Strana 87 od 205 PrvaPrva ... 3777858687888997137187 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 861 do 870 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #861
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav!

    Ima li neko info kako je danas na Torniku i isplati li se doci za vikend (koliko sad ima snega) ? Vidim da ce od danas biti dobro iznad nule (do 7 stepeni iznad).......a snega ni na vidiku

  2. #862
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Na Torniku je danas odlicno,staze drze bez obzira na plus,jedino je donji deo Cigote malo popustio,ali snega ima vise nego dovoljno.

  3. #863
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Na Torniku je danas odlicno,staze drze bez obzira na plus,jedino je donji deo Cigote malo popustio,ali snega ima vise nego dovoljno.
    Pa to me i brine, gledao sam prognozu i za vikend ce biti dosta toplo (do 9 stepeni). Sad, pitanje je da li ovo stanje na stazi moze da izdrzi i vikend.........

  4. #864
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Na prognozi uvek racunaj 1-2 stepena nizu temperaturu za Tornik,i to za podnozje,a ako ne duva jugo,veca temperatura nije problem,kao na primer danas.Za vikend ce sigurno biti dovoljno snega,pa i duze vreme ako bude plus,za to nemoj da brines,pitanje je samo da li ce sneg biti vlazan kao juce,ili kao sto je danas, da "drzi",sto bi se reklo.

  5. #865
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Ajde malo sjasi! Svaki moj post ima uvredljiv odgovor sa tvoje strane! Koji je tvoj problem??!!! Zamolio bih te da ti ne odgovaras na moja pitanja! H V A L A

  6. #866
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Na prognozi uvek racunaj 1-2 stepena nizu temperaturu za Tornik,i to za podnozje,a ako ne duva jugo,veca temperatura nije problem,kao na primer danas.Za vikend ce sigurno biti dovoljno snega,pa i duze vreme ako bude plus,za to nemoj da brines,pitanje je samo da li ce sneg biti vlazan kao juce,ili kao sto je danas, da "drzi",sto bi se reklo.
    Stigoh u UE, nadam se da ce do utorka biti dovoljno snega.......molim reci neki info za ski pas: postoji li cetvorodnevni (za dvoje) ? Imaju li obicaj da daju popust ili sl ?

  7. #867
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Postoji cetvorodnevni,sada je cena za jednu osobu 4280 din,za popust nisam cuo,ali gotovo sam siguran da ne postoji.

  8. #868
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Postoji cetvorodnevni,sada je cena za jednu osobu 4280 din,za popust nisam cuo,ali gotovo sam siguran da ne postoji.
    Pozdrav!

    Danas odskijao na Torniku, sa suprugom smo uzeli 2 ski pasa za 4 dana, kao porodica, cena nesto iznad 8 000 din (mislim da je 8 140). To je nesto kao porodicni popust.......inace, nadam se da ce sutra staza da izdrzi, danas je u dnu sve bukvalno otopljeno, cujem da ce sutra biti dobro u plusu.....

  9. #869
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Talking maskota Tornika

    Citirati Originalno postavljeno od plecko Pogledati poruku
    bio juče i danas, slikao sam se s "Toletom" ......
    evo da Vam pokažem "Toleta" (grdosija od psa).... ovaj jede 2kg mesa na dan a kažu konobari da ima samo 14 meseci....
    Priložene slike Priložene slike

  10. #870
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Ima 14, meseci, prosle godine u ovo vreme je bio stene, probacu da nadjem neku sliku sa njim, mislim da imam
    Divan pas
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •