Strana 47 od 205 PrvaPrva ... 3745464748495797147 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 461 do 470 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #461
    Member Kljaja avatar
    Datum registracije
    12.09.2011
    Godina
    36
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    acikus, objasnio si svaka cast za slike, izgledaju fenomenalno

  2. #462
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Danas sam bio gore,jutros -4,staze su odlicno bile pripremljene,do 10 sati odlicno skijanje,suncano, posle pocinje guzva i od jedanaest sati vazno je samo da te neko ne udari,jer ima dosta budala,koje misle da umeju da skijaju,ti su najopasniji.Kasnije,u najtoplijem delu dana temp oko 0,staze drze ali ima dosta hupsera,a to je i normalno sa obzirom koliko je skijasa na ove 3 i po staze,pocinje polako da se naoblacava i sada vec prska sitan sneg.Topovi su na stazama,i ne vidim kakvih tu problema ima,sto je vec neko pisao,prska se sneg po potrebi,danas nije bilo potrebe,kamenja nema ko zeli da pronadje poneki,sigurno ce mu uspeti,ali inace staze su ciste.Neko je napisao da su staze slabo pripremljene,treba poraniti jer su tada staze stvarno dobre,i ne verujem da moze biti puno bolje od toga.Inace da kazem da su sve staze radile,a danas je bilo dosta ski klubova,jer se za vikend odrzava takmicenje,tu od skijanja nema nista,kada se na to dodaju vikendasi iz okolnih gradova...bice veselo,treba cekati da prodje raspust,i dolaziti iskljucivo radnim danima,zagarantovano dobro skijanje.

  3. #463
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Kada me rodjak nauci da postavljam fotografije,bice i toga,mrzi me sada da mu dosadjujem...

  4. #464
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Topovi treba da prskaju kad vremenske prilike dozvole (minus, vlažnost...), da bi imalo snega onda kad treba, a kad zbog temperature ne mogu da rade. Naročito na Zlatiboru, gde jezero iz kojeg se oni napajaju (valjda), preliva. Vremenom će se valjda i nadležni tome naučiti.
    Juče sam bio gore i gužva je bila prilična. Pretpostavljam kao vikendom van raspusta (nikad iskusio). Koliko je bilo ljudi staze su se još i više nego pristojno držale. Slike sa suncem i bez gužve su od juče negde oko 15:47h.

  5. #465
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Na nekim rizicnim mestima su skinuli topove,jer je bilo udaranja u iste,a da topovi rade preko dana na svu onu guzvu to bi samo napravilo jos veci haos,topovi ne mogu svi da rade odjednom(zbog pritiska),pa su prethodnih veceri radili na pojedinim delovima gde je bilo potrebno.

  6. #466
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Ja i nisam mislio o radu topova za vreme gužve, čak ne ni za vreme rada žičara (mada sam i to vidjao) nego van toga i iz svih raspoloživih orudja, i uvek (a ne po potrebi) kada vreme to dozvoli. Tako će se sezona sigurno produžiti na obostrano zadovoljstvo. A kad se sezona produži ni dodatni cevovod ili pumpa nisu prevlika investicija...

  7. #467
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Kada prodju praznici i raspust, i kada se guzve smanje pustaju topove i preko dana,tako su radili prosle sezone, mislim i da ce ove,za par dana,malo smeta na pojedinim mestima,ali kada nema guzve nije veliki problem.A nocu naravno da treba da gruva,uglavnom tako i rade.

  8. #468
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Kada me rodjak nauci da postavljam fotografije,bice i toga,mrzi me sada da mu dosadjujem...
    Evo da se "rođa" nečeka, kratak kurs u slici
    Poteze 2 i 3 ponavljaš ako je više slika
    A (4) po potrebi ako se pogreši...
    Priložene slike Priložene slike
    ________
    Akole

  9. #469
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    a danas je bilo dosta ski klubova,jer se za vikend odrzava takmicenje,tu od skijanja nema nista,kada se na to dodaju vikendasi iz okolnih gradova...bice veselo,treba cekati da prodje raspust,i dolaziti iskljucivo radnim danima,zagarantovano dobro skijanje.
    nemoj ništa da se brineš što će za vikend biti takmičenje, oni pregrade "Čigotu" na pola-uzdužno tako da njima ostaje leva strana a rekreativcima desna strana kad se gleda s korpe (slika), nema zatvaranja ni jedne staze....
    Priložene slike Priložene slike

  10. #470
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ma znam ja to,nego ce biti guzva,em sto je vikend, em sto ce biti takmicari i njihova pratnja,i sto ce ta polovina staze da bude "zacepljena",jedino da ne bude bas neka "alaudza"od vremena,pa da mnogi odustanu od skijanja,pazi sta sam ti rekao,ceo zivot gore skijam i bio sam i prosle sezone kada je bilo takmicenje,bilo je dosta guzve,a ove godine pa skoro duplo vise gostiju na Torniku,sutra ko hoce da skija i uziva bolje da ne ide.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •