Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 44 od 44

Tema: Bansko bruka u februaru

  1. #41
    Junior Member
    Datum registracije
    29.12.2013
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    48
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Bice ali to je jedan dana na nizim predelima i dva dana na najvisim delovima Banksog. Po izvestaju i nije neki sneg jer ce prvog dana da padne 3cm a drugog 2cm.
    Po dugorocnoj prognozi, ipak ce ozbiljniji sneg biti tamo posle trece nedelje u Januaru. Do tada moramo da se strpimo :(

  2. #42
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ja sam u Bansko od 25.01.-01.02. valjda ce biti nesto novog snijega..

  3. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    01.10.2011
    Godina
    55
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Ja se danas vratio i preporuka ako nepadne sneg a moze da se otkaze definitivno otkazuj.
    Staze su ledene, ljudi kao na mitingu. Sneg je sve vestak a delovi na suncu su vec oko 12 razvaljeni skroz.
    Svako jutro na dorucku sve vise izlomljenih.
    Sad kad razmislim pustio bih da mi propadne 400 eur umesto da dodam jos 300 za ski pas

  4. #44
    Junior Member
    Datum registracije
    29.12.2013
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    48
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Ljuce se vratio iz Banksog i moram priznati da sam se mnogo lepo proveo obzirom da nisam ocekivao nikakvo skijanje. Mogu se naci staze na kojima nema uopste guzvi, a sto se tice uredjenja staza tu nisu bas za neku pohvalu ali boze moj. Staze nisu bas peglali pa i kad izadjete veoma rano tu su hupseri,ali kad se sve stavi na vagu mozete lepo uzivati.
    Zadnja dva dana je padao lepo sneg i mislim da ce od 1.Februara biti bas pravo vreme za skijanje

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •