Potpuno se slazem sa Alias da su cene u rangu svih ostalih ski centara te velicine i kvaliteta. U okolini samo Obertauern odskace sa cenama, posebno smestaj koji je 30-50% skuplji nego bilo gde u Ski Amade regionu. I za prirodu se slazem, Dachstein je impresivan, pogotovo kada je suncan dan. Vlasnica hotela mi je pricala da je i leti prelepo, da sa bilo kojim zakupljenim smestajem dobijas besplatno sve sadrzaje u regiji kroz summer card. Bazeni, ulaznice u istoriske objekte, zabavne parkove, sve liftove.. Da kroz celu dolinu a i na Ramsau platou postoje kilometarski uredjene staze za stenju i voznju bajkom.


"Potpisujem tvoj komentar od prve do posljednje rečenice, jedino ne znam gdje je ovaj prvi dvosjed koji spominješ, ja nisam vidio problem prelaska na Planai iz Hauser-a."

Bobo, sada sam pogledao na mapi, nije dvosed nego cetvorosed i zove se Sonneckbahn. U svakom slucaju je prastar i cini mi se jos sporiji nego dvosedi u Rohrmoos-u i Reiteralmu, nalazi se na severnoj strani, tako da voznja na -15 traje citavu vecnost.

Grazer, ja nigde nisam napisao da me bilo sta nervira, niti da si ti nesto pljuvao, samo mislim da su izjave tipa- Ski pass u AT za 17e, savrseni ski centar Schockel sa 2km staza i jednim sidrom i ski pass u St. Antonu 350e za 7 dana, pravi biseri. I nije ni cudo sto su mnogi komentarisali u stilu, reci i nama gde je to ski pass 17e da mi ne placamo 40+..

Sto se tice Schladminga, kontekst tvog posta je bio izuzetno jasan-

"Da je sve tip top i haj klas sredjeno to stoji. Cene su bas napucane a sam ski centar me i nije nesto preterano odusevio. Za mene koji sam skoro celu austriju preskijao Schladming ostaje kao jedan od najjvise komercijaliziovanih ski centara a ne nudi toliko veliku kvalitetu skijanje."

Da si napisao- bio sam, skijao po losem vremenu i ne mogu da realno opisem ski centar, sad se o ovome ne bi ni pricalo ali napisati kako centar "ne nudi toliko veliku kvalitetu skijanje." samo zato sto si skijao tri dana po losim vremenskim uslovima je neobjektivna i nerealna recenzija, koja nikom ne moze pomoci da sazna bilo sta o tom ski centru.