Strana 4 od 49 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 489

Tema: Divcibare-Nova Staza

  1. #31
    Member
    Datum registracije
    11.11.2005
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    ajd bar dva dana meni je daleko za jedan dan ja imam 120km do bg a mogu da vas pokupim u bg pa da idemo sa mojim dzipom mozemo da prespavamo kod pepe u hotelu negde oko 1800din je pp
    javi ako si za misko

  2. #32
    Senior Member boki04 avatar
    Datum registracije
    22.11.2005
    Lokacija
    Rudnik
    Skije / Bord
    Nordica Hot Rod Nitrous Ca 78
    Godina
    43
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Ako idete na Divcibare javite ja sam zainteresovan,praticu ovaj topic

  3. #33
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od yt7sif
    ajd bar dva dana meni je daleko za jedan dan ja imam 120km do bg a mogu da vas pokupim u bg pa da idemo sa mojim dzipom mozemo da prespavamo kod pepe u hotelu negde oko 1800din je pp
    javi ako si za misko
    Ja ne znam da li cu moci tako, ali nema veze poenta je da krenemo nas desetak, tako da ce neko sigurno biti za da prespava jednu noc mozda i ja budem nesto iskombinovao. Meni je zeznuto da uzmem kola na vise dana preko nedelje, a za vikend mogu ali bi da to izbegnemo zbog guzve, znaci ja bih isao mojim kolima i sa mnom mogu jos 2-3 (zavisi dal cu obezbediti nosace za krov) i vratio bih se najverovatnije isti dan. Ali sam za da nas krene 10+ tako da moze neka ekipa i da ostane da spava jedan dan. Pogotovo sto ima i nocnog skijanja, znaci od 20-22h je nocno, taman mali predah popodne pa na nocno zezanje na stazi . Jos kad bi pozvali neke ski cice bilo bi . Eto nek se prijave ljudi koji bi hteli da idu sa mnom najverovatnije na jedan dan. Oni koji su za vise dana nek idu sa yt7sif-om. A videcemo da krene i jos neko sa kolima i da nas bude sto vise. Da li ima neko kontakt tel pepe pa da ih nazovemo da vidimo u kakvom je stanju zica?
    Space Shuttle Ski

  4. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    10.12.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    ... Da li ima neko kontakt tel pepe pa da ih nazovemo da vidimo u kakvom je stanju zica?
    Хотел “ПЕПА-ЦРНИ ВРХ”, 014/277-323, 277-205, факс: 277-323, Смештај: 23/2, 35/5, учионице, ресторан, пицерија, билијар сала

    http://www.valjevo.org.yu/valjevo/turizam/divcibare.php
    http://www.divcibare.co.yu/

  5. #35
    Zoragi
    Guest

    Podrazumevano


  6. #36
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Sutra ujutru smo na Divci (Pop67, Stevan i ja) snega ima, i zicara je radila danas i juce, na moje pitanje na tel 014/277-234 Maljena, pod cijim je patronatom zicara (valjda) da li ce raditi sutra, lik sa recepcije ili sta vec mi je rekao da ne zna da li ce sutra biti ziv a ne da li ce radtiti zica , ja se iskreno nadam da ce biti ziv i da ce zica raditi . Ako je neko za neka dodje sutra nas ce prepoznati po manijak jaknama i kacketima.
    Space Shuttle Ski

  7. #37
    Member
    Datum registracije
    11.11.2005
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    nisam siguran da cete imati srece pricao sam prekjuce isto sa hotelom maljen i rekli su mi da nema dosta snega tako da zica nece raditi
    ako radi javite mi ima pop moj mobilni pa da dodjem

  8. #38
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od yt7sif
    nisam siguran da cete imati srece pricao sam prekjuce isto sa hotelom maljen i rekli su mi da nema dosta snega tako da zica nece raditi
    ako radi javite mi ima pop moj mobilni pa da dodjem
    Evo ja sam ih sad zvao i rekli su da su radili i juce i danas i da ima snega i da ce najverovatnije raditi sutra?

    p.s. ti si iz Valjeva?
    Space Shuttle Ski

  9. #39
    Member
    Datum registracije
    11.11.2005
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    ma kakvi ja sam iz beceja....ali mi je to najblize tako da mi je to omiljeni skijaliste
    ides i ti na igriste?

  10. #40
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    poslao sam ti PP
    Space Shuttle Ski

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •