Strana 137 od 205 PrvaPrva ... 3787127135136137138139147187 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.361 do 1.370 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1361
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2011
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Hvala Finac. Eto me onda sutra gore, još javljaju i sunčano vreme, pa će nadam se zaista biti fantazija

  2. #1362
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2015
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Evo malo i novijih fotografija.
    Za razliku od prosle nedelje kada je bio haos sa novim snegom, sada je situacija skoz OK. Ujutru su cekale potpuno sredjene staze (bar ove niže, jer sam ponovo išao sa klincem). Oko podneva su pocele da popustaju zbog Sunca (prva slika je oko 9:00 druga oko 12:00)
    Jos jedna sitnica, vikendom ako planirate da oko sredine dana pravite pauzu na vrhu tornika i popijete nesto, planirajte da je velika gužva i da se čeka u proseku više od 30 min da vam donesu pordžbinu (Meni je ovo zasmetalo jer ne želim ceo dan da provedem u lokalu)


  3. #1363
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Danas " Nenormalno dobre" staze. Temperatura oko nule, niska vlaznost, sunce ceo dan. Garantovano najbolje skijanje ove sezone.

  4. #1364
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Pa bilo je dobro skijanje cele nedelje,mozda samo ponedeljak i utorak bilo nesto toplije,pa je "popustalo" oko pola 12,danas kazu da je bilo vrhunsko skijanje.

  5. #1365
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Danas popodne,na stazi vise zicnicara,jedan GSS i instruktora nego ostalih,staza skoro progledala,odrzavaju koliko mogu na toj visini, ali nema nikoga da skija.

  6. #1366
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    Danas popodne,na stazi vise zicnicara,jedan GSS i instruktora nego ostalih,staza skoro progledala,odrzavaju koliko mogu na toj visini, ali nema nikoga da skija.
    A kakvo je bilo Vama skijanje danas?

  7. #1367
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Tek oko 14.30 sam izasla na stazu,sneg je bio bas vlazan, u gornjim delovima staze mi to nije smetalo,ali dole mi nije bas prijalo. Izaci cu sutra na stazu samo prepodne. Rece mi jedan zicnicar da ce skidati sneg sa gomila i da ce raditi,inace zali Boze para kad celo skijaliste radi za manje od 10 skijasa.

  8. #1368
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Steta sto nema vise ljudi.

  9. #1369
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Danas zatvaranje sezone na Torniku, pa ko moze nek pohita, staze odlicne!

  10. #1370
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Nije ok da se danas zavrsava sezona na Torniku,kada su staze jos uvek dobre,a i najavili su nesto nize temperature narednih dana i snezne padavine,nije u redu pogotovo sto je prosla sezona kratko trajala i mnogi su ostali sa dosta neiskoriscenih karti.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •