Strana 99 od 205 PrvaPrva ... 4989979899100101109149199 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 981 do 990 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #981
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Imam info:

    nocas je padao sneg i jak vetar ga je oduvao sa delova staze, a na drugim mestima napravio smetove po pola metra. Tabac danas NIJE izlazio na stazu. Nisam uspeo da saznam "iz kojih razloga" nije izasao.

    Imam potvrdu da ce veceras uraditi staze i da ce sutra verovatno biti dobrog skijanja.

  2. #982
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Fijasko, nego šta... Imam 10-dnevni ski pass i ostala mi 3 dana. Taman sam uklopio da to budu danas, sutra i prekosutra. I tako će i biti, samo što sam danas potrošio ceo dan na pass-u za jednu vožnju "panoramskog razgledanja"

    Malko sam i prošetao i 100% sam siguran da nema valjanog razloga zbog kojeg tabač nije izašao. Hajde da su smetovi 2m, razumeo bih.

    A što se nabacanog snega od topova tiče, mogli su su ga ranije razvlačiti a ne da čekaju da se napravi 5m brdo a na 10m odatle staza progledala. Stvarno nemam reči.

    Sutra i prekosutra će biti dobro i onda The End

  3. #983
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Reci cu vam sta je sa tim "brdima" snega,koji su odavno trebali da se "razvuku" preko staza,ovi sto tabaju sneg(neki od njih) su se prokurcili,odnosno kako sam cuo,nesto im se neradi,pa se desavalo,da danima sakupljan sneg na tim brdascima,odguraju tabacem u sumu,gde se na kraju istopi,a njima manje posla,tako su mi bar pricali.Naravno da je sve to moguce,ako imas sefa koji tu dosao po kazni sa Kopaonika,naravno opet, tako se prica.Svaka cast gore mnogim ljudima sto rade,i trude se da ski-centar,bude sto bolji,ali dovoljno je nekoliko lelemuda da pravi ozbiljne probleme,drugi iz SS-a su se zalili da su im nekoliko puta rekli da iskoriste taj sneg,koji se inace i zbog toga pravio,ali nije vredelo,toliko.

  4. #984
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    interesantno, nisam znao da je Tornik "kazneni centar" za Kop sofere - ako su stvarno takvi, mozda je bolje da po kazni idu kuci, pa na traktor u polje, a ne u drugi ski centar

  5. #985
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Veruj mi, da nisam ni ja znao dok to nisam cuo,da smo "skijaska Ivanjica"...sad uvek postoji mogucnost da je to samo "prica",ali ja nesto ne verujem.Nisi me razumeo,nisu vozaci dosli sa Kopaonika,vec upravnik.

  6. #986
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Bas bzvz, ove godine nisam bio na Torniku ali ga pratim i stvarno volim taj centar. Medjutim, ako je vec poceo javasluk, to se siri brzo kao virus, bojim se da ce opet Tornik da pauzira 10 godina ako tako nastave... steta.

  7. #987
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ne verujem da ce da pauzira,jer su ipak tu velike pare ulozene,a na srecu ima dosta i onih koji i vole taj posao,sto je po mom misljenju osnovno,da bi se taj posao radio kako treba,samo Skijalista Srbije trebaju da ih prepoznaju,i odvoje kako se to kaze "zito od kukolja".

  8. #988
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    eh, kamo srece... kad krene secha, onda krenu veze i vezice... Srbija..

  9. #989
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    .....istina

  10. #990
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Čuo sam i ja za tog upravnika. Čuo sam i koliko ga interesuje Tornik. Nadam se da će ipak odraditi ove dve nove staze što su u planu. Obeleženo je drveće po šumi za seču, plan urađen... Četvorosed umesto sidra na Zmajevcu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •