Strana 97 od 154 PrvaPrva ... 47879596979899107147 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 961 do 970 od 1539

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine (ARHIVA)

  1. #961
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ja se kroz vas fajt nagledah Jahorine..

  2. #962

    Podrazumevano

    Gdje su skijaši pitate se vi? Možda su otišli do obližnjeg hotela koji je danas organizovo roštilj ispred njihovog objekta

  3. #963
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ja danas picim gore na vikend, pa sta bude)

  4. #964
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Neka ti Manitu donese dobro vrijeme .

  5. #965
    Member Burli avatar
    Datum registracije
    18.01.2012
    Lokacija
    Rogatica
    Godina
    47
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Ne bih da mračim ali je oko 15h počeo baš jak vjetar da duva a prognoza za vikend nije baš ohrabrujuća...
    Inače staze su jutros bile iznenadjujuće zaledjene, tako da treba biti maksimalno oprezan. Ovom prilikom bih pohvalio GSS na brzoj i efikasnoj intervenciji, nažalost drugar je završio u Kasindolu sa 2 gipsa
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku...

  6. #966
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Kao sto rekoh, bio sam za vikend gore.. Ja i 50ak drugara iz CG) Subota, jak vjetar i zatvoreni liftovi(sem tanjira Poljice) :((.. Tako da se uglavnom pijuckalo.. Nedjelja, snijeg, magla, ali i skijanje od 09-16h bez pauze.. Sve u svemu fin provod.. eto nas opet gore za par nedjelja )

  7. #967
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Odradio sam dva dana na Jahorini, ima tu još dosta prostora za napredak ali generalno pomak u kvaliteti skijanja je stvarno veliki. Staze su prvi dan malčice produvale oko podne jer je prethodni dan i noć palo nekih 15-20 cm ali su za te uslove bile OK, zato je off piste bio do jaja. Drugi dan staze su bile kao iz kataloga, nemam baš nikakvu zamjerku. Jedino je prilično jak vjetar kvario odličan skijaški dan, oko podne su ugasili Ogorjelicu 1.
    Prije par godina ovo ne bih rekao ni pijan ali sa ova 3 šestosjeda i pripremom staza kakvu sam ja sada vidio odlazak na vikende u A,I,SLO dok na Jahorini ima dobrog snijega više nije opcija.

  8. #968
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Na Jahorini je zaista vidan napredak iz godine u godinu. To najbolje vidimo mi koji tamo redovno odlazimo. Ali prosle nedelje sam bio na Kopaoniku posle par godina i mogu da kazem da je u odnosu na Jahorinu daleko ispred u svemu. Iako ide napred, ovim tempom kao do sada Jahorina nikada nece dostici Kopaonik. Medjutim, uvek ce me biti na Jahorini zbog velike ljubavi prema toj planini ali to vec nisu racionalni razlozi. I pored kretanja unapred Jahorina mora svoj razvoj definitivno jos da ubrza.

  9. #969

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gazza Pogledati poruku
    Na Jahorini je zaista vidan napredak iz godine u godinu. To najbolje vidimo mi koji tamo redovno odlazimo. Ali prosle nedelje sam bio na Kopaoniku posle par godina i mogu da kazem da je u odnosu na Jahorinu daleko ispred u svemu. Iako ide napred, ovim tempom kao do sada Jahorina nikada nece dostici Kopaonik. Medjutim, uvek ce me biti na Jahorini zbog velike ljubavi prema toj planini ali to vec nisu racionalni razlozi. I pored kretanja unapred Jahorina mora svoj razvoj definitivno jos da ubrza.
    I ja mogu da napišem da sam bio u Kranjskoj gori i da Kranjska gora nikada neće dostići Jahorinu
    Mislim da bi u najmanju ruku trebao da objasniš/pojasniš zašto je Kopaonik toliko ispred Jahorine i zašto ga Jahorina nikada neće dostići?

  10. #970
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    Na Jahorini fale tri stvari Vestacki sneg na celoj planini sa odgovarajucim rezervoarom vode, da se resi kamenje na stazi i cetvorosed koji bi isao do vrha Zenskog S-a

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •