Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 24 od 24

Tema: Smeštaj na Poljicama

  1. #21
    2011. pocela skijanjem! midwest avatar
    Datum registracije
    02.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head i.XRC 800
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    U principu onome kome bas treba (za posao, a ne za surfanje) cijena nije presudna...
    To znaju i vlasnici smjestaja tako da nikad ne mozemo ocekivati niske cijene te usluge.
    20-30 KM je pristojno, mada moze i bolje (citaj dzabe )

    Sto se 3G mreze tice, nisam bas siguran da je Jahorina pokrivena. Na sajtu m:tela ima lista koja obradjuje samo gradove i tu se Jahorina naravno ne pominje.

    Licno sam jos kada je pocela testna faza 3G zvao kolege u m:telu kako bi im skrenuo paznju da sto prije omoguce 3G i na Jahorini jer mnostvo ljudi (poput wlada) zeli imati internet i spremno je platiti 3G...
    Funkcija umjetnosti je da bude ogledalo prirode, a dovoljno veliko ogledalo naprosto ne postoji.

  2. #22
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    20-30km je OK ako je usluga dobra. S' tim da bi bilo dobro da to ima da se uzme na recepciji (neki vaučer i sl.) da ne mora čovek da traži po planini Internet access .

    Hoću da kažem da bi svaki smeštaj koji ima dostupnost wifi iz soba trebalo to i da reklamira (bez obzira da li je free ili se plaća). Otkud ja da znam odakle ima dobar signal a odakle nema?

    Sad, ako je potrebna eksterna wifi antena na krovu onda cela kombinacija otpada .

    I na kraju, opet ću ići u Dva Javora samo zato što ima wifi u hotelu pa nek se misle drugi

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    24.10.2009
    Godina
    53
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    ma polako i oni razmisljau o tome. mi smo prije par godina krenuli sa akcijom i pitali, dajte ljudi samo za antene. internet placa gost.
    Ma kavi. Sad se vec polako raspituje i sl.

    U svakom slucaju, antena je instalirana na vucku te na vrhu onog brda kod satora gdje je krst. Uglavnom poljica i dio satora se pokriveni.
    Izmenio/la rolan; 13.12.2009 u 20:42.

  4. #24
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Na SkiBusovom sajtu kažu da Snješko (na Poljicama) ima:

    Gostima je na raspolaganju besplatan pristup internetu
    Tako da ima rešenja

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •