Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 44

Tema: Bansko bruka u februaru

  1. #31
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od VladimirGM Pogledati poruku
    Nema ljudi zato što je crna i zato što je 3 po podne
    Ma znam, skijao sam tu, i kada je sezona bude solidno kamikaza i u 15h. Ali kakve su Banderica i Balkanijada u to vreme?

    Generalno za Bansko, kada su idealni uslovi i staze su idealne!

  2. #32
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Mi smo najviše forsirali sa 10 na 12, pa ski putem do međustnice gondole, pa desno niz 15 Čalin Valog. Po meni jedna od najboljih staza je upravo Čalin Valog, nikada gužve na njoj i uglavnom je ne voze početnici (većina njih koji posete Bansko ni ne znaju dođu do ove staze). Generalno nama je bilo super vreme, zato su valjda i staze bile super !

  3. #33
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od VladimirGM Pogledati poruku
    Mi smo najviše forsirali sa 10 na 12, pa ski putem do međustnice gondole, pa desno niz 15 Čalin Valog. Po meni jedna od najboljih staza je upravo Čalin Valog, nikada gužve na njoj i uglavnom je ne voze početnici (većina njih koji posete Bansko ni ne znaju dođu do ove staze). Generalno nama je bilo super vreme, zato su valjda i staze bile super !
    Kombinacija 10 i 12 bi bila jos lepsa ako krenete sa platoa odnosno pocnete sa 3 ili 11. E to je dobra SG staza za amatere u rane jutarnje sate, sa skoro 1100m vertikalnog pada. Ali ski put do Calin Valog je veslanje, i po meni za nista, jer taj spust od vrh platoa do pocetne stanice cetvoroseda mosta se ne meri sa te dve stazice kod Calin Valog. Za tako kratku stazu na Bansko, opet po meni, bolje sidro stara kotva, kratak ali sladak, bez guzve, a ne moras veslati ili vracati se gondolom nazad do banderice.

  4. #34
    Junior Member Ekvinocijum avatar
    Datum registracije
    04.11.2009
    Godina
    40
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Chalin Valog i Bansko na dlanu, januar 2011.
    Priložene slike Priložene slike

  5. #35
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Ovo je staza 15,u gornjem delu crna a dole plava. Ta plava je najbolji deo za one koji tek uče (tanjir).

  6. #36
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Kombinacija 10 i 12 bi bila jos lepsa ako krenete sa platoa odnosno pocnete sa 3 ili 11. E to je dobra SG staza za amatere u rane jutarnje sate, sa skoro 1100m vertikalnog pada. Ali ski put do Calin Valog je veslanje, i po meni za nista, jer taj spust od vrh platoa do pocetne stanice cetvoroseda mosta se ne meri sa te dve stazice kod Calin Valog. Za tako kratku stazu na Bansko, opet po meni, bolje sidro stara kotva, kratak ali sladak, bez guzve, a ne moras veslati ili vracati se gondolom nazad do banderice.
    Išli smo nekoliko puta sa platoa , međutim poslednja tri dana nas je sa platoa oterao vetar koji gore ume da bude prilično zajeban

  7. #37
    Junior Member
    Datum registracije
    19.12.2012
    Lokacija
    Nis
    Godina
    42
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Juce se vratili iz Banskog,odlican vikend,staze super pripremljene,nije bilo ni neke prevelike guzve.Sto se tice staza obisli smo gotovo celu planinu,ovog puta prvi put smo probali i cuvenu Tombu,i mogu da kazem da i nije toliko opasna kako izgleda Takodje staza broj 4 je odlicna,bez guzve i prilicno dugacka. Ostalo klasika 3,11,10,12 lepe i siroke staze ali uglavnom za pocetnike...Jedina zamerka velika guzva na gondoli u subotu ujutru pa smo morali autom na gore...

  8. #38
    Junior Member
    Datum registracije
    29.12.2013
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    48
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Pozzzz,

    Ima li neko informaciju kakvo je trenutno stanje na stazama u Bankso? Na njihovom zvanicnom sajtu pise 70cm al po web kamerama nisam bas siguran da je takvo stanje a vidim i da pola staza neradi

  9. #39

    Podrazumevano

    Snega nema,pola zica ne radi!
    Ali vecu guzvu ljudi ovde nisam video...u jos boljim automobilima..

    Ocekuju se od 10og januara vece padavine..

  10. #40
    Junior Member
    Datum registracije
    01.10.2011
    Godina
    55
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od rmilanovic Pogledati poruku
    Ocekuju se od 10og januara vece padavine..
    ajde molim te daj link za ovu info posto ja sto sam video nema nikakvih padavina i temperature su bas visoke

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •