Strana 17 od 154 PrvaPrva ... 715161718192767117 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 161 do 170 od 1539

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine (ARHIVA)

  1. #161
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano KonaČno :)

    Ne želim da glumim admina, ali je očigledno da neko nije dobro pročitao pravilnik foruma.

    11. Najstrože je zabranjen je svaki vid komercijalne reklame, neprimereno rekmairanje i pozivanje na posetu drugh sajtova i bilo kakva vrsta reklame koja izlazi iz okvira malih oglasa. Ukoliko želite da se reklamirate ili imate neki predlog za saradnju slobodno nas možete kontaktirati.

    Posebno obratite pažnju na tačke 2,3,4 i 11 jer je cilj da spamovanje na forumu svede na minimum. Svi postovi koji ne zadovoljavaju data pravila biće brisani, a autori eventualno opomenuti.


    Mada mislim da nigdje nije navedeno da se ne može postavljati potpis logo tipa?

    Od sada ću izvještavati po gore navedenim uslovima, pa me živo zanima hoće li ostala gospoda biti aktivna kao do sada

  2. #162
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2010
    Godina
    36
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Ja se izvinjavam, nije mi palo na pamet procitati pravilnik, nego bilo gdje da se registrujem taj dio preskacem vjerujem i vecina forumasha ...jos jednom sorry... probat cu naci neke druge slike sto ne sadrze reklamu zivio RS SKI PORTAL

  3. #163
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2010
    Godina
    36
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    "Jahorina"

    Meni je zao sto mislis samo crno i bijelo, ja zelim svim forumasina ovog foruma ponuditi bar kakve takve slike koje nadjem, jahorinu.org nisam ni pitao za odobrenje slika....valjda se ne ljute, meni je zadovoljstvo biti na ovom forumu i sa vama svima razmjeniti dobre i lose informacije, da jos neko ima poput mene pa da malo vise se ukljuci u slike ili nesto drugo da uzivamo dok jos ima ovog snijega koji nas je iznevjerio na pocetku :( ubuduce trudit cu se traziti slike bez reklame po drugim forumima i postavljati na forum nikog ne zanima cija je to slika nego ga zanima kako je gore i imal ljudi, ja dolazim u februaru i bit ce slika od mene samo za Vas forum skijanje.rs

    ZIVJELI

  4. #164
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2010
    Godina
    36
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Evo ga vrijeme na jahorini 26.januara u 11:00





  5. #165
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SageM Pogledati poruku
    "Jahorina"

    Meni je zao sto mislis samo crno i bijelo, ja zelim svim forumasina ovog foruma ponuditi bar kakve takve slike koje nadjem, jahorinu.org nisam ni pitao za odobrenje slika....valjda se ne ljute
    Zašto bi se ljutili kada je preko cijele slike njihov logo? A sada će se sigurno ljutiti jer se više neće vidjeti izvor slike i kilometarski logo, više nećeš moći da postaviš sliku i da napišeš od koga si je maznuo.

    Citirati Originalno postavljeno od SageM Pogledati poruku
    meni je zadovoljstvo biti na ovom forumu i sa vama svima razmjeniti dobre i lose informacije, da jos neko ima poput mene pa da malo vise se ukljuci u slike ili nesto drugo da uzivamo dok jos ima ovog snijega koji nas je iznevjerio na pocetku :( ubuduce trudit cu se traziti slike bez reklame po drugim forumima i postavljati na forum nikog ne zanima cija je to slika nego ga zanima kako je gore i imal ljudi, ja dolazim u februaru i bit ce slika od mene samo za Vas forum skijanje.rs
    Ako je tako onda je OK!
    --

    Danas oblačno
    Temperatura -6C
    Prosječna visina snijega 90 cm
    U funkciji su sve žice osim šestosjeda i dvosjeda Skočine.

  6. #166
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Jedno pitanje, zasto na ski info-u na ovom sajtu stoji da Poljice sestosed radi vec 2 dana??

  7. #167
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adwarf Pogledati poruku
    Jedno pitanje, zasto na ski info-u na ovom sajtu stoji da Poljice sestosed radi vec 2 dana??
    Očigledno je greška, jer kako mi se čeni neće u skorije vrijeme biti u upotrebi.

  8. #168
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    Očigledno je greška, jer kako mi se čeni neće u skorije vrijeme biti u upotrebi.
    Šuška se da bi narednih dana trebali biti pušteni u uptrebu oba šestosjeda, ali to je još nezvanična informacija.

  9. #169
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Jahorina, 28.01.2010
    Priložene slike Priložene slike

  10. #170
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Na gornjoj fotki upada u oči nesklad kapaciteta vertikalnog transporta i širine staze.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •