Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: kacige

  1. #11
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano Prodajem kacigu, ganc novu

    Ovu kacigu sam kupio za sebe al sad moram da je prodam. Naime, kupio sam je na nevidjeno (prvi put sam je probao tek kad je stigla iz Nemacke) i veoma se rastuzio kad sam je prvi put stavio na glavu. Kaciga je odlicna, jaka a laka, ali avaj, ne pashe na moju glavu. Pravljena je za ljude sa normalnim oblikom glave (ovalnim) a ja, da prostite na izrazu, imam malo spljostenu a siru glavu. Dakle, da ne pisem istoriju ovde, kaciga je na prodaju, cena je ista koliko je i mene kostala (40 eura), velicina 58-60 cm, pa ako nekom pashe a ima normalan oblik glave neka se javi, ili na pp ili na telefon (063 8 245 304).

    Pozdrav!

    P.S. Kaciga je ista kao ova na slici (SWAIN COX):
    Priložene slike Priložene slike

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    18.05.2006
    Godina
    44
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    @pop67
    Meni treba kaciga, sto ne dade neki link ili fotku da vidimo kako izgleda to cudo koje toliko hvalis

    @hehehe
    Sta znaci velicina 58-60 cm, jel to obim glave ili sta i kojoj to velicini odgovara L, XL? Imam veliku glavu.
    Izmenio/la gnevZmaja; 31.01.2007 u 23:03.

  3. #13
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gnevZmaja Pogledati poruku
    @hehehe
    Sta znaci velicina 58-60 cm, jel to obim glave ili sta i kojoj to velicini odgovara L, XL? Imam veliku glavu.
    Oznake u centimetrima se odnose na obim glave. U ovom slucaju je to velicina XL. Dao sam obim glave zato sto bi ove mere neki drugi proizvodjaci oznacili sa L.

    Zaboravio sam da napomenem (a mozda je vazno) da kaciga sa strane ima podesavajuce otvore za ventilaciju.

    Sto se velicine glave tice to nije problem, nije ni moja bas mala samo ima oblik neodgovarajuci za ovu kacigu.
    Izmenio/la hehehe; 01.02.2007 u 07:40.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •