Strana 140 od 154 PrvaPrva ... 4090130138139140141142150 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.391 do 1.400 od 1539

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine (ARHIVA)

  1. #1391
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Tako nesto i ja planiram .
    Kada se Slovencima završava raspust ?

  2. #1392
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano Check in

    Ja stigao večeras, situacija izgleda odlično. Gužva za vikend, ali večeras i sutra veče (petak) može da se nađe mjesto. Naoštrio sam lijevu a bogami i desnu skiju pa ćemo vidjeti...

  3. #1393
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    Ovi kod kojih idem čak su i jeftiniji za ovu nedelju nego za sledeću (za razliku od Kopaonika), a da mislim da je cela planina puna za vikend, taman da se podsetim kako je to kad je gužva u redu za žicu

  4. #1394
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Krecem vecheras, neko od ekipe sa foruma ako je za picence nek se javi u P.M. Tamo sam subota nedelja(nisam mogao da odolim iako je realno da ce biti guzva)

  5. #1395
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Na Jahorini sam poslije par godina, nisam bio od kako su ovi novi šestosjedi. I ubodoh ovakav dan, sunce poslije napadalog snijega, ima ga preko metar i po...
    Žice otvaraju od 9. Mislim da je danas prvi put since long time ago da su radile sve žice (osim crvenog dvosjeda Poljice koji ne vjerujem da će ikada više raditi). Znači: šestosjed Poljice, šestosjed Ogorjelica, dvosjed Ogorjelica, liftovi Željo i Olimpik i šestosjed Prača. Staze odične, držale su i nakon 2h popodne.
    Malo veća gužva nego što bih volio, ne toliko na liftovima koliko na stazama. Najbolja varijanta - spičit od vrha dvosjeda Ogorjelice do dna Prače. Opasno dobra staza "iz cuga".
    Inače, može se voziti svuda - nema nekih previše oznaka, ujutro se vidi gdje je išao ratrak a kasnije se sve to nekako spoji i voziš kuda ti je ljepše...
    Dnevni pass vikendom 37 KM, radnim valjda 33. Dvodnevni (koji sam ja uzeo) 64 KM. Smještaj u hotelu Nebojša, odličan, 64 € dnevno polupansion za dvoje.
    Da ne bi bilo sve idelano pobrinula se ekipa na šestosjedu Ogorjelica kojoj se žica 2 puta danas zaustavljala, jednom 20 drugi put 10 minuta. Sve uz tipičnu bosansku ležernost i zajebanciju, čisto da se zna da nismo zalutali u neki Osterajh...
    Dan se zavšrava u 15:45 kada su zadnje vožnje.
    Eto, drago mi je vidjeti Jahorinu u ovakvom izdanju i što se mene tiče - čista petica za sve - smještaj, skijanje, vrijeme...
    Par slika:
    IMAG1567[1].jpg

    IMAG1543[1].jpg

  6. #1396
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Bruka i wow...a u povratku Jahorina Loznica preko 200( DVESTITINE!) automobila samo sa BG i NS oznakama odose put Jahorine (nisam ja vozio pa mi bilo dosadno)..
    Put Loznica-Zvornik-Milici-Vlasenica-Sokolac-Pale-Jahorina BESPREKORAN!!!
    Priložene slike Priložene slike
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #1397
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sinisha Pogledati poruku
    Tako nesto i ja planiram .
    Kada se Slovencima završava raspust ?
    Mislim 28.februara...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  8. #1398
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Pored prevelike guzve bilo je bajkovito. Skochine Pracha Zeljo Olimpik i ceo taj potez danas idealan. Nazalost bez frishka snega ali dan je kao sto rekoh bajkovit. Cekalo se na dnu Prace i do 10 min ali nekako sve je to islo opusteno.oko 3 smo krenuli ka ogorjelici i brzo smo se vratili nazad. Tamo je ocigledno proslo hiljade ljudi...

  9. #1399
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    Pored prevelike guzve bilo je bajkovito. Skochine Pracha Zeljo Olimpik i ceo taj potez danas idealan. Nazalost bez frishka snega ali dan je kao sto rekoh bajkovit. Cekalo se na dnu Prace i do 10 min ali nekako sve je to islo opusteno.oko 3 smo krenuli ka ogorjelici i brzo smo se vratili nazad. Tamo je ocigledno proslo hiljade ljudi...
    "Friskog" tesko da ces naci...ja NIKADA do sada nisam video onako PREGAZEN prelaz sa Ogorjelice na Poljice-kud hoces kako hoces
    Mozda, ispod sestoseda na Praci sa S krivine nadjes nesto malo friskog, ili na Poljicama malo peske uz ono brdo preko puta Pegy-ja (malo navise od Pegija)...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  10. #1400
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Super je ovde opet da kazem pored guzve. Ostajem josh jedan dan. Ljudi kazu ovde nije bilo ovako godinama. Pollopilo se

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •