Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Rezultati 151 do 154 od 154

Tema: Ski vikend na Jahorini 23.11-27.11

  1. #151
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Zasto se nisi javio,pa tamo smo juce bili CRAZY i ja iz SKI MANIJAKA i postovani pritajeni ili buduci manijaci iz Mionice i Valjeva?:mad:
    Pope,bio sam tamo u subotu.Dolazi sam do "Ski-Jahorina" pansiona i raspitivao se za CRAZY-a ,te mi mladić iz kafića reče da još nisu stigli(očekivao ih je posle 12 sati).Pošto sam bio sa jednom većom ekipom samo na dan osle nisam navraćao.Do viđenja!Pozdrav sa sve.

  2. #152
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boris
    Pope,bio sam tamo u subotu.Dolazi sam do "Ski-Jahorina" pansiona i raspitivao se za CRAZY-a ,te mi mladić iz kafića reče da još nisu stigli(očekivao ih je posle 12 sati).Pošto sam bio sa jednom većom ekipom samo na dan osle nisam navraćao.Do viđenja!Pozdrav sa sve.
    Brate rekli su nam da si dolazio,ali i ja sam ocekivao da ces doci ponovo pa sam vlasniku Ciljne Kuce (DEJANU) rekao da me odmah pozove na mob cim se pojavis,zao mije sto se nismo sreli ali boze zdravlja vidimo se ako mozes da dodjes do IGRISTA 7 ili 8 januara!Veliki pozdrav,POP

  3. #153
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Brate rekli su nam da si dolazio,ali i ja sam ocekivao da ces doci ponovo pa sam vlasniku Ciljne Kuce (DEJANU) rekao da me odmah pozove na mob cim se pojavis,zao mije sto se nismo sreli ali boze zdravlja vidimo se ako mozes da dodjes do IGRISTA 7 ili 8 januara!Veliki pozdrav,POP
    Može!Samo ja sa Igrištem nemam baš dobra iskustva oko sređivanja
    staza,ali nije bitno!

  4. #154
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boris
    Može!Samo ja sa Igrištem nemam baš dobra iskustva oko sređivanja
    staza,ali nije bitno!
    Ima dosta snega i proradio je drugi veci ratrak pa nema brige oko sredjivanja staza.Za board su ostavili stazu pored stubova tanjirica,e to bi trebalo da bude poslastica.Pozdrav,POP

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •