Strana 63 od 205 PrvaPrva ... 1353616263646573113163 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 621 do 630 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #621
    Junior Member
    Datum registracije
    17.12.2009
    Godina
    50
    Poruke
    15

    Thumbs up Prvi utisak

    Izuzetno sam zadovoljan Tornikom. Za vikend skijanje, taman koliko je potrebno. Uhvatiš lepo jutarnje skijanje od 9h, uz lep sunčan dan, po svežim tragovima ratraka niz Zmajevac, Tornik ili Čigotu... Bez gužvi... Ma super...

    Nadam se uskoro pomenutoj gondoli da se izbegne 20 min driftanja od Zlatibora, kao i boljoj vezi između podnožja sidra i šestoseda. Neko je pomenuo i 2-3 nova četvoroseda i nekoliko novih staza od iduće sezone... Biće to zanimljivo

  2. #622
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Odmah da ti kazem od te gondole nece biti nista,politicko-lokakno proseravanje,a i skroz je nepotrebna.Sto se tice staza za iducu godinu je izvesna samo jedna staza,levo od gornjeg sidra,a za nekih 2-3 godine jos dve staze i jedan cetvorosed,tako se barem prica.

  3. #623
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    kakvo je vreme danas gore, jel ima neko da je bio juče možda ?

  4. #624
    Member
    Datum registracije
    03.01.2012
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    52
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Bio sam ja sa klincima petak, subota i nedelja u petak ekstra sredjene staze u subotu katastrofa kazu da su ravnjali stazu u 3h ali je napadao sneg.U nedelju malo bolje staze. Hladno je bilo prilicno ali nije bilo guzve.Ovo je slika od petka.

    pozzz
    Priložene slike Priložene slike

  5. #625

  6. #626
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Danas na Torniku najgori dan od pocetka sezone,osim vremena,koje je bilo lepo.Sestosed kasnio oko 20 minuta sa radom,zbog tabaca na stazi u 9 sati!,koji put!?Navodno su um sva tri tabaca pokvarena,jer su neki isli po selima da ciste sneg,koliko ja njih poznajem gore ne verujem im nista,znam da su isli u sela da ciste sneg,ali da su sva tri nova tabaca pokvarena,to im ne verujem,s`obzirom da su juce staze bile odlicno sredjene.Danas tabac, je kao prosao, ali zbog nekakvog "kvara"nije mogao da taba kako treba,ja mislim da su kao i cesto pre toga poceli kasno sa tabanjem,pa su samo prolazili sa tabacem sto pre, da bi se videlo kao da su nesto radili.Polovina staza nije uopste ni tabana,a druga polovina mozda je bolje da nije ni tabana,staze uzas za sat vremena stvorili se hupseri od pola metra.Svadjao sam se sa SS pa jedno 15 minuta jutros,ma jeb`o sam im sve po spisku,zicara kasni sa radom,staze ne utabane,a oni jos bezobrazni,kada im nisam onu kucicu prevrnuo,sto puta sam do sada precutao neka njihova kulovisanja,pustanja liftova kasnije,ili kasnjenja sa radom zicare,pa te na sve to jos i lazu,ma malo je falilo...A skijsa i onih drugih milion!a budala skoro milion,tako da me je i to skroz isfru,isfrustr....ma popizdeo sam danas.A kola,pa jedno kilometar i po id parkinga,ma uzasan dan,ne mogu vise da pisem danas.

  7. #627
    Junior Member
    Datum registracije
    28.09.2009
    Godina
    47
    Poruke
    20

    Podrazumevano Piši skijalištima, žali se!

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Danas na Torniku najgori dan od pocetka sezone,osim vremena,koje je bilo lepo.Sestosed kasnio oko 20 minuta sa radom,zbog tabaca na stazi u 9 sati!,koji put!?Navodno su um sva tri tabaca pokvarena,jer su neki isli po selima da ciste sneg,koliko ja njih poznajem gore ne verujem im nista,znam da su isli u sela da ciste sneg,ali da su sva tri nova tabaca pokvarena,to im ne verujem,s`obzirom da su juce staze bile odlicno sredjene.Danas tabac, je kao prosao, ali zbog nekakvog "kvara"nije mogao da taba kako treba,ja mislim da su kao i cesto pre toga poceli kasno sa tabanjem,pa su samo prolazili sa tabacem sto pre, da bi se videlo kao da su nesto radili.Polovina staza nije uopste ni tabana,a druga polovina mozda je bolje da nije ni tabana,staze uzas za sat vremena stvorili se hupseri od pola metra.Svadjao sam se sa SS pa jedno 15 minuta jutros,ma jeb`o sam im sve po spisku,zicara kasni sa radom,staze ne utabane,a oni jos bezobrazni,kada im nisam onu kucicu prevrnuo,sto puta sam do sada precutao neka njihova kulovisanja,pustanja liftova kasnije,ili kasnjenja sa radom zicare,pa te na sve to jos i lazu,ma malo je falilo...A skijsa i onih drugih milion!a budala skoro milion,tako da me je i to skroz isfru,isfrustr....ma popizdeo sam danas.A kola,pa jedno kilometar i po id parkinga,ma uzasan dan,ne mogu vise da pisem danas.
    http://skis.rs/strana/komentar

    Možda neko i pogleda..

  8. #628
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2012
    Godina
    54
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    I ja sam danas bio iznerviran sa ponasanjem ljudi iz Skijalista Srbije. I pisao sam im i na komentare i direktno na mejl direkcije. Neznam da li ima vajde, pogotovu me iznervirala vest na sajtu Skijalista Srbije da su pomerilil radno vreme od 8.30 a danas je sestosed poceo da radi od 9.15. A staze su bile nepripremljene, skijasa mnogo.

  9. #629
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Danas na Torniku najgori dan od pocetka sezone,osim vremena,koje je bilo lepo.Sestosed kasnio oko 20 minuta sa radom,zbog tabaca na stazi u 9 sati!,koji put!?Navodno su um sva tri tabaca pokvarena,jer su neki isli po selima da ciste sneg,koliko ja njih poznajem gore ne verujem im nista,znam da su isli u sela da ciste sneg,ali da su sva tri nova tabaca pokvarena,to im ne verujem,s`obzirom da su juce staze bile odlicno sredjene.Danas tabac, je kao prosao, ali zbog nekakvog "kvara"nije mogao da taba kako treba,ja mislim da su kao i cesto pre toga poceli kasno sa tabanjem,pa su samo prolazili sa tabacem sto pre, da bi se videlo kao da su nesto radili.Polovina staza nije uopste ni tabana,a druga polovina mozda je bolje da nije ni tabana,staze uzas za sat vremena stvorili se hupseri od pola metra.Svadjao sam se sa SS pa jedno 15 minuta jutros,ma jeb`o sam im sve po spisku,zicara kasni sa radom,staze ne utabane,a oni jos bezobrazni,kada im nisam onu kucicu prevrnuo,sto puta sam do sada precutao neka njihova kulovisanja,pustanja liftova kasnije,ili kasnjenja sa radom zicare,pa te na sve to jos i lazu,ma malo je falilo...A skijsa i onih drugih milion!a budala skoro milion,tako da me je i to skroz isfru,isfrustr....ma popizdeo sam danas.A kola,pa jedno kilometar i po id parkinga,ma uzasan dan,ne mogu vise da pisem danas.
    Pa kad si se ti odlucio da opletes po Torniku....zar je moguce da je dotle doslo....?

  10. #630
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ma neki sitni propusti, i ajde,pa da na to covek ne obraca paznju,prepustis se uzivanju kada su staze odlicne,pa kao nema veze sto gornje sidro ponekad puste u 10 sati,sto im ponekad tabaci na stazama u 9,i tako sve usvemu je dobro...ali kad se ono bas opuste bezobrazno,trebalo im je dobro skrenuti paznju,jer stvar je u pojedincima koji su u najmanju ruku bezobrazni,o tome sam vec ranije i pisao.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •