Strana 75 od 205 PrvaPrva ... 2565737475767785125175 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 741 do 750 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #741
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Pa sa ovim planiranim prosirenjem za sledecu sezonu,gde bi sa tim novim stazama,ukupno bilo nekih 6-7 staza,to bi vec bila ozbiljnija prica,pod uslovom da se zadrze ovogodisnje cene karata,u tom slucaju bi bila realna cena,bar su ove godine dali 10-odnevni ski-pas u sezoni,sto se po mom misljenju isplati.A najvece poskupljenje se odnosi na poludnevnu i dnevnu kartu,koje se najbolje i prodaju,dok sezonske nisu uopste ni poskupeli.

  2. #742
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski2ski Pogledati poruku
    Mi smo skijali prošle godine oko Božića. S obzirom na temperaturu bilo je solidno skijanje. Jedino što ima ogroman broj loših skijaša, jer nema plavih staza na kojima bi mogli da vežbaju, tako da je služba stalno intervenisala. Generalno za ski vikend nije loše, ali tačno fali još koja staza. Van udarnih termina (Nova Godina i sl.), mislim da nije preterana gužva.
    ...u Januaru i pocetkom Februara,za vikend su gotovo uvek, preterane guzve.

  3. #743
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Ribničko jezero do pola puno. Katastrofa. Rekoše mi da se ne uzdam u osnežavanje ako ovako ostane.

  4. #744
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Prosle godine su umali sasvim OK sezonu, kao sto i pricaju ljudi sa foruma, bilo je stalno guzve, pa umjesto da idu polako sa animacijom i privlacenjem sto veceg broja ljudi, oni kao da hoce da smanje guzve...
    Nasa posla, tipicno..
    Recimo da imas automehanicarsku radnju i pun si posla. Kako bi povecao profit, tako sto bi produzio radno vreme i radio i dan i noc ili povecao cene (a pri tom nemas konkurenciju), a nemas ni mogucnost prosirenja radionice i primanja vise radnika. Vecina bi povecala cene. Tako i oni (SS) razmisljaju. Ideju o smanjenju guzve cenama, najbolje ilustruje cenovnik ski passa oko NG i Sretenja. Po onim cenama od prosle godine, oboreni su svi rekordi posecenosti na Torniku, ali i Kopaoniku. Pa da su cene bile visoke, ne bi bilo puno. To sto su meni kao i mnogima sa foruma visoke, to ne znaci da su i deci politicara, biznismena itd. A takvih ima taman da se napune sva 3 nasa velika skijalista, a mi sitni da popunimo "rupe" kad oni nece da skijaju, druga polovina Marta, April... E sad, prosle godine je bilo dobrog popusta za taj period, ali posto je bilo pono skijaliste, resili su da ne spuste cene previse.
    Devojka koja me je ucila da skijam nikad se nije pozalila na cenu ski pass-a. Njoj tata da para za vikend na Kop-u i ona ne kupi 2dnevni ski pass, nego 2 jednodnevna. Kaze sitna joj razlika. Kokakolu je kupovala pored staze, a u Dolly Bell-u je pila bar po 4 tople cokolade dnevno. Uglavnom je spavala u Grandu ili kod Olge Dedijer (ili kako vec) i jednom se sa mnom "blamirala" u Konacima. E za takve rade skijalista, a za mene ih boli da li cu da dodjem.

  5. #745
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Od takvih ne može da živi ceo ski centar. Srbija u odnosu na strana skijališta, jedino cenom može da konkuriše. Mi da nemamo kuću na Zlatiboru, nikada ne bi skijali na Torniku. Ovca se može više puta ošišati, ali samo jednom odrati!

  6. #746
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dogac Pogledati poruku
    Ribničko jezero do pola puno. Katastrofa. Rekoše mi da se ne uzdam u osnežavanje ako ovako ostane.
    Nije bas pola,ali oko 4 metara je nize,ne verujem da zbog toga nece osnezivati,ako misle da se za ovih 15-20 dana,jezero dopuni,da bi mogli da prave sneg,onda neka se odmah oproste od sezone.Mislim da ce biti sasvim dovoljno vode za topove.

  7. #747
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Tako su mi rekli baš ljudi koji vode skijalište. Nadam se da neće biti tako.

  8. #748
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ako su ti oni rekli,onda ce pretpostavljam tako i biti,jer jezero do pocetka sezone nema sanse da se napuni,jedino da ne budu nekakve ogromne padavine,u sta ne verujem.A ako oni nece moci da osnezavaju ono malo staza na Torniku,zbog 4m manjeg nivoa onolikog jezera,onda stvarno ne znam sta bih ti rekao...jer bez osnezavanja na Torniku tesko da ce biti dobrog skijanja,a da ljudima uzimaju ovolike pare za ski pas,da bi gulili skije po kamenju,bio bi cist bezobrzluk...videcemo,a stigao je i novi direktor.

    Sada videh kamere skijalista,izgleda da su poceli da postavljaju topove i na Torniku.
    Izmenio/la Tadija_91; 05.12.2012 u 17:34.

  9. #749
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Da, znam za novog direktora. Nadam se da su me lagali Otići ću ovih dana gorepa ću videti :d

  10. #750
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Otvaranje sezone na Torniku:

    http://www.rtv.rs/sr_ci/drustvo/otva...ru_356555.html

    Najavljuju i veštačko osnežavanje.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •