Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 55

Tema: kojim putem u Val Gardenu?

Hibridni pregled

  1. #1
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano kojim putem u Val Gardenu?


    Sledecu subotu idem sa porodicom u Ortisei i jos sam u nedoumici kojim putem da idem, na Sezanu ili na Karavanke? Na forumu sam procitao da nije bas preporucljivo ici preko Cortine, da je mnogo bolja opcija Belluno, Agordo, Moena... Neki opet kazu da je najbolje ici preko Austrije.. Molio bih nekoga ko je isao i ko poznaje oba pravca da mi pomogne jer idem sa klincem od 3,5god i ne bih hteo rizikovati, tjs. hteo bih skratiti vreme putovanja sto je vise moguce..Hvala!!

  2. #2
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Evo ovako, pošto neću više da budem na skijanje.hr (mrzim kojekakve nacionalizme iz dna duše), ja bih ti predložio put kojim idem sam: MB-Dravograd-Klegenfurt-Lienz-Sillian-Toblach-Cortina-Passo Falzarego-La Villa-Corvara-Colfosco-Passo Gardena- St.Urlich (Ortisei).....Passo Falzarego i Passo Gardena su prevozni, osim ako si sreče, da baš taj dan pada veliki sneg.... Rezervna varianta ti je preko Brunecka i Alta Badie ali su velike gužve u toj uzkoj dolini.....Toliko

  3. #3
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Evo ovako, pošto neću više da budem na skijanje.hr (mrzim kojekakve nacionalizme iz dna duše), ja bih ti predložio put kojim idem sam: MB-Dravograd-Klegenfurt-Lienz-Sillian-Toblach-Cortina-Passo Falzarego-La Villa-Corvara-Colfosco-Passo Gardena- St.Urlich (Ortisei).....Passo Falzarego i Passo Gardena su prevozni, osim ako si sreče, da baš taj dan pada veliki sneg.... Rezervna varianta ti je preko Brunecka i Alta Badie ali su velike gužve u toj uzkoj dolini.....Toliko
    Šta bi pa si odustao od skijanje.hr?

  4. #4
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Nije mi se više sviđala klima na tom forumu... Skiman

  5. #5
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    A ja mislio neki post na forumu te isprovocirao!

    A valjda će i to nekad proći, mada uvek će biti usijanih glava


  6. #6
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Hmmm.....da.....pa nadam se

  7. #7
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Mi smo prosle godine iz beograda isli u Selvu u dolasku iz pravca sezane, Trsta, Venecije, Verone, Bolcana, pa u Selvu. U povratku kao ajde malo da vidimo Cotinu, pa smo se vracali drugim putem pa u Austriju, Karavanke, u SLoveniju pa kuci u Beograd.
    Ovaj prvi je brz sa voznjom po autoputevima, Ovaj drugi je cela Italija i deo Austrije putevima uskim i malo sirim sporije ali zivopisnije.
    I jedan i drugi pravac za distancu iz Beograda mogu se lako provozati u danu. Mi volimo malo laksu voznju, lepo je stati prespavati u Veneciji ili Veroni, cisto malo da se covek podseti. Onaj drugi pravac, preko Cortine ucinio nam se manje interesantnim za prekid u putovanju osim dvosatnog zadrzavanja u Cortini.

  8. #8
    pperic
    Guest

    Podrazumevano

    skiman pa nije čudo što su te odje... sa skijanje.hr. tamo glumiš nekog slovenca, sve tekstove pišeš na slovenskom a vidim da ti srpski ide jako dobro. zato se više ni nemoj vraćati. ostani tu gdje pripadaš.

    pperic: zuti karton.

  9. #9
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pperic Pogledati poruku
    skiman pa nije čudo što su te odje... sa skijanje.hr. tamo glumiš nekog slovenca, sve tekstove pišeš na slovenskom a vidim da ti srpski ide jako dobro. zato se više ni nemoj vraćati. ostani tu gdje pripadaš.
    Ovo mi liči na provokaciju, a to volim (a volim sve što vole mladi). Pa da se upecam onda:

    Vidim koristi se ijekavski. Lijepo. Znači, kolega sa zapada. Ovdje se koristi i srpski i hrvatski i bosanski, kao i sve međuvarijante. Ja lično i osobno koristim zapadnu varijantu srpskog jezika (poneko to zove istočna varijanta hrvatskog).

    Skiman ne glumi slovenca jer to jeste. Ja mu mogu samo zahvaliti što pokušava da nam olakša komunikaciju. Zašto to ne radi na drugom forumu, to on zna i samo se njega tiče.

    Ne mogu vjerovati da si se prvi put prijavio na ovaj forum samo da bi kritikovao Skimana. De ti nama lijepo priznaj koji ti je pravi nick ovdje i na skijanje.hr.

    Skiman, dođeš mi pivo što te branim. Ako se ponovo vidimo u BL, onda sa ćevapima.

  10. #10
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pperic Pogledati poruku
    skiman pa nije čudo što su te odje... sa skijanje.hr. tamo glumiš nekog slovenca, sve tekstove pišeš na slovenskom a vidim da ti srpski ide jako dobro. zato se više ni nemoj vraćati. ostani tu gdje pripadaš.

    pperic: zuti karton.
    takav govor ovde nije dobrodoshao !
    "Nekom Drina tece desno, nekom Drina lijevo tece
    ma sve da tece u dubinu na dve pole svet da sece,
    znam tajni gaz, moje lane, most se pruzi gde ja stanem..."

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •