Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 32

Tema: Poziv za iskusne

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    09.10.2008
    Lokacija
    Križevci
    Skije / Bord
    Head supershape speed
    Godina
    56
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Ne znam što da ti kažem. Nisam nikad osjetio nesigurnost na svojim SS!
    Ja ih oštrim sam. 88 stupnjeva sa strane i 1 stupanj baza. Pojam ledene straze ti je za mene Sljeme i nemam problema sa njima, nikakih.
    Možda je stvarno do servisa?! Pitaj ih pod koji kutem oštre.
    Ja sam prije tri tjedna probal Elanke, ali Magfire 78ti!
    Nema meni do uske skije na stazi ništ bolje. Takvu nesigurnost,nepreciznost i tromost u prebacivanju sa kanta na kant ne mogu pretrpjet!
    Kad sam se vratil na SS, bil sam sretan kaj ih imam i kak su mi dobre!

  2. #22
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Samo da se i ja pridruzim glasu za Fischer Fire Rx8 . . .Vise nego odlicna skija a sto je jos interesantno nisam ih nesto video polovne da se prodaju pa i ne znam koliko se krece cena polovnih skija?Ja sam moje Rx8 175cm vozene jedno zimovanje 10 dana platio 150e ali stvarno bukvalno kao nove . . .

  3. #23
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    RX8 je bilo ove sezone u intersportovim radnjama za oko 280eur (vez do 10).

    Ja sam pre par dana na dan iznajmio Fischer rc4 race rc pro (ako se dobro sećam svih ovih oznaka) u 175cm dužini i pokazao se sjajno. Skijao sam 5 dana uglavnom po stazi sa Sethom (98mm u struku) pa sam poslednji dan uzeo "race" skiju da se malo odmorim . Ali pored širokih skija kada nabiješ kondiciju race idu ko čačkalice - skijaju same . E sad, kad se iznajme skije na 1 dan onda je sve idealno (u IT), sveže naoštrene i namazane pa sve ide k'o po ledu . Sve u svemu Fischer zaista ima sjajne rubove, drže ko smrt babu .

  4. #24
    Member Marco avatar
    Datum registracije
    30.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Pa ja sam onda imao odlican deal a sa skijom sa prezadovoljan a sledeca mi je sigurno Rc4 race

  5. #25
    Member drug suri avatar
    Datum registracije
    23.03.2009
    Lokacija
    Krusevac
    Skije / Bord
    IQON7200,elan sl race
    Godina
    64
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    ja danas uz'o elanovu sl race crnu skiju,stari model na snizenju oko 19k u p.bikeu,valjda je to poslednji primerak,mono Ti,rst,laminati...parketi,ma čuda...nadam se da ce biti ok.

  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2009
    Godina
    30
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Nije moj fah, skija za stazu, al sam se interesovo malo da mozda nabavim neke za maglu, led i ostali cemer. Protiv svih mojih nacela dajem glas za jednu firmu, a ne za neki konkretan model (nisam licno nista vozijo od te firme).

    Pogledaj neku Nordicu!!! iz asortimana "visokog rekreativnog sadrzaja",svi koje znam (a znam ih dobrih skijasa 3,4), a voze Nordice kunu se u njihove kantne (a nisu u pitanju race modeli) i voze ih vec godinama
    E sad sto speedmachine, sto dobreman sto neznam vise ni ja konkretno koji su modeli u pitanju, svi nekako imaju razlicite, neke od prije 5 sezona a neke od prosle, ali svi zadovoljni.

    Izvini sto sam se javijo ko ne-iskusan
    Drago mi je da ovo cujem posto ja uzeh one nordica fox x ct ,u sobi su mi bas lepe ,nadam se da ih probam na Kopu ovih dana ,posto veje li veje..
    Priložene slike Priložene slike

  7. #27
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    bio u servisu 2 puta da ostrim kante, ali ovaj put umesto njihovih 90 ostrili su pod mojih 88 stepeni... takodje su ostrili celom duzinom... i ponasanje skije skroz drugacije, tako da povlacim sve lose sto sam rekao o headu supershape speed... sada drzi kao luda i definitivno cu je zadrzati, samo cu morati da se opremim alatom za sredjivanje skija...

  8. #28
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od marsi Pogledati poruku
    bio u servisu 2 puta da ostrim kante, ali ovaj put umesto njihovih 90 ostrili su pod mojih 88 stepeni... takodje su ostrili celom duzinom... i ponasanje skije skroz drugacije, tako da povlacim sve lose sto sam rekao o headu supershape speed... sada drzi kao luda i definitivno cu je zadrzati, samo cu morati da se opremim alatom za sredjivanje skija...
    Evo....to je to....

  9. #29
    Member drug suri avatar
    Datum registracije
    23.03.2009
    Lokacija
    Krusevac
    Skije / Bord
    IQON7200,elan sl race
    Godina
    64
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    na koliko li je ova moja elan sl race i da li je to uopste moguce videti(izmeriti)....pitanje vazi za bilo koju skiju,kako znati na koliko je fabricki naostrena,mislim ako ima neka neinvazivna metoda .Inace sam onim malim rendetom,bez dijamantskih kamenova, moj stari iqon sredio na 1 i 88 i odusevio sam se kako je drzala na Kopu prosle nedelje....samo se bojim da nisam previse skinuo jer mi sad kantna izgleda prilicno tanka

  10. #30
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Thumbs up FISCHER RX8 fire

    Citirati Originalno postavljeno od Marco Pogledati poruku
    Samo da se i ja pridruzim glasu za Fischer Fire Rx8 . . .Vise nego odlicna skija a sto je jos interesantno nisam ih nesto video polovne da se prodaju pa i ne znam koliko se krece cena polovnih skija?Ja sam moje Rx8 175cm vozene jedno zimovanje 10 dana platio 150e ali stvarno bukvalno kao nove . . .
    ovaj model (160,R-12) je bio na novogodisnjem popustu (do 03.01.) u intersportu(merkator) za 17600 din, i ne uzeh ih

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •