Strana 92 od 205 PrvaPrva ... 42829091929394102142192 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 911 do 920 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #911
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Bili ovi što ne vraćaju pare

  2. #912
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plecko Pogledati poruku
    pa jel bio još neko sem tebe na Torniku ?
    Da, pre mene sam video par ljudi koji su isto trazili da im vrate novac za taj dan, ali - šipak, dobili su šupalj nos do očiju.........okrenuli kola i otišli.
    Doduše, video sam neke ljude na stazi, ali uz onakav pljusak (a može se proveriti preko podataka RHMZ), to je ravno samoubistvu. Najače od svega je da se žičara (šestosed i sidro) non-stop vrtelo, iako niko nije sedeo (da skijališta imaju opravdanje da zadrže novac)....toliko o Torniku i Skijalištima Srbije.......

  3. #913
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KoleBGD Pogledati poruku
    Pozdrav!

    Danas na Torniku ceo dan lila kiša kao iz kabla! Na moje pitanje da li može da se skija, odgovor nadležnih je bio (tel:031 315-0004): "vidite da pada kiša". Ali kad sam pitao da vrate novac za današnji dan (imao sam ski pas za 3 dana), kažu: "novac ne vraćamo"!
    Da apsurd bude veći, žičara se sve vreme vrtela, iako je potpuno besmisleno i nebezbedno da se skija po kiši.........ovo govori o profesionalnosti skijališta Srbije! Ako misle da ovako "razvijaju" ski centar Tornik, bojim se da neće daleko stići - savet smima koji dolaze na Tornik da dobro prouče vremensku prognozu i da budu svesni da imaju posla sa lopovima i jajarama
    Pozdrav,
    Mogu da ti kazem da te delimicno razumem. Bio sam u slicnoj situaciji, ali na kraju je ispalo sve kako treba, bez problema.
    Znao sam da se takve stvari (vracanje novca i sl.) razmatraju u Beogradu, s tim sam otisao na sajt SS i nasao sam mail komisije koja razmatra predloge, primedbe itd..
    Nakon pisanja dobio sam odgovor i problem je bio resen u najkracem mogucem roku
    Izvoli mail: direkcija@skijalistasrbije.rs - Komisija za razmatranje predloga, primedbi, zalbi.
    Nadam se da ces resiti problem!

  4. #914
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ledeni Finac Pogledati poruku
    Pozdrav,
    Mogu da ti kazem da te delimicno razumem. Bio sam u slicnoj situaciji, ali na kraju je ispalo sve kako treba, bez problema.
    Znao sam da se takve stvari (vracanje novca i sl.) razmatraju u Beogradu, s tim sam otisao na sajt SS i nasao sam mail komisije koja razmatra predloge, primedbe itd..
    Nakon pisanja dobio sam odgovor i problem je bio resen u najkracem mogucem roku
    Izvoli mail: direkcija@skijalistasrbije.rs - Komisija za razmatranje predloga, primedbi, zalbi.
    Nadam se da ces resiti problem!
    Pozdrav!

    Danas su zvali iz Skijališta Srbije (poslao sam im mail na nekoliko adresa sa sajta) i kažu da će vratiti novac za nedelju. Sve u svemu bili su ljubazni i sad ostaje da se vidi da li će i ispuniti obećanje.........u svakom slučaju potez za pohvalu

  5. #915
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ja sam se opekao na Torniku cim su ga otvorili - bilo 80cm ali tad nisu znali da tabaju staze, pa je skijanje bilo pa skoro nemoguce zbog broja I velicine kamenja I u jednom trenutku niko vise nije skijao, a neki trazili lovu nazad I bili besni jer su unistili skije - I ja omlatio svoje. Posle toga, lova nije vracena naravno, a sutradan, za nauk : uzmes kartu za jednu voznju, spustis se jednom, vidis jel cemu, ako jeste, uzmes dnevni skipass, ako nije, cao-zdravo..

    Ovo sa vracanjem love je super ako prodje

  6. #916
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Talking

    Eto vidis, samo da sagledas situaciju kao stari lisac xD
    Siguran sam da ce sve ispasti kako treba, u mom slucaju bili su i veoma ljubazni a bogme i ekspresni. Tako da nema potrebe da brines!

  7. #917
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    KoleBGD,
    posto sam i ja fasovao istu tu nedelju ispale skijanja na Torniku,
    aj molim te objasni sta si ovima pisao(fotka ski pasa ili sta) da im i ja posaljem pa mi mozda isto vrate novce..
    Fala.

  8. #918
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Ako je neko danas na Torniku,evo šta će ga sačekati:

    MEĐUNARODNA FIS TRKA

    TORNIK, ZLATIBOR
    SLALOM ŽENE I MUŠKARCI
    28. FEB - 1. MART 2013.

    Vreme je lepo i sunčano,još i ako su staze dobre samo da poželiš da si gore

  9. #919
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od disq Pogledati poruku
    KoleBGD,
    posto sam i ja fasovao istu tu nedelju ispale skijanja na Torniku,
    aj molim te objasni sta si ovima pisao(fotka ski pasa ili sta) da im i ja posaljem pa mi mozda isto vrate novce..
    Fala.
    Pozdrav!

    Pisao sam na sve adrese sa sajta: http://www.skijalistasrbije.rs/sr/kontakt

    Napisao sve sto i na forumu: da je padala kisa, hteo da vratim ski pas i da su zaposleni to odbili.

    Vidi, s obzirom da je kompjuterski sistem koriscenja karata, on konstatuje da li si skijao tog dana (ski pas je na ime), mene su proverili i videli da se nisam skijao.

    Inace, jos uvek me niko nije kontaktirao za povracaj novca.........videcemo

  10. #920
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Thumbs up

    Tornik danas, bozanstven dan!
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •