Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: Saas Fee...je oke.

Tematski pogled

  1. #19
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    A sta reci, drago mi je da nam se utisci pomalo podudaraju; saas je jednostavno oke, ni manje ni vise od toga. a sjena, pa decembar je ko sto i rece, kolko mene sjecanje pamti u februaru, sve je bilo u suncu osim mali dio kod samog vrha i onaj pomenuti odvojeni dio skijalista Felskinn na kojem vjerovatno nisi ni skijao u ta dva dana, a inace je dobar za garganje i dobra je veza, izlazis od sela jednom gondolom gore (il je od pola bilo, ne sjecam se, ali je tu strmije i veci adrenalinski kick, a ima i sumsko skijanje van staza. Ma ja vjerujem da ti za svog boravka neces vise tamo ici, ima toliko toga dobrog a blizeg tebi da stvarno nema smisla (mene je licno ono presjedanje i planinarenje tunelima i stepenicama totalno ubilo u pojam. pa onda radije jednom da otfuras u Crans Montanu (ako ti je do kurcenja i poziranja u bundi i bogneru ,ma crans ima izvrsno skijanje vidices vec...uh zavidim ti, na mogucnostima)
    Izmenio/la Sapa; 12.12.2011 u 19:45.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •