Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 82

Tema: Utisci iz Sladminga

  1. #31
    http://www.youtube.com/wa
    Datum registracije
    18.05.2012
    Godina
    46
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Zna netko za jeftiniji smjestaj u schladmingu za 8 ljudi?
    Moze biti i do 10km udaljen od polazne stanice skijalista.
    Hvala!

  2. #32
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Pozdrav svima!

    Rezervisao sam smjestaj u Alpine club apartments u Rohrmoos od 24. do 31. Januara (nocna FIS trka je 27-og ! ).

    Treba mi preporuka za neku djeciju ski skolu (cerka ima 5god, ali vec zna po malo da skija) i pitanje da li da kupujem ski pasove online (ako moze sajt?) ili na licu mjesta?

    Imate li jos neku preporuku za bilo sto sto se moze kupiti/rezervisati online i tako ustedjeti?

  3. #33
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    Rohrmoos je najbolja lokacija, nisi pogrešio. https://www.tritscher.at/en/sks/start html moj dečak je išao tamo, imaju sve i rent i školu i Shop, a nalaze se u Rohrmoos-u na glavnom putu, ne možeš pogrešiti. Pogledaj sajt, mislim da je sve jeftinije online. Srećno i dobar provod, Schladming je sjajan

  4. #34
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    jovicki, hvala puno na brzom odgovoru!

    Vec sam na njihovom sajtu nasao ono sto me interesuje, ali imam jedno pitanje. Kako se sporazumijevaju sa djecom? Vidio sam u puno hotela da im je u info-u pisalo da pricaju hrvatski, pa me interesuje da li i u ovoj skoli ima instruktora koji govore nase jezike?

  5. #35
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    za to uopšte ne treba da brineš, neće na predavanja na faksu moj dečak je od 4 do 8 godine 2x godisnje išao u ski skole u različitim ski centrima. Sva deca pričaju istim jezikom a ski ticeri znaju osnovne reči, tako da se svi super sporazumevaju. Praksa im je da se skija od 10 do 12h, pa rucak, igranje i grejanje do pola 2 i ponovo skijanje do pola 4. Ono o čemu treba dobro da razmislis da li ces ostavljati dete ceo dan ili samo do ručka. Mnogi roditelji izaberu prvu opciju jer je jeftinija i da bi bili da decom na stazi. Moje iskustvo je da je deci u tom uzrastu daleko bolje i zanimljivije u ski školi sa drugom decom. Brze nauče, osmamostale se i steknu sigurnost. U startu nije svejedno doći sa detetom na odmor pa ga ostavljati ceo dan u skoli ali evo, posle par god skole, moj sin sada skija ravnopravno sa mnom i sada stvarno uživamo zajedno. Kako god, ti najbolje znas svoje dete. Biće super, videćeš, ništa ne brini

  6. #36
    Junior Member
    Datum registracije
    19.12.2014
    Godina
    45
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    pozdrav svima
    evo i mene da pomognem malo nasem kolegi Igiju
    vratio sam se preksinoc odande, sto se tice ski skole i instruktora nemoj da brines, na stazi sam sretao puno nasih instruktora, najvise iz hrvatske, a sreo sam i jednog momka sa zlatibora koji je radio sa kolegom slovencem i radili su upravo sa nasom grupom dece..
    na putu prema Hochwurzen ima sa desne strane puno ski skola, tako da mozes stati i raspitati se.
    sto se tice oblasti mogu kazati samo najlepse, staze su fantasticne i a svakoga. mi smo se proveli super pa verujem da ce i svi oni koji nameravaju da odu tamo

  7. #37
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Odlicno! Mi smo se vec odlucili za cjelodnevnu varijantu, a ostavicemo poslijednji dan za zajednicko skijanje!

    Jos info za ski pas. Da li su ovo realne cijene ili bolje da kupim na licu mjesta?

    http://www.bergfex.com/schladming-planai/preise/

    6-to dnevni (od Nedjelje do Petka) ski pas kosta 234eur.

  8. #38
    Junior Member
    Datum registracije
    19.12.2014
    Godina
    45
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    jeste, to je cena za 6 dana. po meni je bolje uzeti tamo na licu mesta jer moze da ti se desi mozda da ne mozes da skijas prvi dan zbog nevremena ili kise ili ko zna cega a kad kupis online oni ne brinu za to. meni je tako propao poslednji dan na skijanju jer je temperatura otisla gore i sneg poceo da se topi, radilo je malo zicara i nije bilo smisla da se skija... raspitaj se tamo ako uzmes onu varijantu 5 od 7 da li mozes da dobijes jedan dan po povlascenoj ceni.. meni je bilo za 6 dana 234 i pitao sam ih sta ce biti ako odlucim jedan dan vise, kazu da postoji samo doplata za taj jedan dan vise 25e sto je ok. jer kako i sam mozes da vidis da je dan ipo 85e ili tako nesto
    sve u svemu zelim ti lep provod i sve dane na stazi. izabrao si pravo skijaliste

    za sve one koji koji planiraju da pazare pantalone i jakne ili ostalu opremu, ne isplati se kupovati u srbiji nikako jet za taj novac se moze pandorfu kupiti na popustu spyder i kjus. imaju ekstra popuste. a i drugi brendovi su po ceni brugija u srbiji i jeftiniji

  9. #39
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Razmotri da uzmeš Salzburg Superski pass. Važi za celu Salzburg regiju (od Šladminga do Saalbach Skicircusa, Kaprun i Kitzenhorn glečar, Ski Amade, Obertauren... Sve je to blizu, a negde uvek ima snega. Skuplje je svega oko 15e na 6 dana, po mom iskustvo to je daleko najbolja garancija da uvek bude snega, mnogo povoljnije nego 5 od 7.

  10. #40
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Hvala ponovo na pomoci! Krecemo u Subotu ujutro, sve placeno i rezervisano osim ski pasova. Uzeo sam i skolu za cerkicu i to 5 dana, a 6-ti dan se nadam da cemo zajedno da skijamo plave staze

    Mislim da cu na licu mjesta vidjeti kakva je situacija i prognoza i onda odluciti za varijantu ski passa, jer idem sa suprugom koja ne voli trcanje sa planine na planinu da bi se jos po neki kilometar odskijao

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •