Strana 45 od 205 PrvaPrva ... 3543444546475595145 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 441 do 450 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #441
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    fala vi

  2. #442
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Bili na Torniku, za razliku od pre tri godine, centar je bas napredovao! Zmajevac odlican, hupsera ima, ima malo i leda i vrlo malo kamenja u donjem delu pre levka. Ona krajnja leva staza, valjda se zove "Tornik", nisam siguran, sasvim korektna, za poludnevni ski pass sasvim dovoljno skijanja. Cerkica uzivala u bebi parku, ima dosta ski skola, ali bez ikakvih problema i guzve. Bilo je dosta skijasa na sidru pored bebi parka, a daleko manje na drugom sidru sto vodi na vrh Zmajevca. Sestosed takodje neopterecen, korpa se hvatala odmah po dolasku. Jutro je bilo suncano i dan je lepo poceo, nije bilo vetra ali je u drugom delu prepodneva poceo da pada sneg koji nije stao ni do popodnevnih sati i jos uvek pada. Parking je 120 dindzi za ceo dan, oko 8:30h nema zive duse, a kad smo krenuli oko 13:30h, jedva se prodje od shume automobila. Kafa je 100 kinti, guarana 250, za ostalo ne znam. Momci na bebi parku znaju svoj posao do daske, medjutim momak na sidru pored je pocetnik, pa budite oprezni ako je dete sa vama da vas ne "strelja" sa istim (ne ume da namesti sidro ispod skijasa, vec ga pusti slobodno sa metar daljine, pa opali po ledjima), nego sami uhvatite sidro i namestite detetu.

    Takodje, dosta skijasa glumi "ludilo" po stazi, prave se englezi, ima dosta nekorektnih ljudi, ne obaziru se na decu i slabije skijase, pa opet oprez i paznja zbog klinaca...

    Sve u svemu, poludnevni skipass je sasvim dovoljan za kompletan dozivljaj, za cerkicu od 10 godina i mene 1950 dindzi od 9h do 13h

    Vidim da ima i ski rente, kome je zao skija zbog ono malo kamenja i leda, imaju dosta opreme, cene ne znam - u centru Zlatibora je komplet oprema za dete 500 dindzi za ceo dan.

    Sneg i dalje pada, skijanje na Torniku ove nedelje sigurno bez greske, samo da minus nastavi...

    Vidmo se gore i narednih dana, a slike sa skijanja postujem cim provalim gde mi je kard rider, olimpusove xd kartice nece u svaki

  3. #443
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    E,
    Ovo se zove "izvestaj"...
    Izmenio/la wlad; 10.01.2012 u 23:42. Razlog: ne treba citirati ceo prethodni post

  4. #444

    Podrazumevano

    Tornik 01.01.2012.

    Klik na fotografiju za interaktivni prikaz.


  5. #445
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    mi sutra opet na Tornik, ako nekog nesto posebno zanima tipa cena opreme, posto je caj od nane, itd, nek "naruci info". Sneg i dalje pada na Zlatiboru...
    E, da, ne radi tubing jer ne mogu da stignu da ociste sneg, pa ne kliza kako treba...

  6. #446
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    interesuje me koliko je najam komplet ski opreme za dva dana...
    Moze i druga klasa...

  7. #447
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Evo upravo provaljujem kako da postujem par slikica od juce i danas - pregazila me tehnika, gotovo je sa mnom!

    Neko je pitao: najam opreme I klasa jedan dan komplet: ski+panc 1500 din, II klasa 1100 din; nema popusta na manji broj dana: pitam ja lika koliko kosta I klasa ali dva dana, kaze 3000 soma - nema sta, pravi poslovni "potez"; dakle, popust tek za 4 i vise dana, saznadoh iz trece iteracije...

  8. #448
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

  9. #449
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ..i jos par slikica od danas..

    Inace, danas magla ceo dan, smenjivali se sneg i vetar, Zmajevac pun novog snega, ali opasan za voznju zbog magle i smetova, pa sam odlucio da ga zaobidjem. Druga staza pukla vec oko 11h zbog velikog broja skijasa. Opet gomila ludaka na skijama, ali mi je dan obelezio mali Vanja iz Pozege kog tata ceka u podnozju sidra jer ne skija, a mali ima 12 godina i zeli nesto da nauci, pa smo nas dvojica zajedno skijali - bio je simpatican kad me zamolio da se vozimo zajedno do vrha sestoseda jer ne sme sam, a onda su usledila pitanja o "slalomu"...

    danas 01.jpg

    danas 02.jpg

    danas 05.jpg

    danas 04.jpg

    danas 07.jpg

    Cerkica preforsirala juce, pa je danas odmarala od skijaskih aktivnosti. Jedan tata je klinca od sedam godina krenuo da spusta izmedju svojih nogu niz strmi zavrsetak Cigote (ili kako se vec zove), pa su obojica pali, srecom bez posledica. Nisam mogao, a da ne predlozim da na drugi nacin spusta klinca koji ocigledno ne da ne zna da skija, nego je jos i preplasen - uzasnut strminom padine, brzim skijasima i maglom! Na kraju smo se klinja i ja spustali tako sto ja drzim dva spojena stapa za drske, a maleni Matija se drzi za stapove sa strane, pa obojica pluzimo i otklizavamo, jedan pored drugog, a pritom pricamo kako se lepo skija u bebi parku - ima blesavih roditelja, na zalost... Ne znam koliko se neko od vas seca, ali prosle godine je jedan matori polomio dete, svog rodjaka, na BZ, takodje vozeci ga izmedju nogu, pa pao preko njega i to na ravnom delu Konjarnika, pri dnu - mislim da mu je butna kost stradala tada, nadam se da je mali ok, nemam info...Da pohvalim GSS (064 -ili 065?? - 466 467 -to sam zapamtio, hehe) bili su BUKVALNO za sekund na oba mesta gde sam pomislio da bi mozda njih pozvao jer su bila dva spektakularna pada, ali opet, bez posledica - jedno pecanje u mrezu na vrhu levka. Znaci, bukvalno doskijali ODMAH na lice mesta - svaka cast!

    Elem, jos jedan skijaski dan, ali ne tako dobar kao juce, a poludnevni skipass zlata vredi. Kuvano vino na pola Cigote, odnosno kafic na izlasku sidra Krnevo Plandiste je 150 dinzi, a flasica obicne vode 100 jer je cesmovaca "tehnicka".



    Vidimo se tek prekosutra

  10. #450
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    svaka cast na informacijama... :oppp

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •