Strana 41 od 49 PrvaPrva ... 313940414243 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 401 do 410 od 489

Tema: Divcibare-Nova Staza

  1. #401
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    danas sam bio. put od VA preko Rajkovica solidan...do staze solidan. staza OK...vecheras/sutra najavili padavine oko 30cm novog snega

  2. #402
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    danas staza super...fresh snow POW WOW. putevi osrednje ali moze bez lanaca
    od juche nesto kao...video i to(2 klipa smaranje montaza i to)

  3. #403
    Junior Member
    Datum registracije
    27.01.2012
    Lokacija
    Veliki Crljeni
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Zna li neko kakva je staza gore, da li radi uopste i da li je prohodno? Pozdrav...

  4. #404
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2010
    Lokacija
    Lazarevac
    Godina
    38
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Put je prohodan (isao sam od Mionice), staza je bila solidna iako je bilo mnogo skijasa dobro se drzala do kraja dana. Mislim da staza radi svaki dan, tako sam cuo a najavljuju veceras i sutra i neke padavine tako da snega nece faliti jos dugo

  5. #405
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    danas put bio neprohodan.
    Krenuli,na 10km od Divce upao Dzip u sneg na sred puta i blokirao saobracaj,
    Dosli plavci i zatvorili put,okrenusmo se i put kuce...
    Ne verujem da ce u petak biti ista bolje stanje.

    5

  6. #406
    Member acikus avatar
    Datum registracije
    01.01.2009
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Odlicno skijanje danas kao i u sredu. Uhvatio sam obadva lepa i suncana dana, a staze su odlicne do 13h kada napustam i vracam se kuci.

    Putevi iz pravca Pozege su prohodni !

    I za kraj, mislim da je trenutno bolje skijanje na ovoj novoj stazi ne Divcibarama nego na Torniku ( Zmajevac ) iz razloga sto se se za isto vreme mnogo vise puta spustim i odmorim na brzom dvosedu za razliku od sestoseda koji je spor i sidra na Zmajevcu koji me vise izmori nego skijanje.

    I cene su koliko toliko povoljnije nego na Zlatiboru, tako da dok bude imalo snega eto me na DIVCI a kad nestane tu je TOR.

    Meni iz Pozege su obadva ski centra podjednako udaljena tako da mogu da biram

  7. #407
    Member vladimir76 avatar
    Datum registracije
    18.02.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    47
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Bio sam na stazi u petak (17.2.). Iz Beograda Ibarskom magistralom preko Bogovadje i Mionice. Od skretanja sa Ibarske put je bio prekriven snegom ali prohodan.

    Staza je bila super do 13h (bez ikakve guzve i dobrom stanju). Posle 13h pojavilo se puno brezuljaka od nabacanog snega koji su poceli da prave probleme.

    Sa povecanjem guzve pojavio se i problem zadrzavanja slabijih skijasa na sred staze u njenom najstrmijem delu.

    Sve u svemu pozitvni utisci za rekreativca kao sto sam ja.

  8. #408
    Member
    Datum registracije
    28.01.2012
    Godina
    33
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    juce sam bio na maloj stazi
    bilo je guzve ali je dan bio savrsen za skijanje

  9. #409
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    > I za kraj, mislim da je trenutno bolje skijanje na ovoj novoj stazi ne Divcibarama
    > nego na Torniku ( Zmajevac ) iz razloga sto se se za isto vreme mnogo vise puta
    > spustim i odmorim na brzom dvosedu za razliku od sestoseda koji je spor i sidra na
    > Zmajevcu koji me vise izmori nego skijanje.

    Ne znam za koje vreme izvlaci dvosed na Divcibarama, sestosed na Zlatiboru izvlaci pristojno brzo s obzirom na duzinu zice od skoro 2 kilometra i duzinu staza od vrha do pocetka zice prilicno preko 2. Ako gledas samo broj spustanja, onda bi se na nekoj stazi od 300m spustio jos vise puta, ali u cemu je tu poenta, ne meri se boravak na snegu brojem spusanja, vec kolicinom uzivanja, a to je individualna stvar. Nekad mi je lepo da se niz Tornik/Cigotu, ili Belu Reku, krcmar... sjurim za 2-3 minuta, nekada peglam lagano, 10 ili vise. Zavisi od svacega, mada u zadnje vreme nekako preferiram duze staze.

  10. #410
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Zica na Divcibarama penje 4 do 5 minuta, u proseku 4:30 razdaljinu od 850-900M
    sto se mene tice uzivanje je sto vise puta da se spustim a za to lagano spustanje i nznm bash picim onako kako idu skije osim ako imam nekog pored sebe i tada se razvlacim po stazi, hladim i tako to. nije ni to lose ali u sustini je gubljenje vremena. Meni u skijanju je najbitniji ritam i ukoliko se oladim gotov sam manje vise. Volim da skijam na mestima gde se na zici odmaram a na stazi umaram pa makar ta staza trajala i 20 sekundi. dakle sve je individualno a i ovaj decko pre toga kaze"Mislim da je bolje skijanje" neko voli da lelemuda sedi po kaficima a neko zesce da se oznoji ili umori... sad gledam tornik najduza staza 1600m pa dobro i nije to nesto mada u ovoj zemlji to je maratonska staza a najteza je dugacka 285m...sta reci.....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •