Strana 5 od 205 PrvaPrva ... 345671555105 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #41
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Cekao sam taj Tornik 10 godina, ne mogu da verujem da dve staze ne mogu da pripreme za 2 godine koliko je projekat zice aktuelan.
    Mada verujem da velikog udela u sveu ima i neiskustvo vozaca ratraka...
    Srecom imam neke starije skije, pa cu doci bar na vikend da vidim to cudo, slike su lepe, Poz
    Izmenio/la Bax; 21.02.2009 u 10:29.

  2. #42
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    23.02.2009. Tornik privukao veliki broj skijaša. Ski centar Tornik prethodnog vikenda ugostio je više od hiljadu gostiju koji su imali prilike da uživaju u preko 80 cm snega. Za posetioce ovog ski centra radile su sve četiri staze kvaliteno pripremljene za skijanje. Pored staza za iskusnije skijaše, kao i tubing staze, najmlađi su mogli da uživaju na dečijoj stazi.



    Po njima je sve idealno.



    Izvor:http://www.skijalistasrbije.rs/content/view/124/1/

  3. #43
    Member
    Datum registracije
    02.12.2008
    Godina
    61
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Ovo tacno J..e lud zbunjenog. Koje uzivanje sa 1000 skijasa. Kad je bilo nas 100-150 bilo je da gadjes kuda ces a da ne upropastis skije, a renta na 2-3 km

  4. #44
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Angry

    Citirati Originalno postavljeno od milos_pg_91 Pogledati poruku
    23.02.2009. Tornik privukao veliki broj skijaša. Ski centar Tornik prethodnog vikenda ugostio je više od hiljadu gostiju koji su imali prilike da uživaju u preko 80 cm snega. Za posetioce ovog ski centra radile su sve četiri staze kvaliteno pripremljene za skijanje. Pored staza za iskusnije skijaše, kao i tubing staze, najmlađi su mogli da uživaju na dečijoj stazi.
    Po njima je sve idealno.
    Izvor:http://www.skijalistasrbije.rs/content/view/124/1/
    Gledam ski info, srce da te zaboli sestosed radio 9 dana ove godine. Sa snegom na Zlatiboru je ove godine gotovo, razmisljam koliko li ce tek raditi ova 6 sledece?

  5. #45
    Member crni16 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Šabac - Novi Sad
    Skije / Bord
    Flow
    Godina
    38
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Trebalo bi da radi mnogo vise jer je u planu izgradnja sistema za vesacko osnezavanje

  6. #46
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Treba taj 6sed da prebace na Kopaonik ili Staru Planinu - a da na Zlatibor umesto 6seda stave neki stari 2sed za Kopa .

    Bačene pare ako ostane na Zlatiboru...

  7. #47
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od crni16 Pogledati poruku
    Trebalo bi da radi mnogo vise jer je u planu izgradnja sistema za vesacko osnezavanje
    Nesto ne verujem da mi to umemo da ga bas toliko zasnezimo pa da bude bar 2 nedelje . Bice tu nije dovoljno niska temperatura, vlaznost, zapusila se dizna, nema vode u akumulaciji, .....
    Daleko da sam protiv skijanja i zasnezivanja na ovoj planini ali sestosed ni manje ni vise, pa to ni Sljeme nema, ali zato ima svetki kup.

  8. #48
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Na Torniku skijanje za vikend
    13.03.2009.
    U ski centru Tornik na Zlatiboru ima dovoljno snega tako da će ovaj ski centar u subotu i nedelju biti otvoren za skijaše.

    Svim posetiocima na raspolaganju će biti tri staze Čigota, Tornik i Ribnica. Pored dobro pripremljenih staza, u ovom ski centru radiće i tubing staza.
    izvor: www.skijalistasrbije.rs
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  9. #49
    Member
    Datum registracije
    05.01.2009
    Godina
    47
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Kako li je danas bilo na Torniku na znaničnih 12cm snega?

    Inače bio sam danas na P.Vodama i nije bilo u kontinuitetu ni 5cm snega,na Obudojevici trči,trči pa sneg...Mrzelo me i da idem do Tornika da vidim to čudo...(samo se setim kakvo je kamenje bilo na onih 80 cm)

    p.s.Šta će čarobnjacima iz JP Skijališta Srbije uopšte topovi za sneg...Verovatno zato i nema snega na Vodama,skupili su sav sneg koji su mogli da nadju u okolini...i nadaju se da će naći nekog da zajebu...

  10. #50
    Member
    Datum registracije
    23.02.2009
    Godina
    41
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Malopre sisao sa Tornika .Bilo dobro skijanje, manje vishe sam prati dubok sneg na zmajevcu i potpisivaO , NE Preporucujem bash da se ide utabanim delom zbog kamenja na par mesta , ali staza Tornik je odlicno pripremjena bila . Na dnu cigote frka sa kamenjem , tako da je malo paznje na dnu je potrebno

    Ja chu i sutra na skijanje do 13 dok ne popusti sneg.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •