Strana 86 od 205 PrvaPrva ... 3676848586878896136186 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 851 do 860 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #851
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    @HEROES
    Vidi, treba pričati o tome, to je nemar i neodgovornost i neko treba da bude odgovoran i da bude kažnjavan i smenjivan. Ne zanima me šta je po sredi, uslovi postoje, resursi takođe, ne postoji neko ko upravlja time! Svako štrajkuje za svakojake gluposti a skijaši ćute i trpe pod geslom "dobro je i ovo da imamo". Ne ide tako, složićeš se?

    @KoleBGD
    Pa nema veze oprema koliko kvalitet guma i iskustvo vozača, kod nas se svo iskustvo vozača svodi na gradsku vožnju i 10 dana pod snegom. Izlazio sam ja Ladom Samarom pre 20 godina na Kopaonik i Brezovicu, bez ikakve opreme po snežnom i zavejanom kolovozu ali takva situacija sada ne sme da se dešava. Postoje svi uslovi za održavanje. Generalno ljudi ne znaju da voze i plaše se svih ostalih uslova koji su različiti od idealnih ali to nije tema.
    Ma vidi, meni je najveća enigma to što je put do Tornika dobar, asfalt je nov. Razumeo bi da je neki krš put, sa kraterima, onda ti je još bolje da malo napada sneg i to izravna.....inače deonica je "smešna" za vozila koja se bave čišćenjem puta, dovoljno je da prođe jednom dnevno i da naspe so i to je to.....
    što se tiče umeća vožnje, na snegu i ledu nikad dosta istog, međutim ako imaš sve što postoji, to dosta olakšava samu vožnju. Opet, kod nas ljudi voze sa polovnim zimskim, sa 2 zimske, pa i sa letnjim gumama zimi. Tu ti ne pomaže iskustvo, pa i da si reinkarnacija Sene i Fanđa istovremeno..........

    Da ne idemo u off, Tornik nije loš, put je katastrofa (ne održava se) i za to bi neko trebalo da odgovara - upravo što je magistralni Zlatibor - Užice odlično očišćen i čak su preterali sa rizlom i solju.......

  2. #852
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    bio juče i danas, slikao sam se s "Toletom" ......

  3. #853
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KoleBGD Pogledati poruku
    Ma vidi, meni je najveća enigma to što je put do Tornika dobar, asfalt je nov. Razumeo bi da je neki krš put, sa kraterima, onda ti je još bolje da malo napada sneg i to izravna.....inače deonica je "smešna" za vozila koja se bave čišćenjem puta, dovoljno je da prođe jednom dnevno i da naspe so i to je to.....
    što se tiče umeća vožnje, na snegu i ledu nikad dosta istog, međutim ako imaš sve što postoji, to dosta olakšava samu vožnju. Opet, kod nas ljudi voze sa polovnim zimskim, sa 2 zimske, pa i sa letnjim gumama zimi. Tu ti ne pomaže iskustvo, pa i da si reinkarnacija Sene i Fanđa istovremeno..........

    Da ne idemo u off, Tornik nije loš, put je katastrofa (ne održava se) i za to bi neko trebalo da odgovara - upravo što je magistralni Zlatibor - Užice odlično očišćen i čak su preterali sa rizlom i solju.......
    Za put treba da odgovara opstina Cajetina, zato sto je opstina zaduzena za ciscenje puta...

  4. #854
    Junior Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Danas bio na Torniku evo malo slika...
    Priložene slike Priložene slike

  5. #855
    Member
    Datum registracije
    09.11.2007
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    nema zive duse!extra!!

  6. #856
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Wow!!! Steta sto sam morao da juce doputujem nazad u Bgd..........

  7. #857
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Radi li Zmajevac?? Koliko ima snega na njoj, ne bi da krpim skije!

  8. #858
    Junior Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alexa Pogledati poruku
    Radi li Zmajevac?? Koliko ima snega na njoj, ne bi da krpim skije!
    Pozdrav,
    Ovih dana skijam na Torniku i skijanje je extra !! Sto se tice Zmajevca, u funkciji je. Na njemu ,po mojoj proceni, ima bar pola metra utabanog snega. Tako da.. sta cekas?!

  9. #859
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alexa Pogledati poruku
    Radi li Zmajevac?? Koliko ima snega na njoj, ne bi da krpim skije!

    uspomena sa Zmajevca, iz marta 1993. ili 1994, jos me boli kad se setim
    Priložene slike Priložene slike

  10. #860
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alexa Pogledati poruku
    Radi li Zmajevac?? Koliko ima snega na njoj, ne bi da krpim skije!
    Nije za tebe Zmajevac...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •