Strana 50 od 154 PrvaPrva ... 40484950515260100150 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 491 do 500 od 1539

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine (ARHIVA)

  1. #491
    Member marko.popovic avatar
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    40
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    posle proslogodisnjeg razocarenja, nece mene Jahorina skoro videti...Sto zbog faktora koje niko ne moze kontrolisati(nedostatak snega), sto zbog nekih poprilicno ozbiljnih propusta. Prosle godine sam prvi put bio na Jahorini i uprkos losem vremenu prvog dana, ipak sam izasao na stazu. E onda kad sam sišao sa šestoseda, magla, nigde ni jednog putokaza, nijednog znaka koji bi mi rekao kuda da idem. Krenuo sam negde levo, usput prošao par odvajanja, nigde nikakav znak nisam video..Posle pola sata bauljanja po magli sam nekako stigao do dna Ogorjelice 1 i završio taj dan..ne može me niko ubediti da je osnovna signalizacija prevelika investicija.

  2. #492
    2011. pocela skijanjem! midwest avatar
    Datum registracije
    02.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head i.XRC 800
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Marko, ako to kazes nekome sa Jahorine, taj ce se slomiti ubjedjujuci te da je signalizacija odlicna. Ja se ne mogu sjetiti (nisam skijao tamo, evo vec treca sezona) da, osim onih malih tabli po kojima se inace pisu brojevi staza, imaju ista drugo... i to je porijetko postavljeno. Volio bih da grijesim...
    Funkcija umjetnosti je da bude ogledalo prirode, a dovoljno veliko ogledalo naprosto ne postoji.

  3. #493
    Member marko.popovic avatar
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    40
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    ma meni su neki drugari koji su bili mesec dana pre mene vec rekli da je losa signalizacija, ali nisam mislio da je bas tako..a najgore od svega mi je sto to zaista nije ogromna investicija, niti zahteva obimne radove.Mislim, nije da se zalim sto nema topova na svakoj stazi..Ovo je nesto sto je osnovno.

  4. #494
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Pa moram da kazem da me raduje sto je izasla nova mapa. Preglednija je od prosle i realnija. Naravno da ima malih ne dostataka ali ovo je lep pomak bar sto se tice ovog dela, sada da ugrade jos koji Top i probiji jos koju stazu i ima da se jos vise radujemo jer Jahorina to i zasluzuje

  5. #495
    skibuldozer bojan avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Godina
    51
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Pored toga što sam svestan mučne situacije oko snega i napora da se progura sezona rekao bih da je neprimereno da na oc-jahorina.com kao ilustracija teksta "Šestosjed Ogorjelica 1 pušten u rad" (zahvaljujući sistemu za veštački sneg) stoji fotografija od 7. marta 2010. godine. Većina nas bi pozitivno ocenila sliku koja prati realnu situaciju i pokazuje kako je napravljena staza na planini koja je bez snega (i ubedila nas da napravimo buking za neku sledeću priliku) a ovako gledamo još jedan primer jugoistočnoevropskog marketinga. Bugari to slično rade ne puštajući web kamere u rad ili info koje staze funkcionišu dok na sajtu plasiraju 30-50 cm snega, do poslednjeg dana dok mogu i dok obmanuti englezi zakupljuju aranžmane. Danas ipak veliki broj korisnika zna da podigne desni klik miša i pročita svojstva fotografije gde lepo piše datum

  6. #496
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Link za mapu u velikom formatu:
    http://www.skijanje.rs/Ski_Centri/Bi...imapa_2011.jpg



    Nisu obelezene staze koje povezuju delove skijalista....

  7. #497
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Jahorina danas 26. januara 2011 godine
    Priložene slike Priložene slike

  8. #498
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Jos jedna slika od 26.01.2011. ujutru. Poslata mi je od strane OC Jahorina.

  9. #499
    Junior Member
    Datum registracije
    30.01.2011
    Godina
    61
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    ajojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj..........

  10. #500
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    jel im pocela sezona, jel radi sve ili jos kubure s snegom?
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •