Strana 5 od 49 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 489

Tema: Divcibare-Nova Staza

  1. #41
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Evo ja sam ih sad zvao i rekli su da su radili i juce i danas i da ima snega i da ce najverovatnije raditi sutra?

    p.s. ti si iz Valjeva?
    063657977 Dragan vozi ratrak i radi na zici, nikad nije omanuo sa prognozom jer ovi u Maljenu su ljubazni kao da su iz pakla .Pozdrav za drustvo koje pici na Divcibare

  2. #42
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Evo sad stigoh sa Divce, bilo je ok vise zbog drustva i prpratnih akcija nego zbog skijanja. Staza je progledala na vise mesta pogotovo gore pri vrhu, i to progledao je sami led, jako neprijatno za skijanje, i to onaj debeo nastao topljenjem i ponovnim zamrzavanjem. Guzva astronomska, poneki zicu smo vozili do pola staze jer je od tad pocinjao red... Ali bilo je dobro zezanje sa strane i jeftino je extra tako da je bilo dobro.

    p.s. Skipass je 450din, rentiranje opreme 500din.
    Space Shuttle Ski

  3. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    24.10.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Vredi li ici tamo na ski-vikende i sta se desava sa nocnim skijanjem, postoji li to uopste?

  4. #44
    Member
    Datum registracije
    11.11.2005
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    pre par godina je bilo nocno skijanje...sad neznam...a guzve su uvek bile narocito vikendom....kad pocne skola bice mnogo bolje

  5. #45
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dacha
    Vredi li ici tamo na ski-vikende i sta se desava sa nocnim skijanjem, postoji li to uopste?
    Po mom misljenju vredi otici na 2-3 dana max. Nocno postoji reflektori rade cak su ih palili i preko dana valjda zbog magle.
    Space Shuttle Ski

  6. #46
    Junior Member
    Datum registracije
    24.10.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Neko je spomenuo, na nekoj temi, da nova stza ne radi zbog nekih neresenih imovinsko-pravnih odnosa. Sta se desava po tom pitanju? Gde ste vi skijali i zna li neko gde mogu da nadjem vremensku prognozu za divcibare!?

  7. #47
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dacha
    Neko je spomenuo, na nekoj temi, da nova stza ne radi zbog nekih neresenih imovinsko-pravnih odnosa. Sta se desava po tom pitanju? Gde ste vi skijali i zna li neko gde mogu da nadjem vremensku prognozu za divcibare!?
    Sto se tice nove staze ona sigurno nece biti gotova za ovu sezonu. Daj Boze da bude spremna za sledecu. Skijali smo na jedinoj stazi gore pored Pepe (sem ako neko ne racuna one kanape za decu kod nekih odaralista u staze). Sto se tice prognoze najbolja moguca je da pozoves (imas ovde brojeve) i pitas ako radi odes i to je to.
    Space Shuttle Ski

  8. #48
    Junior Member
    Datum registracije
    03.11.2005
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Nova staza je prosechena i cheka se samo da se javi neko da uleti kesh za zicharu( neki austrijanci) inache poshto je relativno daleko od sadashnje staze i centra, trebalo bi da se naprave josh dve manje staze izmedju ove postojece i te nove velike pa bi moglo da se lepo skija.
    Inache shto se tiche nocnog skijanja radi od 20-22h i cena je 350 din.( dnevni 450)
    Ja sam doshao sa divchibara u utorak i nije bilo neshto preterano snega pa je bilo malo vishe leda na stazi i ponegde i kamenje. Zica je radila bez prekida kao prethodnih godina, jer su stigli novi delovi iz slovenije. E sad problem je guzva koje ima dosta i cheka se u redu po nekih 10-ak 15 min.
    U sushtini moze da se ode i da se lepo iskija jer pored staze ima stazica kroz shumu koje izlaze na pochetak staze od prilike... taman na pochetak reda...
    i tako... ako treba josh neshto... tu sam...

  9. #49
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Sadi imao si dosta srece ako si cekao u redu 10-15min, mi kad smo bili cekali smo 20-25... bio Bozic i jos vikedn i odozgo decji raspust, savrsena podloga za beskonaci red. Staza je bila dobro sredjena i da nije bilo leda bilo bi skroz ok. BTW sumica rulz, samo mislim da nema tog loodaka koji sme da ga pegla brzo kroz istu.
    Space Shuttle Ski

  10. #50
    member
    Datum registracije
    20.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    47
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    jel neko ima preporuku sto se tice smestaja (apartman?) a da nije hotel PEPA?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •