Strana 21 od 21 PrvaPrva ... 11192021
Rezultati 201 do 204 od 204

Tema: Sneg 2006 Jahorina

  1. #201
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    56
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    U vezi stare narodne, iz tvoje tastature u Božije uši, jer za Božić sam u Austriji. Samim tim ne mogu do Igrišta u tom periodu. Sezona je tek krenula, negdje ćemo se okupiti.

    U filijali je sve pod kontrolom. Skoro svi skijaši sa kojima sam kontaktirao prate forum.

    Sve najbolje!
    Koliko ih ima,mi smo ovde napravili malu uniformu,tacnije imamo iste ski jakne i kackete sa fenomenalno lepom stampom,ne bi bilo lose da to imate ako idete u Austriju,a jos uvek su po proizvodjackim cenama od 10E,a jakne smo placali po 20E,ali ono krajem oktobra.Sytra idemo u nabavku za nove clanove SKI MANIJAKA pa cemo videti po kojoj sada ceni mozemo dobiti jakne!Inace danas sam sa Bata Banetom upoznao onog momka iz Australije NSW,i ici cemo zajedno na Divcibare u cetvrtak,i na Zabljak od 23.01.On sam ide u St Moris od 5-12 01. pa mozda odradimo jos neki vikend ili ski dan na Jahorini dok je ovde!Pozdrav,POP

  2. #202
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    covek nudi kucu na Jahorini kod Kristala za N Godinu (do 1.1.) 6 osoba 90 EUR tel 065 745761

  3. #203
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    56
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    covek nudi kucu na Jahorini kod Kristala za N Godinu (do 1.1.) 6 osoba 90 EUR tel 065 745761
    Gde si Crazy tehnicaru stari,svima pricam o novom nacinu skijanja koji ti prezentujes-"PICAN"?Kako je na Jahorini?Skijas li i koje zice rade,samo molim te gledaj da nabrojis bar 6 da bi ovi momci sa Kopaonika saznali da na Jahorini ima vise od 5 staza,znas kako je kada pricas o necemu sto u zivotu nisi video!Pozdravi najmladjeg skijasa i skijaj i za nas!Pozdrav,POP

  4. #204
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Na Jahorini vreme, bruka....a ja kad sam bio nije moglo da se izadje iz hotela

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •