Strana 16 od 154 PrvaPrva ... 614151617182666116 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 1539

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine (ARHIVA)

  1. #151
    Junior Member
    Datum registracije
    06.11.2009
    Godina
    36
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Quote:
    Originally Posted by wetmila
    Jeli ovo prognoza ili greška u datumu. Danas je 20.1.2010. ?

    Verovatno greska!!!!
    Ako procitate i ovo sto sam ja citirao mozda shvatite da je rec o sali

  2. #152
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2010
    Godina
    36
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    postovani pratim vas nekih 5 dana i pravo ste odlican site...evo i od mene da najavim da nevjerovatno pada snijeg ovdje na web cam, se vidi pravo dobro, da hoce biti jos koja web camera bilo bi extra ...ne vidi se ono kuda su presli ratraci znaci da ga ima dosta

  3. #153
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2008
    Godina
    46
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Moram priznati da mi prorade emocije kad vidim ovaj sneg....
    Nego drustvo, sto ne radi sestosed bar po ski infu na ovom sajtu

  4. #154
    Member crni16 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Šabac - Novi Sad
    Skije / Bord
    Flow
    Godina
    38
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Moji prvi utisak sa Jahorine je da trebaju debele investicije da bi ona postala dobar SKI CENTAR, odrzavanje staza jako lose, signalizacije nema, zice ocajne, guzva ogrmna a planina prelepa. Bio sam u subotu i nedelju i na stazama je bilo dosta leda i kamenja, ali zato van staza bordanje je bilo odlicno, snega ima oko metar, vreme prelepo. Sto se tice sestoseda oni ne rade ni na Ogorjelici ni na Poljicama iako na ski infu pise suprotno. Oba dana su ih palili gasili, testirali ali slaba vajda od toga.

  5. #155
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od crni16 Pogledati poruku
    Moji prvi utisak sa Jahorine je da trebaju debele investicije da bi ona postala dobar SKI CENTAR, odrzavanje staza jako lose, signalizacije nema, zice ocajne, guzva ogrmna a planina prelepa. Bio sam u subotu i nedelju i na stazama je bilo dosta leda i kamenja, ali zato van staza bordanje je bilo odlicno, snega ima oko metar, vreme prelepo. Sto se tice sestoseda oni ne rade ni na Ogorjelici ni na Poljicama iako na ski infu pise suprotno. Oba dana su ih palili gasili, testirali ali slaba vajda od toga.
    Ako ti se ski staze nisu svidjele kako su bile uređene za vikend, onda teško da će ti se ikada svideti, jer su proteklih 5 dana bile najbolje sređene od početka sezone. To da su žičare očajene, tu se u potpunosti slažem sa tobom. A što se tiče gužve, nje će biti mnogo manje kada prorade šestosjedi (KADA PRORADE!... JEDNOGA DANA).

    Pitanje
    Gdje si vidjeo taj info da su šestosjedi u upotrebi?

    Još jedna stvar. 20-tog janurara postavljena je nova signalizacija, pa mi nije jasno kako je nisi primjetio ili je loše postavljena?




  6. #156
    Member crni16 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Šabac - Novi Sad
    Skije / Bord
    Flow
    Godina
    38
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Pise na ovom sajtu da sestosed radi. Ako mislis da par strelica koje pokazuju u desno ili koji znak za zabranjeno skijanje oznacava dobru signalizaciju onda ok, ja koji sam prvi put bio na Jahorini se bas nisam snasao najbolje, verovatno kad budem bio dvadesetak puta tamo, ni jedan znak mi nece trebati. Ajd mala ispravka na odrzavanje staza, u subotu su bile ocajne, mnogo hupsera, leda i kamenja, u nedelju nesto bolje. A da zaboravi da napomenem da je parking servis na Jahorini odlican, oni stvarno ljudi nisu normlani , medju vikednicama naplacuju parking i to po principu ako te nahvatam platices, ako ne, nikom nista.

  7. #157
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od crni16 Pogledati poruku
    Pise na ovom sajtu da sestosed radi. Ako mislis da par strelica koje pokazuju u desno ili koji znak za zabranjeno skijanje oznacava dobru signalizaciju onda ok, ja koji sam prvi put bio na Jahorini se bas nisam snasao najbolje, verovatno kad budem bio dvadesetak puta tamo, ni jedan znak mi nece trebati. Ajd mala ispravka na odrzavanje staza, u subotu su bile ocajne, mnogo hupsera, leda i kamenja, u nedelju nesto bolje. A da zaboravi da napomenem da je parking servis na Jahorini odlican, oni stvarno ljudi nisu normlani , medju vikednicama naplacuju parking i to po principu ako te nahvatam platices, ako ne, nikom nista.
    Ja lično nisam video kako je postavljena signalizacija, tako da ne mogu da komentarišem, samo mogu da dodam da tih par strelica do prije 5 dana nije ni bilo. Što se tiče parkinga, koliko znam od sledeće sezone će se najvjerovatnije naplaćivati na svakom mjestu.

    Kada bi ocijenio skijališe, ugostiteljstvo, smještaj, cijene istih, noćni provod i sve ostalo što nudi ovaj centar, kojom bi ocjenom ocjenio Jahorinu?

  8. #158
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2010
    Godina
    36
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    dajte ljudi nemojte sad oko toga, danasnji dan je bio fenomen za skijanje evo slike nasao na ovom situ jahorina.org










    Izmenio/la admin; 26.01.2010 u 04:25. Razlog: link

  9. #159
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SageM Pogledati poruku
    Nadam se da se ne ljute ovi sa jahorina.org sto sam im posudio slike al su fantasticne ima jos pogledajte na njihov forum Stanje na Jahorini 7. jamislim da se tako zove tema
    Zašto bi se ljutili ti tvoji sa .org ako se ne ljute moderatori foruma skijanje.rs? Postavio si 5 poruka i u svakoj od tih 5 se nalazi link ka tom veoma poznatom sajtu. Čisti spam, toliko evidentan da polako počinje da mi se gadi planina i ljudi koji su gore samo da bi profitirali!

  10. #160
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Postovani clanovi Foruma koji pisete u ovoj temi o Jahorini

    Cilj ove teme na Forumu je sluzi za afirmaciju same planine Jahorine i skijanja na noj, a ne za reklamu pojedinih sajtova koji se, uglavnom komercijalno, bave Jahorinom...

    U tom smislu molim da slike koje postavljate na Forumu ne budu obelezene - potpisane web adresama. Takodje uklonite i logotipe svojih sajtova iz "potpisa"
    Vase ucesce na ovom Forumu smatrajte kao licno a ne kao autora ili nekog od sajtova o Jahorini.

    U buduce ce takve slike biti uklonjene, a postovi, eventualno azurirani...

    Hvala na razumevanju

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •