Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Jahorina - "CRVENA" kuća

  1. #1
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Jahorina - "CRVENA" kuća

    "CRVENA" kuća Predivna, komforna vikend kuća za smještaj (do) sedam osoba.
    Vikendica Crvena kuća je smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji, neposredno pored staze Ogorjelica II na planinskom putu koji vodi ka domu "Partizan". Parking pod nadzorom udaljen cca 150 m.

    Izlaskom iz vikendice spuštate se skijama na žicu, a pri povratku u vikendicu, na skijama dolazite bukvalno pred vrata.

    Kontakt: +387 (0)62 326 449
    DETALJNIJE o objektu i cenama > > >
    Izmenio/la admin; 07.12.2010 u 18:41.

  2. #2
    Member toscana avatar
    Datum registracije
    23.11.2007
    Godina
    45
    Poruke
    45

    Podrazumevano Kako je u crvenoj kući-ODGOVOR!

    Crvena kuća je bila moj,tj.naš smeštaj 2007 godine. Zbog toga bhoću da napišem par reči o mojim iskustvima.Ima dobrih i loših strana.

    E ovako,vikendica je na najboljem mestu definitivno, zato što se nalazi stvarno tačno ispod žičare. Bukvalno se spuštaš na žicu sa praga a isto tako se i vraćaš u vikendicu. To je ono što je najbolja strana ove vikendice. Što se tiče grejanja u vikendici je kamin i TA peć. Grejanje je odlično,mi smo imali i drva u neograničenim količinama.Kupatilo je jako malo ali podnošljivo,mi smo imali problem sa kupatilom i zapušila se kanalizacija jer definitivno vikendica nije za kako piše "do 8" osoba,već za 4. Ukoliko treba da spava 8 osoba onda je to haos,zato što klupa u dnevnom boravku ne može da se računa kao krevet kao ni tri kocke koje stavljaš na pod. Ni onaj krevet na naduvavanje ne može da se računa kao krevet za dvoje (koji stalno mora da se naduvava,i posteljina sa njega stalno klizi).

    Sve u svemu,nama je bilo predivno čak iako su ovakvi uslovi. "Ako deca nisu besna, kuća nije tesna".


    Pozdrav!

  3. #3
    BojanD
    Guest

    Podrazumevano

    Poštovani,
    žao mi je što ste imali negativnih iskustava u našoj vikendici. Ali 2007. je ipak bila davno, i želimo Vas obavjestiti da su nedostaci koje ste naveli sada otklonjeni. Nema više kreveta na naduvavanje kao ni klupe u dnevnom boravku, problem sa kanalizacijom je davno saniran. Sve promjene i unapređenja možete vidjeti na http://www.skijanje.rs/Ski_Centri/Bi...rvena_kuca.htm

    U svakom slučaju hvala Vam na kritici,
    lijep pozdrav,

    Bojan

  4. #4
    Member toscana avatar
    Datum registracije
    23.11.2007
    Godina
    45
    Poruke
    45

    Thumbs up

    Upravo sam pogledao fotografije,sada je stvarno OK.
    Vikendica je stvarno na NAJBOLJEM mestu definitivno.
    Veliki pozdrav i nadam se da se vidimo uskoro :-)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •