Strana 24 od 154 PrvaPrva ... 1422232425263474124 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 231 do 240 od 1539

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine (ARHIVA)

  1. #231
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zlig0r Pogledati poruku
    jedno pitanje! idem za pa par dana gore, pa me zanima da li neko zna da li se u naselju shatori moze navatati free wi-fi?
    http://skijanje.rs/forum/showthread.php?t=2589&page=2

  2. #232
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano Dame i gospodo, skijaŠi i ŠkijaŠice

    Novi šestosjed Ogorjelica spreman za upotrebu!

    Danas je na Jahorini boravila komisija za tehnički prijem koja je završila svoj posao, a za sutra je u Banja Luci zakazano preuzimanje upotrebne dozvole.

    Datum i opširnije će objaviti Admin na portalu skijanje.rs kako bi ovde izbjegli spam.

    Nadam se da sam nekog od vas obradovao?

    ps. od 13.02.2010 30% sniženja na sve ski karte!

  3. #233
    Member
    Datum registracije
    05.12.2008
    Godina
    37
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    ja dolazim 13og, taman na popust, + ako stvarno upale 6osed!!! srecja srecja radost!!!

  4. #234
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zlig0r Pogledati poruku
    ja dolazim 13og, taman na popust, + ako stvarno upale 6osed!!! srecja srecja radost!!!
    Nije to sve! Moraš da računaš i na uslove, a uslovi su skoro idealni. Malo magla i slab vjetar otežavaju skijanje, ali zato na Jahorini trenutno ima 140/160 cm sniježnog prekrivača, a do 13-tog ima da napada još 30 cm.

  5. #235
    Member
    Datum registracije
    05.12.2008
    Godina
    37
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    sve savrsheno! nek mi josh makar jedan dan svane "beli dan" tj sija sunce, i ja mogu da kazem da nije moglo bolje!

  6. #236
    Member danilosubotic avatar
    Datum registracije
    10.03.2009
    Lokacija
    NOVI SAD
    Skije / Bord
    ATOMIC KUNG POW
    Godina
    39
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    Ja sam tu informaciju dva puta objavio i dva puta izbriso, jer se webmaster portala oc-jahorina, ili neko sa njim, malo zezao sa nama skijasima/borderima i taj info brisao dva puta. Sramota!
    SLAZEM SE UPOTPUNOSTI SA TOBOM!!!! MOZDA JE BILA NEKA ZABUNA!!!

    I JA TAKODJE ISCEKUJEM DA SE U SUBOTU PUSTE SESTOSJED OGORJELICU 1... I OVAJ POPUST JE MAGICAN!
    DO SAD SU STVARNO SKRNAVI BILI, ALI SKIDAM KAPU ZA OVAJ POTEZ OC-u!!!

    Danilo: ne piši velikim slovima po forumu zato što je to vikanje!

  7. #237
    Member
    Datum registracije
    05.12.2008
    Godina
    37
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    konachno i neki pametni potezi...ovo sa 6osedima i politichkim prepucananjima stvarno nema smisla...al ovo je ovde balkan... :/

  8. #238
    Member danilosubotic avatar
    Datum registracije
    10.03.2009
    Lokacija
    NOVI SAD
    Skije / Bord
    ATOMIC KUNG POW
    Godina
    39
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Bolje bi bilo Admine da ne brises tudje postove.....nego sto smaras oko kucanja velikih slova!!!

    BANJALUKA, Ministar trgovine i turizma Republike Srpske (RS) Predrag Gluhaković izjavio je da će dva šestosjeda na Olimpijskom centru Jahorina danas dobiti upotrebnu dozvolu i sutra biti puštena u rad.
    “Ministarstvo za prostorno uređenje i građevinarstvo i ekologiju RS danas će izdati upotrebnu dozvolu za šestosjede na Jahorini na određeno vrijeme, odnosno za probni rad. Dobijena je i građevinska dozvola, tako da su ispunjeni svi uslovi da šestosjedi od sutra budu u funkciji”, rekao je Gluhaković.
    Ministar trgovine i turizma RS naveo je da je Vlada RS u ovaj projekat uložila oko 22 miliona KM.
    On je istakao da su sada otklonjene sve spekulacije i sumnje koje su dolazile iz pojedinih krugova da firme koje su izvodile radove ne isupnjavaju uslove.
    “Firme koje su na tenderu dobile ovaj posao imale su potrebne licence i uslove da rade”, rekao je Gluhaković.
    On je naveo da je puštanjem u rad šestosjeda, Olimpijski centar Jahorina završio prvi, od dva planirana projekta koja finansira Vlada RS, dodavši da će u ovoj godini početi sa realizacijom i drugi koji podrazumijeva osnježavanje staza na Jahorini. Srna
    http://www.capital.ba/sestosjedi-od-sutra-u-funkciji/

    Zelim svima prijatno uzivanje u voznji sestosjedima i skijanju!!!!

  9. #239
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Danilo, čemu sujeta? Postoje neka pravila u net komunikaciji kojih se svi pridržavamo, zašto ne bi i ti?


  10. #240
    Member danilosubotic avatar
    Datum registracije
    10.03.2009
    Lokacija
    NOVI SAD
    Skije / Bord
    ATOMIC KUNG POW
    Godina
    39
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    [quote=Nemanjus;44065]Danilo, čemu sujeta? Postoje neka pravila u net komunikaciji kojih se svi pridržavamo, zašto ne bi i ti?

    Ma pusti to...necu da se raspravljam...
    jesi li ti predstavnik Ski Magare-ta!? Oce li biti nekih ski vikenda za sledecu nedelju ili produzenih ski vikenda!???
    Hvala na odgovoru!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •