Strana 62 od 205 PrvaPrva ... 1252606162636472112162 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 611 do 620 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #611

    Podrazumevano

    Tornik prvog i drugog Januara.

    360 panorama, klik na fotografiju za interaktivni pregled.










  2. #612
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano

    Mislio sam danas, juce..

  3. #613
    Junior Member
    Datum registracije
    02.02.2012
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Ja sam bio danas ceo dan Uslovi fenomenalni,suncano od oko 13h ,bez malge. Staze odlicno sredjene ali su vec pocele ploce leda da se pojavljuju pred kraj dana,kao i mnogo neravnina...
    Da ne uploaduje ponovo evo na facebooku..
    http://www.facebook.com/media/set/?s...9206249&type=3

  4. #614
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od cikajowa Pogledati poruku
    Ja sam bio danas ceo dan Uslovi fenomenalni,suncano od oko 13h ,bez malge. Staze odlicno sredjene ali su vec pocele ploce leda da se pojavljuju pred kraj dana,kao i mnogo neravnina...
    Da ne uploaduje ponovo evo na facebooku..
    http://www.facebook.com/media/set/?s...9206249&type=3
    Vidim po snimcima da je nova oprema bila odlicna, a ni Tornik nista manje dobar... Nek je sa srecom!
    Izmenio/la macak011; 06.02.2012 u 09:31.

  5. #615
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Ja bas i nisam osetio taj led, a bord mi nije ostren ima vise od godinu dana. Doduse, staze su siroke a ja kad mogu gledam da idem van putanje kojom idu skijasi obicno. Ja sam inace bio onaj border sto je vise prosetao stazom i odsedeo sa strane (tamno siva - karirana jakna i pantalone, marama sa kosturima, crni bord), posto sam ucio drugaricu malo da vozi (borderka u zelenim pantalonama i braon jakni sto uglavnom otklizava, ili sedi na sred staze, ili hoda sa bordom u rukama posto je izgubila brzinu na malom nagibu tamo na sredini). Spustio sam se juce normalno 5-6 puta na Torniku i 3 puta na Zmajevcu, prethodna dva dana jos manje, ali bilo mi je lepo

  6. #616
    Member
    Datum registracije
    23.02.2009
    Godina
    41
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Odlicno skijanje danas, mozda i najbolje do sada na torniku sem hladnoce, ponedeljak do cetvrtka od sledece sedmice jeftiniji ski pas 50 posto ako se kupi ponedeljkom

  7. #617
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    > ponedeljak do cetvrtka od sledece sedmice jeftiniji ski pas 50 posto ako se kupi
    > ponedeljkom

    Korisan info, hvala! Posto mi dolazimo u nedelju, verovatno oko podne, da kupimo poludnevne pa ond au ponedeljak ove sa popustom, vredece!

  8. #618
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hodac Pogledati poruku
    Odlicno skijanje danas, mozda i najbolje do sada na torniku sem hladnoce, ponedeljak do cetvrtka od sledece sedmice jeftiniji ski pas 50 posto ako se kupi ponedeljkom
    Moze li pojasnjenje vezano za tu promociju ski pass-a...
    To vazi samo za cetvorodnevni i samo za sledecu nedelju?

  9. #619
    Member
    Datum registracije
    05.01.2009
    Godina
    47
    Poruke
    46

    Podrazumevano zlatibor.ski.pas

    Informacija je delimicno tacna.
    Ski pass ce biti jeftiniji od 15.februara (sreda!?) 50% za 3dnevni i 4dnevni ski pass kupljen ponedeljkom ili utorkom.(sto znaci tek od 20 i 21.februar/ pon. i utorak.)
    Tako kazu lokalne SS jedinice,koje su obavestenje i dobili iz centrale.
    (Inace danas odlicne staze...ako izuzmemo suzenje na donjem delu Cigote,zbog parkiranog pokavarenog ratraka,i neutabani deo staze Cigota...zahvaljuju'i suncu nije bilo toliko hladno,ovog kako kazu,najhladnijeg dana u godini)

  10. #620
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Tabacu je danas pukao jedan od tockova,pa su morali da ga ostave na tom mestu,jer ne mogu da zamene tocak na usponu,a do garaze ne mogu jer je drugi tabac oteran da probija smetove u okolnim selima,zbog vanredne situacije u Srbiji,stiglo im je takvo "naredjenje".Inace treci tabac je oteran na Staru Planinu,kako sam cuo,tako da je taj deo staze Cigota ostao ne utaban.Pored svega,danas je bilo dobro skijanje,staze su malo sporije,dobro su bile pripremljene,ali smo izgleda zaboravili kako je voziti po prirodnom snegu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •