Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 46

Tema: Forum preuređen

  1. #31
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Lightbulb

    Predlazem da se pre daljeg razvoja sajta (ne foruma) instalira neki free CMS softver - mnogo ce pomoci i sada a jos vise kasnije. Znam da je to sada veliki posao (prebacivanje podataka iz sadasnjeg sajta u CMS) ali ce se sigurno isplatiti...

  2. #32
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Malo je neobicna ova promena ali je za pohvalu,Stevs cestitam ti i zelim ti sve najbolje sto si se prihvatio da nadgledas ovaj forum.Samo bih te zamolio u svoje i ime SKI MANIJAKA da nazovi oglas za SKI MANIJAKE izdvojis kako bi bio stalno vidljiv obzirom da je vrlo posecen do sada preko 6000 citanja,a i trbalo bi da okupi sto vise ljudi u diskusijama i eventualnim zajednickim odlascima na zimovanja ili ski vikende.Nadam se da kao skijas delis moje ili nase misljenje da na ovaj nacin vrsimo znacajnu popularizaciju najlepseg sporta na svetu!

    Pozdrav,POP

  3. #33
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Malo je neobicna ova promena ali je za pohvalu,Stevs cestitam ti i zelim ti sve najbolje sto si se prihvatio da nadgledas ovaj forum.Samo bih te zamolio u svoje i ime SKI MANIJAKA da nazovi oglas za SKI MANIJAKE izdvojis kako bi bio stalno vidljiv obzirom da je vrlo posecen do sada preko 6000 citanja,a i trbalo bi da okupi sto vise ljudi u diskusijama i eventualnim zajednickim odlascima na zimovanja ili ski vikende.Nadam se da kao skijas delis moje ili nase misljenje da na ovaj nacin vrsimo znacajnu popularizaciju najlepseg sporta na svetu!

    Pozdrav,POP
    Naravno što da ne. Evo sad je Sticky što znači da će biti uvek na vrhu strane. Videću da otvorim neku novu sobu tipa SKI Clubbing gde bi se baš bavilo ovakvim temema.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  4. #34
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad
    Predlazem da se pre daljeg razvoja sajta (ne foruma) instalira neki free CMS softver - mnogo ce pomoci i sada a jos vise kasnije. Znam da je to sada veliki posao (prebacivanje podataka iz sadasnjeg sajta u CMS) ali ce se sigurno isplatiti...
    To je u planu (Mambo najverovatnije) samo je ogroman problem prebacivanje site-a sa ovoliko informacija. Za to treba i vremena i ljudi koji to znaju i imaju voje da rade.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  5. #35
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up

    Super, a to za prebacivanje - naravno, to je najteze. Mozda da se napravi neka paralelna verzija, npr. /novi - gde bi se prebacivao ceo sajt. Da se ukljuce ljudi koji bi to radili (otvori im se CMS account sa restriktovanim pravima) i onda vise ljudi prebacuje sadrzaj ili sl. - samo ideja .

  6. #36
    Member
    Datum registracije
    16.03.2005
    Poruke
    57

    Podrazumevano

    lepo je videti raspored koji podseca na stari forum!

  7. #37
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Postovani Stevs,zamolio bih te kao administratora da opomenes Valdevita,jer ovo sto on radi i kako se izrazava je neprihvatljivo.Suvise je mali da bi se obracao ljudima duplo starijim na ovakav nacin.

    Pozdrav,POP

  8. #38
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    izbrisao sam to i obecavam da se nece ponoviti,iako nisam mislio nishta loshe

  9. #39
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stevan
    Eto, sad smo sve lepo sredili i ja bih zamolio da vise ne bude na celom forumu vredjanja ni u naznakama. Ako postoji bilo sta sto bi moglo biti pogresno protumaceno, nemojte to pisati, da ne gubimo vreme na objasnjavanje ko je sta i kako mislio i da se ne sukobljavamo bez potrebe. Ovde smo zbog skijanja i to je sve. Licne stavove o bilo cemu drugom nemojte ovde iznositi i nece biti problema.

    'Ajmo sad na pivo
    Cisto da se vidi i ovde...
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

  10. #40
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    To je u planu (Mambo najverovatnije) samo je ogroman problem prebacivanje site-a sa ovoliko informacija. Za to treba i vremena i ljudi koji to znaju i imaju voje da rade.
    Ja sam za, hocu da pomognem koliko je u mojoj moci... Hoce li biti uskoro nekih konkretnijih razgovora o tome?
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •