Strana 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 143

Tema: Ski povrede

  1. #11
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    ovde se svi prave ludi. advokati su nam rekli da tesko moze nesto da se uradi jer se nismo odmah zalili, a i genex je jaka firma. kazem ja imali smo srece sto smo pali cim smo seli na dvosed, kasnije visina ide i vise od 10m

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    12.04.2005
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Ja nisam imao strasnih povreda, ali bilo je jedan-put jako zajebano
    Velikom brzinom sam vozio izmedju Olimpika i Zelje(Jahorina) i izleteo sam na stazu, ali nisam video da je tu bila neka visina od 1metar..Zabile su mi se vrhovi skija u sneg, bio sam otprilike ovaku u snegu kad bi neko gledao sa strane ||

    Skije su se otkacile, ali ja sam se zabijo glavom u sneg i razbio arkadu, srecom, nije nista opasno bilo, imao sam tri kopce, i nastavio da skijam sutra dan...

  3. #13
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Jedan lom
    Dva potresa mozga(drugi koma)
    xxx padova
    =
    MANIJAK

  4. #14
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    lokacija:borovec
    staza:martinove barake no3

    Kraj dana skijam ja lepo,krenem na pomenutu stazu kad na pola staze TRAVA oko 5m2 .Kasno videh travu i u svoj brzini napravih kolut i svom brzinom sam furao dole na ledjima.Zaustavila me je suma .
    Posledice:S.ebo rebro i masnice preko celih ledja:mad: .

    Sreca je u tome da je pored tog drveta u koje sam se zakucao bila stencuga 2 sa 2 .I ostadoh ja ziv:p .

    Takodje mi je skija odletela u sumu(nisam mogao posle da je nadjem)
    ski rules


  5. #15
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Da kucnem za sad nista, imao sam par ozbiljnih padova, jedino sto mi je curela krv iz nosa kad sam jednom pao na glavu, dok sam ucio, mada pad je vise izgledao kao da je ozbiljan nego sto je meni nesto bilo, e da prisao mi je tad neki matorac (odmah posle pada) i pitao: Decko jer verujes u zivot posle smrti?
    Space Shuttle Ski

  6. #16
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Nikada nista ozbiljnije, za 12 godina. Neshto shto bih izdvojio kao najozbiljnije je bliski susret sa drvetom posle izletanja sa staze u Bugarskoj, udario ramenom i nishta mi nije bilo, osim shto sam upao u jako dubok sneg i nisam mogao da izadjem dosta dugo . A drugo, na Kopaoniku prosle godine, crna duboka, velika brzina, ne znam ni sam kako se desilo, ali uglavnom shtap mi se zabo u sneg i ja sam nekako uspeo vratom da naletim na njega. Malo mi se pogled zamutio, ali nishta posebno, osim masnice.

  7. #17
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    ja sam se pretprosle godine tj prve na bordu malo junacio pred nekim plavusama...mozete li da zamislite coveka koji lezi bez daha u snegu,sve boli...naprslo rebro...samoubica kako mi je instruktorka rekla...jbg,trudio sam se da sto pre naucim pa kao ja se zaleteo u neki spust...kaze lepo moj brat da mnogo gledam tv ali sta da se radi,ne odustajem od borda...

    po meni najcesce do povreda dolazi iz nekoliko razloga,jedan od njih je svakako preskakanje jutarnjih vezbi i istezanja,to je jedan od najcescih razloga,drugi je umor pred kraj skijanja,dok sam skijao svi dooobri padovi su mi se desavali bas u to vreme... treci razlog je umisljenost tj poznavanje staza, u fazonu kao skijao sam ovu stazu hiljadu puta,sve je isto i onda bude buuuuuuum!!! i cetvrti za koji sam saznao na jahorini su kamikaze,ma koliko se ja sklanjao svaki dan je neko uspevao da me polomi pa cak i u redu za zicu.... sta da vam kazem ako vam nisam pomogao,cuvajte se!

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    29.11.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Kamikaze zasluzuju pseban topic.

  9. #19
    Damjan
    Guest

    Podrazumevano Povrede

    Vidim da su sve opisane povrede manje vise bezazlene osim prve(Zoranove). Ja sam 99 samo par dana pre bombardovanja na Kopu polomio lakat. Pricao kao i uvek, zadnji dan zadnji skok i ode sve u......Inace vozim board od 96. Prelom lakta, gips i injekcija protiv bolova, transport u beograd. Operisali su me istu noc i dobio sam iglu posred lakta da bi sve to drzalo zajedno. Nakon toga nisam mogao da pomerim lakat uopste. 3 meseca svakodnevne rehabilitacije na kraju osmog osnovne kad sam kao trebao da budem glavni u skoli ja sam provodio po bazenima i ostalim centrima. Sve sreca ni dan danas nemam nekih posledica od toga normalno pomeram lakat i naravno snow i wake-board svake godine...

    Pozdrav svima

  10. #20
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    ne znam sta da kazem, pitajte popa za ovo danas na kopu... on je to bolje video
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •