Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 130

Tema: Bansko sezona 2009, 2010

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    dynastar omecarve 10
    Godina
    44
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    sve o banskom mozes videti na netu, ali evo utisaka iz prve ruke....za pocetak ja sam skijao po bivsoj jugi, najvise na kopu i jahorini, ali dve sezone idem u bansko...ubedjen sam da nije kao na zapadu, ali su utisci veoma povoljni...staze su sredjene maximalno koliko uslovi to dozvoljavaju...guzve nema sem u periodu raspusta kad dodju ludi rusi i sve popune....malo je frka na pocetnoj gondoli, ali ako poranis omasices guzvu...cene van pansiona su veoma pristupacne,kafa evro, sok evro i po dva, mozes klopati za 3-7 evra....fino je za skijanje, nocni zivot moze da prodje...sve u svemu lepo je za promenu, pogotovo sto sam isao preko agencije bambus i 7 polupansiona sa prevozom i taksama me kostalo 190evra....znaci nije skupo, ali je fino za skijanje...

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    28.12.2008
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    HEAD i.supershape
    Godina
    45
    Poruke
    288

    Podrazumevano bansko

    idem 24.jan ,,,mozes mi reci kad je raspust ? ili ti guzva?

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    dynastar omecarve 10
    Godina
    44
    Poruke
    15

    Podrazumevano ...

    nisam bas siguran, ali bi trebalo da tada bude malo manje ljudi...

  4. #14
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Ima li svezih informacija, neko skoro posetio Bansko? Kakva je situacija sa snegom, stazama? Nesto ne verujem sajtovima da ima od 80cm do 105cm, Bugari su Bugari. Mada na web cam izgleda dobro, kakva je situacija na terenu?

  5. #15
    Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    forum team and Rome Machine
    Godina
    37
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od shaolin_master Pogledati poruku
    Ima li svezih informacija, neko skoro posetio Bansko? Kakva je situacija sa snegom, stazama? Nesto ne verujem sajtovima da ima od 80cm do 105cm, Bugari su Bugari. Mada na web cam izgleda dobro, kakva je situacija na terenu?
    ovako
    ja se vratio juce
    slusaj veoma je spor sneg i temperature na zadnjoj stanici gondole idu do 5 stepeni iznad nule gore na todorci i vrh je oko -4
    a da sredjuju bugari dobro je ziva istina
    Skateboarding is not crime

  6. #16
    Member zex avatar
    Datum registracije
    27.02.2008
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Da
    Godina
    45
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Ja sam trenutno u Banskom. Ova dva, tri dana tri lifta nisu radila i to je otrilike kao da je pola skijalista zatvoreno a stvarno ne znam razlog, jer nije bilo jakog vetra i bilo je dovoljno snega. Tek danas su pokrenuli te liftove. Snega ima dovoljno ali mislim da malo preteruju na sajtu. Ono sto sam primetio je da su staze prepodne OK a da se vec posle 12-13h stvaraju veci hupseri zbog kojih skijanje postaje vise mucenje nego uzivanje. Posle 14-15 je vec katastrofa.
    Ovo mi je drugi put da doalzim ovde i mogu da primetim da su se jako obezobrazili sto se tice cena na stazama (prosli put sam bio 2006). Npr caj je 6 leva sto je oko 3 evra, a recimo belo meso (dobijes jedno parce) 17 leva! Jednom smo se zaj***li i vise ne. Sto se tice menjacnica, bezite od njih. Naisao sam samo na jednu koja je imala priblizan kurs kao banke, ostale su sv drale. Znaci menjati pare samo u bankama.
    Hoteli samo nicu. Bansko je jedno veliko gradiliste. Ne znam samo gde ce svi ti ljudi u buducnosti stati na staze Guzva na gondoli ujutru je toliko velika da ljudi stoje u dva reda duzine oko 40-50 metara (ima dva ulaza).

  7. #17
    Super Member
    Datum registracije
    28.12.2008
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    HEAD i.supershape
    Godina
    45
    Poruke
    288

    Podrazumevano bansko

    sinoc sam se vratio, bilo je odlicno, snega ima u ogromnim kolicinama, staze se sredjuju, plave su perfektne do 12, posle toga ima kupsera zbog mnogo skijasa, ali ostaju crvene ...
    cene su pristupacne ..caj 2 leva,espreso 2 leva,pivo 4 leva, to su cene na stazi ...

  8. #18
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zex Pogledati poruku
    Ja sam trenutno u Banskom. Ova dva, tri dana tri lifta nisu radila i to je otrilike kao da je pola skijalista zatvoreno a stvarno ne znam razlog, jer nije bilo jakog vetra i bilo je dovoljno snega. Tek danas su pokrenuli te liftove...
    taj dan nije radio gornji deo skijalishta zbog lavine koja je zatrpala jednog bordera pa su ga otrpavali
    e sad fazon je u tome shto nisu smeli da puste zice na vrh jer bi borderi ponovo ishli na taj deo planine (konkretno od platoa desno onaj offpiste gledano od vrha) pa bi zatrpani bili i brda ljudi koji su ga izvlacili
    inace nashli su ga ali se tragicno zavrshilo
    zato je u petak bilo extra skijanje
    ski rules


  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Bio sam prosle godine u Banskom, ako se izbegne guzva na gondoli bude dobro skijanje, ceo aranzman je kvalitetan.
    Pogotovo preporucujem bogate, jeftine i ukusne obroke po lokalnim krcmama.
    Skijanje nije bilo lose, ali ne moze da se poredi sa Francuskom. Tako da kome je samo do skijanja za istu lovu Frnca i Alpi su dramaticno bolji.
    Sve u svemu vredi otici, ali vredi otici i malo dalje prema zapadnoj Evropi

  10. #20
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    Kakve su cene u Banskom ove godine? Ko je bio neka postuje mesta i cene...
    Poz
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •