Strana 37 od 49 PrvaPrva ... 27353637383947 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 361 do 370 od 489

Tema: Divcibare-Nova Staza

  1. #361
    Member
    Datum registracije
    28.01.2012
    Godina
    33
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Hvala puno!

  2. #362
    Junior Member
    Datum registracije
    23.01.2010
    Lokacija
    Kosjerić
    Skije / Bord
    Atomic Race Ti Gs
    Godina
    32
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Dolazim u 9h i ostajem do 13h... Ako je neko zainteresovan da mu od 13h ustupim 2 ski passa za po 400 din. 064/26-22-867

  3. #363
    Member
    Datum registracije
    24.01.2011
    Godina
    41
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Jeste bila maglustina juce i hladno, ali skijanje nije bilo lose. Oprema za iznajmljivanje je jako losa, barem ono kod Brke sto sam ja video i izbor je mali, ali za pocetnike koje sam ja vodio je bilo OK.
    Do staze smo stigli bukvalno dok su cistili buldozerom parking. Malo je zez ako je auto bas nizak, ali citav put se moze preci bez lanaca bez ikakvih problema, uz brzinu uskladjenu sa kvalitetom zimskih guma naravno.
    Postovacu u temi za dogovore za prevoz, moze biti da cu u utorak imati dva mesta u kolima iz i ka BG...ne znam jos za sigurno.

  4. #364
    Junior Member
    Datum registracije
    04.10.2010
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Jelka Pogledati poruku
    Mala staza ne radi!!!!
    Izgleda da je neki car sa grtalicom očistio onaj put što ide posred staze tako da su onda to peglali naredna 2 dana

  5. #365
    Member
    Datum registracije
    09.09.2009
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    kako je bilo skijanje za vikend?
    jel su sredjivali tj unistili novu stazu?

  6. #366
    Member
    Datum registracije
    24.01.2011
    Godina
    41
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    U subotu je ne racunajuci maglu i hladnocu bilo OK sve negde do 14h, tada su poceli da se prave hupseri u donjem delu staze.
    Meni licno ne smetaju, ali nije bilo bas pesma za pocetnike.

    Negde oko 16i20 je ratrak kkrenuo levom stranom staze uzbrdo i nestao uvis u magli. Znaci sredjivali su je. Kontam da su morali da srede stazu, barem da poravnaju one hupsere i da na onom delu gore gde vetar malo odnese, da nanesu.

    Mislim da bas nemaju puno izbora, nisu oni ljudi krivi sto je ratrak mali, msm kriva je uprava odnosno Skijalista srbije, a pitanje je da li niz onakav put mogu da spuste veci ratrak ka stazi...

    Da li je neko od forumasa pisao neki mail skijalistima srbije u kome skrece paznju na ovaj problem?

    Mozda da napisemo svi po mail sa predlogom da nabave veci ratrak i time povecaju broj dana koji se staza moze koristiti...eto mesta za trosenje para koje ce silnom prodajom passova po paprenoj ceni ove godine zaraditi...

    Msm, znam da nema od toga nekog leba, al barem da uradimo mi sta mozemo kao korisnici usluga...

  7. #367
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Talking

    Pod broj jedan: SS vise ne drze Divcibare, pisano je o tome ovde pre.. Vec 2 zime vodi Valis sportski centar iz Valjeva. SS su dali da ne kazem poklonili ovim nasima kad su videli da nemaju neku zaradu gore, da je vredelo drzali bi, veruj mi..
    Elem, njima da se da 10m snega oni opet ne bi utabali kako treba, ima i do malog ratraka a ima i do njihove nestrucnosti, oni se okrecu na sred staze sa ratrakom!!!!
    U nedelju je bio divan ledeni dan bez trunke magle, jedino je uzivanje pokvarilo to sto su utabali da ne kazem izrovili gusenicama samoooo pola staze. Bila je velika guzva jer je bukvalno pola staze bilo u funkciji. Ko zna da vozi skije / bord oni su isli celom sirinom staze ali na prste da se nabroji..
    Staza je bila tvrda i zaledjena, pista do nekih 12h posle toga dzombe, oranje, tragovi gusenica i rupetina od metar na pola staze (nastala od cega, ne znam..)

  8. #368
    Member
    Datum registracije
    24.01.2011
    Godina
    41
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Aha...ja video na jaknama pise skijalista srbije i na ratraku, pa mislio...OK...hvala...

  9. #369
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    slozio bi se sa Jelkicom oko vecine stvari osim sto je u nedelju posle 12 bilo lakse da se vozi. te dzombe su vec mogle da se razlupaju skijama mada posle svega te moje skije su prilicno izlupane na vrhovima...
    za opremu Ilke vec sam pisao da nije ok na novoj stazi i gde ima da se uzme nesto ok...
    danas extra dan desetak ljudi, staza tvrda o5 do 12-13h i naravno lose utabana mozda do sada najgore. Sunce uvek prisutno ali temp. u minusu. u shumi mekano i lepo(izgubili smo jednog za sutra ali sta cesh odmorice do vikenda)

  10. #370
    Senior Member Gimmy avatar
    Datum registracije
    06.05.2009
    Godina
    36
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Ljudi...bilo dobro za vikend...sta izmisljate tu! Sve vam nesto smeta!
    Kome se ne svidja i izvoljeva neka ide negde van!
    Koliko para toliko muzike!
    Bitno je da ima snega...da se ne vozi po travi i kamenju...a ostalo je zanemarljivo !

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •