Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 40

Tema: Vlasina

  1. #1
    Member AlexTheGreat avatar
    Datum registracije
    18.09.2007
    Lokacija
    VH-PA-BG
    Skije / Bord
    zrele za promenu
    Godina
    40
    Poruke
    87

    Podrazumevano Vlasina

    Skijanje na Vlasini

    Grupa entuzijasta iz Vladičinog Hana i Surdulice prošle sezone (07/08) postavila je žičaru na Vlasini i tako su omogućili skijanje ljudima iz tog kraja. Pre početka ove sezone na stazi je sklonjeno žbunje i iščupano je drveće, tako da je za razliku od prošle sezone staza sad sređenija.
    Najviše skijaša ima u danima vikenda. U subotu 03.01.2009. bilo je oko 50 skijaša na stazi. Za ljude iz ovog kraja koji vole skijanje ovo je odlična stvar za vikend skijanje. Staza je udaljena 30 km od Surdulice i 40 km od Vladičinog Hana. Dok na Besnoj Kobili ne bude
    postavljena žičara dvosed ljudi iz ovog kraja uživaće u skijanju na ovoj stazi na Vlasini.

    Izvor: http://www.vladicinhan.com

    Izmenio/la AlexTheGreat; 09.01.2009 u 10:48.

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    09.11.2007
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    jel zna neko jel radi zicara na vlasini!u petak sam u prolazu pa bih svratio!!!hvala na odgovoru!!!

  3. #3
    Member AlexTheGreat avatar
    Datum registracije
    18.09.2007
    Lokacija
    VH-PA-BG
    Skije / Bord
    zrele za promenu
    Godina
    40
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    Skoro sam siguran da vikendom radi, ali za petak bi morao da proveriš tako što ćeš stati i sa puta pogledati da li ima ljudi i da li radi...

  4. #4
    Junior Member davidbgd avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Godina
    49
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    a kako stoji ova godina (2011/12)? ima li neka slika, kako je stanje, bas me zanima...

  5. #5
    Member AlexTheGreat avatar
    Datum registracije
    18.09.2007
    Lokacija
    VH-PA-BG
    Skije / Bord
    zrele za promenu
    Godina
    40
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    Do juce uopste nije ni bilo snega. Juce je pao sneg, ali to je jos uvek nedovoljno. Javljacu se ovde da pisem ako bude nekih aktivnosti na Vlasini, a bice sigurno neki vikend, samo da padne malo veci sneg

  6. #6
    Junior Member davidbgd avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Godina
    49
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    to u redu, nego sam pre svega mislio n staze, kakave su (u odnosu na ove slike iz 2009/10) , okolina (smestaj ) itd itd

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2010
    Godina
    44
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Sneg je pao a da li zicara radi, jel zna neko?

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Ne znam za zicu ali javljaju da snega ima punooooo... u CRNOJ TRAVI ce izgleda proglasiti vandredno stanje,kazu smetovi preko metar i po tako da na Vlasini mogu samo da zamislim koliko je napadalo:-)

  9. #9
    Member AlexTheGreat avatar
    Datum registracije
    18.09.2007
    Lokacija
    VH-PA-BG
    Skije / Bord
    zrele za promenu
    Godina
    40
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    Pre ovog poslednjeg snega nije ni bilo dovoljno za skijanje pa nije radila, možda se desi da je pokrenu za vikend pošto je cela ta instalacija delo nekoliko zaljubljenika u skijanje i zavisi od njih da li će i kad pustiti u rad, ali ako bude snega za vikend verovatno će raditi. Nisam apsolutno siguran jer nikog od tih ljudi nisam video skoro, ako saznam nešto napisaću ovde

  10. #10
    Member AlexTheGreat avatar
    Datum registracije
    18.09.2007
    Lokacija
    VH-PA-BG
    Skije / Bord
    zrele za promenu
    Godina
    40
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    U toku vikenda 14. i 15. januar je izgleda osposobljavan lift za rad i trebalo bi da radi 21. i 22. januara, ako saznam pouzdano napisaću da li će raditi 100%. Ovaj lift o kome ja pišem nalazi se na mestu "Okruglica" sa desne strane puta prema bugarskoj granici.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •