Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Rezultati 61 do 68 od 68

Tema: Forum

  1. #61
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Koliko se secam vec je bilo polemike oko malih oglasa i jedno vreme su isti bili zakljucani, tj u temama se nalazio samo prvi post a kontakt sa prodavcem je isao preko pm-a, e-maila i ostalog. Cini mi se da su se zbog ovih "imam sve i svasta" likova i uveli komercijalni oglasi ali koliko vidim oni sada uopste ne funkcionisu(nema nista u tom podforumu)
    Mislim da je taj rezim bio skroz posten
    edit: evo sad vidim da se rasprava vodila u ovom topicu
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  2. #62
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano Ponavljam pitanje za admina

    Zbog čega je obrisan moj oglas 1.11.10 Atomic C9? NIje komercijalni niti je bilo šta upućivalo na to. Nije uvredljiv ni nepristojan a povrh svega poslao sam i email adminu kako je i predvidjeno u kontaktima ali već danima nema odgovora. Izmenio sam i cenu i fotografije u odnosu na postojeći oglas i hoću na drugi način da pokušam da prodam svoje skije a ukinuta je opcija da autor obriše svoj prethodni oglas. Po tebi je rešenje da obrišeš oglas i ćutiš?

  3. #63
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Da li mislite na oglas:

    http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=4099

    a isti takav i na:

    http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=3879

    Postavili ste dva puta oglas i čini mi se da je to dovoljno - za ostalu komunikaciju sa potencijalnim kupcima koristite privatne poruke.

    Ako obratite pažnju SVI oglasi su zaključani - kao što se to radi i na drugim forumima - zaključani su a prodavci i kupci komuniciraju preko privatnih poruka, telefonom ili e-mailom...

  4. #64
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=4099 ovaj link ne vodi nikuda. Pokušao sam posle par meseci bezuspešne prodaje da unapredim oglas. Da izmenim uslove prodaje i fotografije. Napisao sam novi oglas jer sam video da postoji takva praksa na istom ovom forumu (Atomic SLC npr na tri mesta se pojavljuje). Ja sam čak pokušao i da obrišem svoj stari post (što mi kao autoru dozvoljavaju mnogi forumi) jer ne želim da se vidi kolika je bila početna cena ili stare slike ili nešto treće ali tu ste opciju zabranili. Sve bi bilo u redu da ste me na neki način opomenuli. Da znam gde sam pogrešio a ne da mi bezobrazno obrišete valjan oglas a sa druge strane prolaze mnogo veće nepravilnosti oko čega i raspravljate na ovom mestu.

  5. #65
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Vaš oglas je otključan i u isti thread možete da ubacite izmene:

    http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=3879

    Inače, svi oglasi su zaključani juče tako da u trenutku kada ste vi postavljali taj drugi oglas - niste morali da postavljate drugi - mogli ste prosto da dodate poruku na postojeći... Ovaj forum ne "trpi" brisanja od strane korisnika (a zna se razlog, tj. znaju oni koji su duže na forumu) pa se morate prilagoditi pravilima. To što je nekome prošlo da stavi dva ista oglasa (neprimećeno) ne znači da svako može da postavlja više puta isti oglas - siguran sam da niste vi jedini kojem je oglas obrisan, ima ih mnogo više ali se drugi nisu bunili zato što su pretpostavljam shvatili razlog brisanja.
    Izmenio/la wlad; 06.11.2010 u 20:41.

  6. #66
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Vidim da nema svrhe objašnjavati se sa priučenim administratorima. KAd si tako pametan kako ti nije palo na pamet da obrišeš stari oglas a ne novi? (Pitanje je retoričko ne moraš da odgovaraš).

  7. #67
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Taj isti admin ti se sve vreme obraca sa Vi a ti njemu sa ti...

  8. #68
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Mogu i to da ti odgovorim, nije nikakav problem, samo mislim da neće biti kraja, al' ajde .

    Kada su pitali jednog pametnog čoveka "zašto na svako pitanje odgovarate pitanjem" on je odgovorio "a zašto da ne?" .

    Ne mislim da sam (mnogo) pametan ali na tvoje pitanje:

    KAd si tako pametan kako ti nije palo na pamet da obrišeš stari oglas a ne novi?
    Ja mogu da odgovorim: a zašto ti nisi u stari oglas dodao novu cenu i sve što si želeo?

    Misliš li da je OK da se za svaku stvar koja se prodaje po forumu otvara po 2 threada? Ili je dovoljan jedan? Nego da se ne lažemo, jasno je da ti smeta što nema brisanja na ovom forumu ali to je tvoj problem, nećemo valjda zbog tvog oglasa menjati principe na kojima počiva ovaj forum??

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •