Strana 112 od 154 PrvaPrva ... 1262102110111112113114122 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.111 do 1.120 od 1539

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine (ARHIVA)

  1. #1111
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    A 6/7 dana nemaju?
    Da.Prosto za ne povjerovati...
    Mada, kada se pogledaju jako male razlike u ceni visednevnih i jednodnevnih za isti broj dana, skijasi nisu ni motivisani za kupovinu visednevnih karti. ovako ujutro uz kaficu snimis vremenske prilike i odlucis da ili ne.

  2. #1112
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Cene su se izjednacile sa Kopaonikom. Tesko da ce me biti gore ove sezone...

  3. #1113
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    pa dobro ljudi, morali su dici cijene malo..sto se sad toliko iscudjavate..bice gondola, bice jos staza...dobili smo na raspolaganju 2 nove zice prosle god...ipak je nesto odradjeno i sasvim je logicno da ce cijena ici ka gore..a i razmisljam, smjestaj ce biti jeftiniji u Palama nego na planini...
    Poor glide is like bicycling with a flat tire.

  4. #1114
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Koliko sam mogao da pročitam iz tekstova, gondola (i pripadajuće staze) nema(ju) nikakave veze sa OC Jahorina, to je projekat privatne kompanije..

  5. #1115
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Koliko sam mogao da pročitam iz tekstova, gondola (i pripadajuće staze) nema(ju) nikakave veze sa OC Jahorina, to je projekat privatne kompanije..
    Nisam citao tekstove cije je sto pa i ne znam. Ali mene kao skijasa i ne zanima sta je cije. Ja znam da za cijenu manju od 20 eura dnevno mogu da udjem u gondolu, odem u planinu skijam po nekih 30km staza i da se vratim na skijama do Pala (nisam siguran za ovo zadnje da ce ovo biti ali i da ne bude opet je "dosta"). A nazad 2-3 godine sam se vozio sporim dvosjedom koji kad te klepi po nogama zaboravis na skijanje i to za 15 eura tj 2-3 eura manje nego ove sezone..

    kad bi oni napravili jos ovoliko (jos jednu gondolu, jos 2 sestoseda) doplatio bih im jos 2 eura.. )
    Poor glide is like bicycling with a flat tire.

  6. #1116
    Member Burli avatar
    Datum registracije
    18.01.2012
    Lokacija
    Rogatica
    Godina
    47
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Prošle sezone godišnji ski pas u pretprodaji 350 a ove 450km!?

    Neka je na čast svima onima koji su se svojski potrudili da odbiju što više lokalnih skijaša!!!
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku...

  7. #1117
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Pejamachine Pogledati poruku
    Nisam citao tekstove cije je sto pa i ne znam. Ali mene kao skijasa i ne zanima sta je cije. Ja znam da za cijenu manju od 20 eura dnevno mogu da udjem u gondolu, odem u planinu skijam po nekih 30km staza i da se vratim na skijama do Pala (nisam siguran za ovo zadnje da ce ovo biti ali i da ne bude opet je "dosta"). A nazad 2-3 godine sam se vozio sporim dvosjedom koji kad te klepi po nogama zaboravis na skijanje i to za 15 eura tj 2-3 eura manje nego ove sezone..

    kad bi oni napravili jos ovoliko (jos jednu gondolu, jos 2 sestoseda) doplatio bih im jos 2 eura.. )
    OK je sve to, samo što gondola ne postoji, i kada bude postojala ko zna da li će je pokrivati ski pass koji prodaje OC Jahorina (pošto nije njihova), ali videćemo.

    Fakat je da su cene povećali u odnosu na prošlu sezonu, kada je sve to što pričaš već postojalo tj. nisu ništa novo napravili.

    Sa druge strane taj dnevni ski pass nisu mnogo povećali i naravno da imaju na to prava, samo je tu uvek konkurencija pa ne znam da li će im se na kraju uopšte to povećanje cena isplatiti

  8. #1118
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Od početka priče o gondoli pokušavam da shvatim ekonomsku računicu i ne uspjevam. Pročitah da je to investicija od 20 miliona ojra.

    Da li će ona raditi full time i van zimske sezone? A u sezoni se gore neće moći autom, već će se morati gondolom koja se posebno plaća? Gondola praktično nije ni početa graditi, a već se grade restoran i staza na dnu? Čime će se ta staza osnježivati? Pročitah takođe da će izgradnjom gondole kapacitet ski staza da se poveća za 15 km. Kako i gdje? Imam utisak da je sve drugo važnije od gondole, a ne shvatam ni samu svrhu gondole. Ekologija?

  9. #1119
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Ma ljudi, nije ni bitno koliko su zica novih napravili, gondola i ne znam sta jos. Oni ne umeju ili nece da peglaju staze kako treba. Staze se uredjuju katastrofalno i kada bi to poboljsali bar moglo bi se govoriti o nekom povecanju cena. Oni se iz godine u godinu priblizavaju sa cenom skijalistima u regionu, Kopaoniku u prvom redu ali se ponudom ne priblizavaju nikako. Pa od 2010. napravili su tri sestoseda i to pozdravljam, svaka cast. Ali za stazu npr. na Poljicama sestosed je bacena para. Za to vreme niko da im skrene paznju da staze srede kako valja a ne da skijamo po dzombama. I dok su oni napravili tri sestoseda Kopaonik nije spavao, i tamo se radilo na novim liftovima, osnezavanju narocito tako da oni zadrzavaju prednost iz godine u godinu u odnosu na Jahorinu. Ovo sto ljudi pricaju da ce na Palama biti jeftiniji smestaj, od toga nema nista. Ja sam ga jos 2010. na Palama placao 10 EUR. Kada se pusti gondola bice jos i podizanja cena sigurno. To ce biti gotovo isto kao i gore. Za tu razliku nece se isplatiti da palis kola svako jutro da stignes do gondole.

  10. #1120
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •