Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 20 od 20

Tema: Pomoziteeeeeeee!!!!!!!!!!!!

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2009
    Godina
    36
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Cizme cu uzet bez obzira kolika im bila cena, bitno je da su udobne, meni se dopao izgled SW ali bih pre uzeo 10 jer je 9 pravljena za inter sport, razmisljam i o MAG 4 slicna je cena kao FLOW 9.1 pa ne znam sta cu, ustvari pojma nemam

  2. #12
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Uzmi Magfire 8 i oduzmi od svoje visine jedno 20cm. Savršeno za početak, a i za ozbiljno srednje skijanje. Ove moje su čak 24cm kraće od mene - probao sam 168 i manje su mi odgovarale.

    Štagod uzeo, potrebna ti je skija kojom se što lakše skija, a Magfire je tu savršen.

    Što je skuplja, tvrđa i ozbiljnija skija, potrebno ti je i veće znanje, snaga i kondicija. Isto važi i za cipele.

    Ljudi se uglavnom mnogo više nalože nego što stvarno znaju da skijaju. Veruj mi da dobar skijaš na tarabi bolje izgleda nego amater na bilo kakvim skijama.

    Posebna preporuka je da izbegneš u potpunosti race opremu (nisi je ni spominjao, ali prosto da nečim zaključim). Kad/ako jednog dana dođeš na stvarno visok nivo skijanja (recimo druga, ili treća sezona, u kojoj si napravio po 30tak skijaških dana ili više), gledaj šta voze instruktori. To je neki kompromis voznih karakteristika i udobnosti, jer si na planinu došao da uživaš svaki dan po nekoliko sati na skijanju, a sa preozbiljnom opremom tako nešto nije moguće.

    Najbrže ćeš napredovati sa odgovarajućom opremom, ako je previše loša ili previše ozbiljna za tvoj skill - nećeš. Skijanje je isuviše skupo zezanje da ne bi imao odgovarajuću opremu.

  3. #13
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.02.2004
    Skije / Bord
    Da/Rado
    Poruke
    245

    Podrazumevano

    ovo sta voze instruktori ne vazi za Kopanik.
    tamo vazi pravilo:
    "ko ne vozi atomic race , da mu umre mama"
    Maynard,Adam,Justin,Danny.

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2009
    Godina
    36
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Hvala vam puno, pogledacu jos koju skiju po gradu, pa se ponovo vracam po vase misljenje

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2009
    Skije / Bord
    Iscepane
    Godina
    47
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Ako mozes nazovi ili svrati do Planetbike-a. Ja sam pre neki dan tamo uzeo Magfire8 mada imaju neke cudne kombinacije cena/vezova kako ih prodaju. Mislim da je 168 duzina bila okok 11000 za daske i jos oko 4700 za vezove.
    Mada ljudi su ti lepo rekli, najbolje je za pocetak da uzmes dobre cipele i iznajmis skije. Mislim da u PB imaju Magfire 8 kao rental dasku tako da mozes da probas.

    pozz

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2009
    Godina
    36
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Ja uzo AC 3 Volki u planetu, rekli mi da je bolja od magfire8 i da je mogu koristiti i narednih 5 godina, vezovi su 8000

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2009
    Skije / Bord
    Iscepane
    Godina
    47
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    E pa srecno ti skijanje.
    Mada moje je misljenje da te skije nisu za nekog ko tek pocinje sa skijanjem, ali sam ces najbolje videti kada krenes da li ti odgovaraju ili ne. A to da skije mogu da traju 5 godina, mogu sve skije uz dobro odrzavanje, to je ipak vise trgovacka prica

    Srecno skijanje

  8. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2009
    Godina
    36
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Nisam mislio da traju kao ono da su kvalitetne ito, nego da mogu da ih koristim i kada se naucim da skijam, takodje su mi naglasili da cu se nesto teze na njima nauciti da skijam ali da je sve u svemu skija strasno dobra

  9. #19
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    I Formula 1 je strašno dobar auto, ali nije baš zgodna za polaganje vožnje.

    Srećno i čuvaj kosti, kolena i ligamente. Obavezno kupi kacigu.

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2009
    Godina
    36
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Ligamente nemam, ali kosti cu cuvati, ima i pancir da nosim ako treba

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •