Strana 78 od 154 PrvaPrva ... 2868767778798088128 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 771 do 780 od 1539

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine (ARHIVA)

  1. #771
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Na Jahorini su počeli radovi na zameni dotrajalih asfaltnih površina. Asfaltiran je parking "Baze" gde su smeštena Zimska služba OC i ratraci, a juče je rađeno na polaganju asfalta u Poljicama.

    Očekuje se postavljanje novog sloja na delu od hotela Dva javora do Bistrice i potez do srušenog hotela Jahorina.

    http://www.skijanje.rs/vesti/jahorin...jalog-asfalta/

  2. #772
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Live from Jahorina
    Priložene slike Priložene slike

  3. #773
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Da su radovi zavrseni ja bih rekao EXTRA-'vako....pih...valjda ce uspeti zavrsiti Praca sestosed
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  4. #774
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citam clanak s skijanje.rs i ne mogu a da se ne opalim smijati. Kome onu mazu oci?
    Kazu Na planinama u BiH bolja i sadržajnija ponuda
    hahahhaha
    Ja koji sam odrastao na jahorini i svi moji prijatelji vise ne idemo na jahorinu osim ako nam iskoci neki nisko budjetni vikend paket zato sto je ponuda 0 a cjene do neba kada se komparira s evropskim ski centrima.

    Oni naprave nesto sto su trebali napraviti pre 10god i onda se dice s tima i pricaju kako je ponuda odlicna. Covek se pita jesu li ovi iz uprave ikada sisli s te jahorine i videli sveta pa da znaju gde su i na cemu su.

    Vlasic necu ni da komentarisem, tamo se osim hotela nista ne gradi a kazu radi se punom parom na nabijanju zemlje

    I da!!!! Cjene su narasle
    Izmenio/la Tadija_91; 07.11.2012 u 17:01.
    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #775
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Do sa vesti sa sajta:
    http://www.skijanje.rs/vesti/na-plan...ajnija-ponuda/
    -----------------------------------

    Olimpijska ljepotica Jahorina tradicionalno privlači veliki broj turista iz zemalja u okruženju, a interesovanje za ovu sezonu je već na nivou prošlogodišnjeg, tako da se iz Olimpijskog centra s razlogom nadaju jednako uspešnoj sezoni.

    Pripreme se privode kraju, a u prethodnom periodu urađeno je dosta po pitanju poboljšanja stanja na skijalištu i na samoj planini.

    "Završena je izgradnja garaže na šestosedu Ogorjelica I, tako da će jutarnje pokretanje žičare biti jednostavnije, a sedišta ugodna i za prve skijaše. Na Ogorjelici I su postavljene i zaštitne haube na korpe, tako da ona sada ima sve mogućnosti moderne žičare. Na silaznim prelomnicama Ogorjelice I i II još ranije je postavljen sistem za veštačko osnježavanje i možemo reći da je Ogorjelica kompletna za narednu zimsku sezonu.

    Na šestosjedu Poljice su u toku radovi na izgradnji garaže za koju očekujemo da će biti u funkciji do početka zimske sezone", kazao je Dragan Sokolović, rukovodilac prodaje i marketinga OC Jahorina.

    Najveća investicija ovog leta na Jahorini je izgradnja šestoseda Skočine - Prača.

    "Stubovi, kompletna trasa, ulazna i izlazna stanica su postavljeni i ovih dana očekujemo postavljanje sajle. Sa veštačkim snegom, koji je urađen prethodnih godina, Skočine će sigurno biti raj za skijaše u narednoj sezoni", ističe Sokolović.

    Podseća da će Jahorina u narednom periodu raditi na promociji svoje ponude u Zagrebu i Ljubljani, a od 8. do 10. decembra će učestvovati na specijalizovanom sajmu u vezi sa skijanjem EXPO ZIM u Beogradu

  6. #776
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Proverio, radovi gruvaju, ALI jos mnogo posla ima (pored samog razvlacenja sajle, fali i nova trafo stanica???) tako da ce ipak biti povuci (ga)-potegni (ga)...ako i bude zavrsen sestosed na Praci/Skocine bice u zadnji cas...sta da se radi...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #777
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Citam clanak s skijanje.rs i ne mogu a da se ne opalim smijati. Kome onu mazu oci?
    Kazu Na planinama u BiH bolja i sadržajnija ponuda
    hahahhaha
    Ja koji sam odrastao na jahorini i svi moji prijatelji vise ne idemo na jahorinu osim ako nam iskoci neki nisko budjetni vikend paket zato sto je ponuda 0 a cjene do neba kada se komparira s evropskim ski centrima.

    Oni naprave nesto sto su trebali napraviti pre 10god i onda se dice s tima i pricaju kako je ponuda odlicna. Covek se pita jesu li ovi iz uprave ikada sisli s te jahorine i videli sveta pa da znaju gde su i na cemu su.

    Vlasic necu ni da komentarisem, tamo se osim hotela nista ne gradi a kazu radi se punom parom na nabijanju zemlje

    I da!!!! Cjene su narasle
    Nemam nameru da branim one koji vode ski centar na Jahorini, jer i sam znam propuste, ali ovo što pišeš nije baš tačno.

    Ako već porediš sa evropskim ski centrima odnos cena/kvalitet na Jahorini nije loš. Pa nas desetak je skijalo 5 dana za Sretenje prošle godine za sve ukupno 150€ (smeštaj, prevoz, ski pass). Za te pare NEMA skijanja na alpskim skijalištima.

  8. #778
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Srećna okolnost je što je glavna sezona (čitaj: pune cijene) na Jahorini u prve tri sedmice januara, a u Austriji je to u februaru. Zaključak: u Austriju se ne ide u februaru, a na Jahorinu se ne ide u januaru. I jedno i drugo imaju svoje prednosti, a moje viđenje je da za druženje i provod uz nešto skijanja Jahorina nema konkurencije. Ako je skijanje glavni ili jedini cilj, tada Jahorina nije konkurentna.

  9. #779
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Srećna okolnost je što je glavna sezona (čitaj: pune cijene) na Jahorini u prve tri sedmice januara, a u Austriji je to u februaru. Zaključak: u Austriju se ne ide u februaru, a na Jahorinu se ne ide u januaru. I jedno i drugo imaju svoje prednosti, a moje viđenje je da za druženje i provod uz nešto skijanja Jahorina nema konkurencije. Ako je skijanje glavni ili jedini cilj, tada Jahorina nije konkurentna.
    Uze mi rec iz usta....za druzenje sa nesto skijanja ili neko low budget varijantu nase planine su ok.

    Mislim da ipak treba biti zadovoljan sa uradjenim u poslednjih nekoliko godina na Jahorini, a pogotovu na Kopaoniku...a da budem iskren ni cene nisu previsoke...mislim da su taman za ono sto se nudi.

  10. #780
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Uze mi rec iz usta....za druzenje sa nesto skijanja ili neko low budget varijantu nase planine su ok.

    Mislim da ipak treba biti zadovoljan sa uradjenim u poslednjih nekoliko godina na Jahorini, a pogotovu na Kopaoniku...a da budem iskren ni cene nisu previsoke...mislim da su taman za ono sto se nudi.
    Za Jahorinu cene nisu previsoke ali za Kopaonik jesu... Ja sam na Jahorini prosle god izasao smestaj (polupansion), prevoz i skipass za 7 dana 180 evra, sto nije toliko lose ali moje neko misljenje je to da ima malo staza tako da je 6 dana puno, Jahorina je idealna za vikend skijanja...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •