Strana 84 od 205 PrvaPrva ... 3474828384858694134184 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 831 do 840 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #831
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Question ići ili ne ići na Totnik

    i ja sam planirao ovaj vikend na Tornik pa bi bilo dobro da neko da neki izveštaj s lica mesta....

  2. #832
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav!

    Koliko sam razgovarao jutros sa Zlatiborom, kazu da se sve otopilo i da je temperatura u plusu......cudi me da nisu zatvorili staze - vidim da je na sajtu prikazana visina snega 0 (nula) cm!

  3. #833
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Juce bio,mogu samo da kazem da je bilo stvarno dobro,drugi su mi rekli,da je i prekjuce bilo dobro.Ovako,gore na vrhu temp,ceo dan oko 0,na dnu 2-3,staze ni su ni malo popustale,osim nekoh 100 metara na dno sestoseda,pravo uzivanje,mozda je nas ukupno 50-tak skijalo,utabanog snega od 15 do 35 cm,bez obzira na mali plus, staze su bilie odlicne,i radilo je sve,pa i "banana",ko je hteo da se naskija,trebao je da dodje zadnja 2 dana.Dobra promena posle guzvi i mokrog snega,poslednjih dana,osim za poslednji vikend ,kad je skijanje takodje bilo dobro,.Danas nisam isao ,ali vidim da se gore "navlaci",a kako mi javljaju poceo je i sneg da pada.Gledajuci prognozu,i sutra i za vikend najavljuju snezne padavine,tako da ce pravo skijanje biti po nedelji,naravno ko moze.

  4. #834
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KoleBGD Pogledati poruku
    Pozdrav!

    Koliko sam razgovarao jutros sa Zlatiborom, kazu da se sve otopilo i da je temperatura u plusu......cudi me da nisu zatvorili staze
    Da,otopilo je na Obudojevici,...stvarno ne znam odakle te informacije,trebao sam juce i prekjuce da slikam ili snimam Tornik,steta...tacno je da dole na Zlatiboru, na livadama, otisao gotovo ceo sneg,ali citav Tornik drzi,sa nekih od 15 -35 cm utabanog,bilo je zanimljivo juce gledati sa Tornika prema nizim delovima Zlatibora,skijas po odlicnim stazama,a okoli sve zeleno.P.S.-Sta ti je jos rekao Zlatibor!?

  5. #835

  6. #836
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bax Pogledati poruku
    Ima li skijanaj za vikend, vidim lep minus, ovo je mozda prilika, malo za rekreaciju?
    Za vikend skijanje ce biti odlicno! Uz ovakav minus http://www.naslovi.net/vremenska-prognoza/zlatibor staze ce se dobro drzati ceo dan. Takodje, nema velikih guzvi tako da je za skijanje savrseno. Preporucujem da iskoristis ovaj vikend za Tornik!

  7. #837
    Junior Member
    Datum registracije
    26.01.2013
    Godina
    47
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    ako je neko za vikend gore neka salje info jer otisao bih sa klincima citavu sledecu nedelju pa da neidem sa decom dzabe. Unapred hvala!!

  8. #838
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Mislim da ce citavu sledecu nedelju skijanje biti dobro,iako su najavili toplije vreme.Sada sam dosao odozgo,skoro svi topovi rade,i lep je minus,samo magla kvari utisak,ali kako videh, za sutra su najavili lepse vreme,ali i dalje u minusu.A od ponedeljka,mislim da ce tek biti dobro,s`obzirom da ce za ovo vreme minusa,dosta snega napraviti,pa bez obzira na nesto veci temperaturu tokom sledece nedelje,staze ce imati sasvim dovoljno snega,a i uz manje guzve, staze ce sigurno drzati po ceo dan,jer par stepeni u plusu ne znaci nista,bar do cetvrtka,kako videh u prognozi.

  9. #839
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pinki Pogledati poruku
    ako je neko za vikend gore neka salje info jer otisao bih sa klincima citavu sledecu nedelju pa da neidem sa decom dzabe. Unapred hvala!!
    Pozdrav!

    Juča i danas bio na Torniku (a idem i sutra), utisci: u petak padao jak sneg, tako da su staze upotrebljive. Moje mišljenje je da bi mogle da se malo bolje održavaju (ima kamenja i leda).
    Po meni glavni problem je: PUT DO Tornika i to kad se skrene sa magistrale koja ide prema Užicu i Zlatiboru, na lokalni put prema Torniku. Taj put se UOPŠTE NE ČISTI, zaleđen je i rekao bih čak i da onom ko ima lošije zimske gume su potrebni lanci. Recimo, auto mi je potpuno nov i imam na sva 4 točka michelin alpin A4 gume i pali se ESP (a oprezan sam vozač).......tako da ako voziš porodicu, budi VRLO oprezan. Ovo je utisak od juče i danas, možda se neko seti i malo očisti put....sramota za jednu instituciju koja sebe naziva "centrom"

  10. #840
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Kamenja nema,ako ces da trazis, nacices po neki,led je normalna pojava,pogotovo u popodnevnim satima,put se cisti,da se necisti,ne bi mogao ni juce,a ni danas doci do Tornika,e sad mozda bi mogao bolje da se cisti,ali treba uzeti u obzir da se nalazi na cistini gde su cesti smetovi.Po mom misljenju sasvim su dovoljne zimske gume,lanci su potrebni bas onima koji ne znaju da voze po tim uslovima,ali mislim da su njima potrebni i kada padne 5 cm.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •