Strana 38 od 49 PrvaPrva ... 28363738394048 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 371 do 380 od 489

Tema: Divcibare-Nova Staza

  1. #371
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    bilo je dobro a osim 150-200 kamikaza na stazi. dobro drustvo sneg i dobro zezanje to je bio vikend medjutim ima ljudi kojima nisu odgovarali uslovi na stazi. realno a obzirom na kolicinu snega koja postoji mogli su malo bolje odraditi tu stazu pa verovatno bi bilo manje padavichara van iste. Nikada nisu uze utabali i nikada nisu onoliko izrovarili sa strane...a sto se trave i kamenja tiche to realno ne sme da se deshava i zato sto bi se zadovoljavali samo sa tim a opet to tabanje vuche skorije pojavljivanje trave i kamenja...jbg mi smo takav narod samo umemo da vichemo cuti moze biti i gore
    Josh jednom meni je bio savrshen vikend i evo bio sma juche a krecem i sada. uzivajte!

  2. #372
    Member
    Datum registracije
    26.01.2012
    Godina
    41
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    ja sam bio u suboti i bilo mi je ekstra. jeste losa staza i jeste bila magla ali opet...

    nego nesto sam sabirao i mnozio i dosao do neke racunice: ski pass je 1000 dinara za dan. ne verujem da mnogo ljudi uzima pass za vise dana (mozda neko za dva...) e sad u subotu je bilo mozda 200 skijasa a mozda i manje (ako neko misli da gresim slobodno da me ispravi. ne idem redovno na skijanje pa mozda lose percipiram). to kad se pomnozi to je oko 200.000 dinara. sa tim parama oni treba da pokriju struju koju zica potrosi, plate ljude koji rade i gorivo za ratrak. ja iskreno mislim da nema sanse da pokriju troskove sa tim parama. a to je za dan vikenda kad ima puno ljudi. sta je sa radnim danima kad je 20-30 ljudi na stazi?? zica trosi pa trosi...
    e sad to jeste javno dobro, svi smo mi to finansirali kroz poreze i ne treba da bude previse direktno profitabilno ali kroz razvoj turizma i drugim uslugama koje gosti plate to ce da se vrati...

    po meni je samo minus tamo odrzavanje staze i mene tu zanima zasto tokom dana ne prodju koji put da malo ispeglaju. bar jednom da prodju na pola dana i bilo bi mnogo bolje...

  3. #373
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Nije ti dobro razmisljanje. Ako je ski pass 1000 din. na dan, to je 7000 za 7 dana. Toliko kosta, na primer, ski pass na jahorini, gde ima mnogo vise staza, znaci i mnogo vise ljudi koji sredjuju staze, vise ratraka...

  4. #374
    Member
    Datum registracije
    26.01.2012
    Godina
    41
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    sedmodnevni ski pas je 4900 i bas me zanima da li su prodali i jedan ikada!! plus na jahorini ima bar 100 puta vise skijasa po sezoni (ako ne i vise)...

    uopste nisu uporediva skijalista...

  5. #375
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    еј људи, немојте подносите оног смоту од Јелкице, све се уби... и пошаљите је код доктора...!

  6. #376
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bodza Pogledati poruku
    sedmodnevni ski pas je 4900 i bas me zanima da li su prodali i jedan ikada!! plus na jahorini ima bar 100 puta vise skijasa po sezoni (ako ne i vise)...

    uopste nisu uporediva skijalista...
    Nisam ni poredio skijalista. Pitanje je bilo da li sa cenom od 1000 din. mogu da pokriju troskove odrzavanja staze. Ako sa istom cenom da ski pass-a nalaze racunicu na Jahorini, gde ima toga deset puta vise za sredjivanje i odrzavanje, onda sigurno mogu i za jednu stazu na Divcibarama i sigurno da je ovo bezobrazna cena ski pass-a za jednu stazu

  7. #377
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Bodzo,kad bi uprava radila kako treba imali bi oni itekakvu dobit od skistaze ali jednostavno svi oni "oce leba bez motike" .Znaci ako naplacuju 1000 kinti dnevni skipas treba da obezbede ljudima barem pristojnu tu jednu stazu kao i prilaz i nekakav parking.A to je sve katastrofa i pored toga narod dolazi i skupi se i po 300 ljudi ali je zato radnim danima 20-30 skijasa - zamisli koliko bi ljudi cesce dolazili kad bi se barem ove elementarne stvari dovele u red da ne pricam o nekakvim sadrzajima kaficima pored staze koji bi svakako doprineli boljoj atmosferi i zelji da se ide na Divci .... Ovako ostaje da Divci tavore i tako ce biti dokle god se ne nadje neko pametan i pocne da radi kako bi trebalo.


  8. #378
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2012
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Upravu si, a ne daj boze kad bi spojili staru sa novom stazom jos jednom zicom i prosekli barem jos jednu stazu.Onda bi imali mali ski centar i 200 ljudi svaki dan. Ali ko ce da lupa glavu i razmislja kako da se zaradi i ovako je dobro.

  9. #379
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Cena ski pass-a se ne racuna bas tako kako matematika nalaze. Recimo na Kopaoniku ski pass kosta 2400 din i radi 25 staza, znaci prostom racunicom bi trebalo da ski pass na Divcibarama kosta manje od 100 din. Sa druge strane gledano, na Kopaoniku se neces spustiti 25 puta vise nego na Divcibarama iako ima toliko puta vise staza. Spustices se 2-2,5 puta vise, jer su za toliko brze zicare i uredjenije je sve, pa je tolika i razlika u ceni. A raznovrsnosti staza na Kopaoniku mozemo zahvaliti broju posetilaca i potrebama skijalista za toliko staza. A cena za nas standard je visoka i na Kopaoniku i na Divcibarama, ali trziste je to koje raspaljuje cenu, jer ne zaboravite da imamo bogatih pojedinaca, koji ne rade nista i tako dokoni su spremni da trose velike kolicine novca na Kopaoniku, a lepse je i lakse prodati malo skupih ski pasova i smestaja, nego mnogo jeftinih, pa da posle fali kapaciteta. Tako se izdvaja zito od kukolja i dok zito pije toplu cokoladu ispred Dolly bella, ja (kukolj) cu skijanje gledati samo na TV-u.
    Sad se iznervirah, aj cao!

  10. #380
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Николино

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •