Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Spindleruv Mlyn (Ceska)

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2005
    Lokacija
    Lund, Svedska
    Poruke
    1

    Podrazumevano Spindleruv Mlyn (Ceska)

    Zainteresovanima za Cesku, Spindleruv Mlyn.
    Upravo sam se vratio sa sedmodnevnog sportskog odmora iz Ceske, tacnije iz Spindleruvog Mlyna.Onima koji se dvoume da li da krenu u Alpe ili probaju nesto drugo, predlozio bih, probajte Spindlerak, necete se pokajati.Skijao sam u vecini alpskih smucarskih centara ali Krkonose u Ceskoj su me osvojile na precac.Ovo je treca sezona za redom da idem tamo.
    Staze su na veoma dobro uredjene,kapacitet ski liftova je na zavidnom nivou.
    Areal Spindleruv Mlyn ima sve predispozicije da nosi ime najatraktivnijeg smucarskog centra u srednjoj Evropi.
    Usluge su na visokoj razini.Ski lift je duplo jeftiniji nego naprimjer u Sellen u Svedskoj ili nekom od cenatara u Austriji i Italiji. Hrana i pice su veoma raznovrsni a prednjaci naravno, cuvena Ceska kuhinja sa pikantnim jelima, kneglickama koje se zalivaju jednom od dvadesetak vrsta kvalitetnog ceskog piva.....
    Ako zelite vise informacija, kontaktirajte nick name itineris, rado cu vam dati detaljnije informacije.

    Pozdrav i ne zaboravite, u zemlji Ceskoj ima reon, zvani Ceski raj, imate priliku da ga posjetite i uzivate.

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Prema onome sto sam cuo (a uverio se licno nisam, pa ako gresim neka me neko ispravi), Spindlerov mlin je skijaliste sa jednom valjanom stazom, kategorisana kao crna i prilicno kratka. Kako bi i bila dugacka kada (opet neka me neko ispravi ako gresim), najvisi vrh u Ceskoj Sneska se nalazi na 1108 m nadmorske visine. Kotamo napravi najbolji ski-centar u Srednjoj Evropi, svaka mu cast. Dnevni ski-pas iznosi 30 E, sto su me uveravali da je skupo za to sto se nudi. Tako da ako neko razmislja o tom mestu neka dobro proveri sta je to ustvari.

  3. #3
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton
    Prema onome sto sam cuo (a uverio se licno nisam, pa ako gresim neka me neko ispravi), Spindlerov mlin je skijaliste sa jednom valjanom stazom, kategorisana kao crna i prilicno kratka. Kako bi i bila dugacka kada (opet neka me neko ispravi ako gresim), najvisi vrh u Ceskoj Sneska se nalazi na 1108 m nadmorske visine. Kotamo napravi najbolji ski-centar u Srednjoj Evropi, svaka mu cast. Dnevni ski-pas iznosi 30 E, sto su me uveravali da je skupo za to sto se nudi. Tako da ako neko razmislja o tom mestu neka dobro proveri sta je to ustvari.
    Pa pored toga sto si omasio za visinu najvisljeg vrha (koji je 1600m) za ostalo si u pravu, tesko da ce ovo biti najbolji ski centar sredisnje evrope, Mlin je u rangu sa kopom, visina skijalista je od 700-1400m tako nesto otprilike sto se cena tice to vec ne znam.

    Space Shuttle Ski

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •