Strana 35 od 205 PrvaPrva ... 2533343536374585135 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 341 do 350 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #341
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ogi sine nisu to Partizanske Vode,vec se mesto zove Zlatibor,komunisti(kojih jos ima u nekim strankama) i dalje ne daju da se vrati stari naziv Kraljeve Vode,a mi Zlatiborci i Uzicani volimo da koristimo bas taj naziv.A kad se uzme u obzir istorija ovog kraja,te vode nikada ne bi bile,niti su bile Partizanske.

  2. #342
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Ogi sine nisu to Partizanske Vode,vec se mesto zove Zlatibor,komunisti(kojih jos ima u nekim strankama) i dalje ne daju da se vrati stari naziv Kraljeve Vode,a mi Zlatiborci i Uzicani volimo da koristimo bas taj naziv.A kad se uzme u obzir istorija ovog kraja,te vode nikada ne bi bile,niti su bile Partizanske.
    Pusti naziv, nego nam reci kakva je situacija gore na Torniku?
    Sta se desava sa sistemom za oznezavanje?
    Da li ce biti skijanja za NG nezavisno od padavina?
    "Nekom Drina tece desno, nekom Drina lijevo tece
    ma sve da tece u dubinu na dve pole svet da sece,
    znam tajni gaz, moje lane, most se pruzi gde ja stanem..."

  3. #343
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Topovi su postavljeni,ceka se malo niza temperatura,sezona bi zvanicno trebalo da pocne ja mislim 21,ali nisam siguran,sudeci po prognozi trebalo bi da bude skijanja i pre nove godine.osim malo sminke (koja nije losa),na skijalistu se nista specijalno nije radilo,ali staze i celokupno skijaliste izgleda utegnuto,trava se dobro "primila",i ovo je prva sezona da masine nisu kopale nista po skijalistu,tako da nece biti problema na pojedinim delovima staza,kao prethodnih zima.

  4. #344
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Topovi su postavljeni,ceka se malo niza temperatura,sezona bi zvanicno trebalo da pocne ja mislim 21,ali nisam siguran,sudeci po prognozi trebalo bi da bude skijanja i pre nove godine.osim malo sminke (koja nije losa),na skijalistu se nista specijalno nije radilo,ali staze i celokupno skijaliste izgleda utegnuto,trava se dobro "primila",i ovo je prva sezona da masine nisu kopale nista po skijalistu,tako da nece biti problema na pojedinim delovima staza,kao prethodnih zima.
    HvaLa! BRz info iz prve ruke
    "Nekom Drina tece desno, nekom Drina lijevo tece
    ma sve da tece u dubinu na dve pole svet da sece,
    znam tajni gaz, moje lane, most se pruzi gde ja stanem..."

  5. #345
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Malopre prosao pored Tornika, u toku je mecava, bas lepo pada...

  6. #346
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Topovi od sinoc rade,trenutno je -5,ovde na Palisadu na 1020 nv,na Torniku verovatno i niza,ne verujte sto se temperature tice raznim meteo izvestajima,uvek par stepeni im je visa temperatura,tako da verujem da ce biti skijanja za koji dan.

  7. #347
    Member ShanDoo avatar
    Datum registracije
    02.09.2011
    Skije / Bord
    Rossignol Radical RSX
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    Da li rade topovi? Ako ne rade, kada bi trebali poceti sa radom?

  8. #348
    Member blackholemix avatar
    Datum registracije
    02.10.2010
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Zlatibor je super jer ima ogromno jezero u odnosu na Kopaonik, a mnogo manje staza za osnezavanje, tako da nema problema sa vodom, kad god temperatura zadovoljava oni mogu da puste topove.

    Ja ocekujem za 3-5 dana da puste staze.

  9. #349
    Member ShanDoo avatar
    Datum registracije
    02.09.2011
    Skije / Bord
    Rossignol Radical RSX
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    Da li za crnu stazu treba nesto vise snega nego za crvenu ili ne, posto znam da prosle godine sezona je krenula 1. januara i radila je samo crvena a dolazim za Novu na Tornik pa da vidim da li ce da rade sve staze.

  10. #350
    Member blackholemix avatar
    Datum registracije
    02.10.2010
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ShanDoo Pogledati poruku
    Da li za crnu stazu treba nesto vise snega nego za crvenu ili ne, posto znam da prosle godine sezona je krenula 1. januara i radila je samo crvena a dolazim za Novu na Tornik pa da vidim da li ce da rade sve staze.
    Naravno da treba vise snega. Jer je manji ugao izmedju skijasa i padine, samim tim podloga trpi vece opterecenje pa skije vise skidaju sneg. Takodje na crnim stazama su bolji skijasi, voze agresivnije.

    Za plavu-crvenu treba oko 30-40cm snega, minimum. A za crnu nekad ni 50 nije dovoljno.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •