Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 130

Tema: Bansko sezona 2009, 2010

  1. #91
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2009
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Hahaha Bartman-e baš si uporan!!!

  2. #92
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2010
    Godina
    42
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    da li neko zna prognozu od 20.feb. NA zvanicnom sajtu pise da je u sred noci neki sitni plusic....2...3....i kao ima 175-195 cm snega.....koliko su tacni uopste ovi podaci?

  3. #93
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    @ Nikolay
    Po mom iskustvu a verujem i drugih najtacnija kratkorocna prognoza je na http://www.snow-forecast.com/resorts/Bansko/6day/mid
    Cesto se menja kao sto se vreme menja ali je tacna. Imaju snezni alarm koji do sada nikada nije omanuo.

    P.S.
    I ja cu biti u Banskom od 20. feb, zelim ti dobro vreme i jos bolje skijanje, kao i sebi

  4. #94
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2010
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    znaci bit ce nas
    op op op op

  5. #95
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2009
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Ima li neko neki info za Vihren Palace hotel?
    Idem sa drustvom u sopstvenoj reziji bez nasih agencija kolima od 27.02 pa se nadam da ce biti ok.(rezervacija preko neta,jeftinije )
    Ako je neko bio u Banskom ranije jel zna mozda kakve su tamo cene ski opreme(za kupovinu a ne rentiranje) posto mislim da niko nije o tome pisao na forumu.(pancerice,jakne i ostalo)
    I kakva je uopste ponuda iste?

  6. #96
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2010
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    ja sam se interesirao jer putujem sutra
    skupo uglavnom
    isto idem u vihren pa cu pisat ako se dokopam nekog kompa tamo
    reci cu ti i za opremu ako imaju neke popuste tamo, nemas beda
    poz

  7. #97
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2010
    Godina
    42
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    dmostarac.....ponuda ski opreme je velika.U okolini gondole ima nekih veoma zanimljivih radnjica sa opremom, ali kao sto kaze bartman, nije nesto bash povoljno, ali ko zna, mozda ona kriza, ovo ono....naravno, najvise ima u ponudi rukavica, kapa naocara i ostale pratece opreme, toga ima kao blata.

    shaolin....surfovo sam po netu sto se tice prognoza, gore od plusa je da padne kisa, tako da.....jos sam pazario nove skije ima lepo da ih "krstim" po kamenju izgleda

  8. #98
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2010
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    u je.....
    sad si mi pomogao da odlucim ipak ponijeti nesto starije skije
    nove su mi preskupe da ih tako krstim

  9. #99
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Mislim da skije necete krstiti po kamenju, bar po mom iskustvu od prosle godine o tome kako su pripremljene staze. Kada sam bio po zvanicnom sajtu je bilo 2,5m snega, ne mogu da se setm da sam video i jedan kamencic a kamoli kamen

  10. #100
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2008
    Skije / Bord
    Elan
    Godina
    51
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Ovako,
    ja sam se vratio u utorak i to mi je 2. put ove godine da idem u Bansko. Snega ima i previse. Staze su bile sredjene ali je npr u ponedeljak guzva na gondoli bila toliko velika da se cekalo preko 2 sata. Ako se nastavi ovim tempom, milim da ce im trebati jos jedna, mada sam cuo da ce se prosiriti na susednu padinu i kao ocekuju da ce biti ukupno 200 km staza i jos jedna gondola.
    Vihren je hotel sa 4* ali mi se niko nije hvalio smestajem tamo.
    Sto se tice kupovine tamo e to Vam mogu reci sve.

    Goldwin komplet na snizenju kosta oko 700 evra
    Bogner isto na snizenju je oko 700 a novi modeli oko 1500 evra
    Treba ici u Besson (hotel Strazite) jer moze da se kupi (manje velicine) jako povoljno Besson oprema, Halti i Phoenix.
    Sve ostale radnje su manje vise falsh i ponuda je raznolika. Skije su skuplje nego kod nas kao i pancerice a rukavice i kacige nemojte ni gledati. Ono sto vredi je skuplje nego ovde a kopije ne vrede pa ih nemojte kupovati ni za male pare.

    Naravno da napomenem, nemojte ici u Hotel Banderica jer je ski bus kao GSP 90-ih i vrlo su neljubazni.
    Moja topla preporuka je Belevedere Holliday Club ili Royal Towers kao i Hotel Lion.

    Ako nesto jos treba, pitajte...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •