Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 24 od 24

Tema: Saas Fee...je oke.

  1. #21
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    A sta reci, drago mi je da nam se utisci pomalo podudaraju; saas je jednostavno oke, ni manje ni vise od toga. a sjena, pa decembar je ko sto i rece, kolko mene sjecanje pamti u februaru, sve je bilo u suncu osim mali dio kod samog vrha i onaj pomenuti odvojeni dio skijalista Felskinn na kojem vjerovatno nisi ni skijao u ta dva dana, a inace je dobar za garganje i dobra je veza, izlazis od sela jednom gondolom gore (il je od pola bilo, ne sjecam se, ali je tu strmije i veci adrenalinski kick, a ima i sumsko skijanje van staza. Ma ja vjerujem da ti za svog boravka neces vise tamo ici, ima toliko toga dobrog a blizeg tebi da stvarno nema smisla (mene je licno ono presjedanje i planinarenje tunelima i stepenicama totalno ubilo u pojam. pa onda radije jednom da otfuras u Crans Montanu (ako ti je do kurcenja i poziranja u bundi i bogneru ,ma crans ima izvrsno skijanje vidices vec...uh zavidim ti, na mogucnostima)
    Izmenio/la Sapa; 12.12.2011 u 19:45.

  2. #22
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Felskinn je valjda pocetna stanica onog metroa? Tu ima nekakva crna ali je bila zatvorena, sad sam pogledao, tu je bas bila ona lavina. A onaj odvojeni dio je valjda Plattjen, iz gondole je izgledalo dosta strmije, uglavnom nije radilo sad za vikend. Kako god sa opstom ocjenom "OK" se definitivno slazem.

    Jes da sam se ponovio jaknom:
    http://ekosport.fr/dare-2b-upload-pr...1539460,p.html

    al nije bas Bogner, tako da ne znam jesam li prispio u Crans

  3. #23
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    jaknica za 90 ojra, nista ondak, nemas kud u Crans...ali mozes u Anzere (to je za skromniju publiku) , malo, ali kad napada izuzetno dobro skijaliste, jedva 15min autom od Cransa prvo skretanje u planinu od Siona (planiraju se spojit zicom vec 20 godina pa nikako). meni se tamo skroz svidilo. (ma super jaknica, uzdravlju podero, a kako stoji sa opremom za freeride? nabacivaj obavezno!)
    vidis, mozda sam polupo loncice, mozda je odvojeni dio Plattjen, mrzi me otvarat mapu, ali nema veze, dobar je taj dio,ali nisi bog zna sta propustijo,
    ps
    ono malo dijete je stradalo u toj lavini :(

  4. #24
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Jos gore, platio je 80 na jebay... sad moram polako voziti, da me fashion police ne zaustavi negdje, onda sam na*ebo. Za opremu, ovaj vikend cu vjerovatno iznajmiti od kluba iz moje zgrade

    A za djecaka, vidio sam, ovde se provlacilo po novinama par dana, klinjo od 6 godina :(

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •