Strana 70 od 205 PrvaPrva ... 2060686970717280120170 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 691 do 700 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #691
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ja juce dobio poruku sa staze od zicnicara da sneg ne spada ni za milimetar. A bio prosli vikend, bilo super.. Sudeci po prognozi, mislim da vredi:

    http://www.skijalistasrbije.rs/stran...liste/ZLATIBOR

    Jedino ako ne mislis na sledeci utorak, a ne sutra?

  2. #692
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    U subotu ceo dan bilo odlicno, u nedelju do podne jos bolje nego u subotu a posle toga malo razmeksalo i usporilo ali opet ok. Nije bilo guzve. Temperatura na Torniku je ocigledno dosta niza nego sto mere na "Zlatiboru" (u subotu u podne bilo -6,5).

  3. #693
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Uvek je na Torniku za 2-3 stepena niza temp.nego sto mere na Zlatiboru.

  4. #694
    Junior Member
    Datum registracije
    11.03.2012
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Ja sam juce bila na Torniku i bilo je odlicno! Staze odlicne, nema guzve, ma pravo uzivanje! Snega ima i zvanicne objave o visini snega su tacne, tako da su moje sumnje juce pale u vodu. Trodnevni ski-pas je 1650 din! Konacno sam uzivala u skijanju, a da se ne smrzavam! Idite i uzivajte dok jos ima snega!

  5. #695
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    I ja sam juce bio na Torniku,ujutru manji mraz oko -4,veci deo dana suncano,temperatura kasnije i do +5,6,staze su dobro drzale do 12,kasnije su malo omeksale ali ne previse,dok Zmajevac nije osetio,odlican ceo dan,malo ljudi ,mozda nekih 50-tak automobila,kao sto rekoh staze odlicne do 12 a Zmajevac ceo dan,a i banana.Kada je sunce pocelo da zalazi za sumu opet staze nesto tvrdje,posle 2 sata opet dobro skijanje,i sve to je pre svega zbog malog broja skijasa,Danas sam preskocio i ako imam trodnevni,idem sutra na par zica,koje su mozda za mene poslednje ove sezone na Torniku,kazem mozda,jer najavljuju neke pluseve do 12-13 stepeni uz jugoistok,bez obzira na lepo vreme kada je ta temp.a pogotovo kada duva jugo,skijanje i nije bas nesto.Nadam se bar jos jednom minusu do kraja Marta.

  6. #696
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Plače mi se kad gledam prognozu i ovoliki plus.

  7. #697
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Ja se ovaj vikend selim na Kop, jos malo da se iskoristi.
    BTW prosli vikend na Torniku, me je stvarno nagradio preko svih ocekivanja, zaista za pamcenje...

  8. #698
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Juce sam bio gore od 12 sati,pa do kraja,kada sam dosao vec su staze dosta popustile,najvise zbog temperature,oko 5 stepeni u najtoplijem delu dana,mada se Zmajevac dobro drzao.Nije bilo mnogo skijasa,a oko 13 sati pocelo je da se razvedrava,a posle 15 sati pocelo ponovo da steze,tako da su se hupseri stvrdnuli,pa je trebalo dosta snage za skijanje,a Zmajevac je tada najbolji,jer na njemu hupsera gotovo da nije ni bilo..Danas nisam bio,ali mi kazu da od 8:30 pa do 10:30 je skijanje solidno,posle vec "kacamak"i dosta hupsera,veoma teske staze za skijanje,danas je ovde bilo cak 10 stepeni,prognoza ne obecava nista bolje,iako jos uvek ima dosta utabanog snega, veoma brzo se stvore hupseri,i mnogo brze se umara po takvim stazama,tako da je uzivanje jedino u jutarnjim satima ,sada vec 3-4 spustanja najvise.Nadam se da mi juce nije bilo zadnje skijanje na Torniku ove sezone(18 dana),mozda se skokne do Jahorine na par dana.

  9. #699
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Za neverovati ali jutros od 8:30 do 10:45, super se skijah, na nekoliko mesta staza progledala ali kada je takoreci covek sam na stazi to se i ne primecuje. Cini mi se da i temperatura nije takav problem nego sunce, a u tom periodu bilo je oblacno tako da je bilo bitno bolje nego za vikend. Uz put sam probao svoje nove skije RTM84, nisam mogao da cekam bolju priliku i nisam se pokajao (skije su mnogo dobre lagane, okretne, veoma brze, neocekivano lagano i brzo se prebacuju sa kantne na kantnu skoro se ima utisak race skije mada neznam sta ce mi to skoro a pritom plovna i lagana. Do sada nisam nista bolje vozio, a kada sam imao priliku probao sam po koju skiju). Za ovu sezonu Tornik je bio sjajan nista bolje ne bih pozeleo ni za sledecu godinu (mada verujem da ce biti), neka bude ovako ja zadovoljan.

  10. #700
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Isto tako danas,na desnoj strani Zmajevca,pa nekih sat i vise dobro skijanje,sama ploca,ali pri dnu je vec dosta mokro,ostale staze vec dosta nacete,ali kada nema mnogo skijasa kao danas,najvise nas dvadesetak,moze pristojno da se skija, s'obzirom da je 15 stepeni, a na suncu i vise,pa se skijalo i u majicama kratkih rukava.Mislim da bi to bilo to, sto se tice skijanja na Torniku ove sezone.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •