Strana 132 od 205 PrvaPrva ... 3282122130131132133134142182 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.311 do 1.320 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1311
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ma mozda sam utripovao to za znakove i tablu,ali jebiga mora se voditi racuna,naravno da je to posao za ss..ali niko te nece sacuvati bolje od samog sebe,a sta je sve sto bi oni trebali da rade a ne rade,mozemo o tome koliko hocete,ali treba skrenuti im paznju na taj rad u onim kucicama na sidrima,pogotovo zbog klinaca...mada ipak mislim da su svake godine sve bolji,treba kritikovati dok god postoji za to razlog,pogotovo sto se tice bezbednosti.
    Izmenio/la HEROES; 16.02.2015 u 20:55.

  2. #1312
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KoleBGD Pogledati poruku
    Ma jasno, kad sam pisao post imao sam u vidu celokupno skijaliste (ukljucujuci i deo staze za decu). Inace zakoni kod nas i praksa (postupanje po istim) su dve sasvim razlicite stvari (advokat sam tako da dobro znam sta pricam).........sto se tice rada skijalista, ovde do sutra mogu da prepricavam svoje iskustvo sa kopa i Tornika iz 2013, kako nece da vrate novac za ski pas i sl.....
    Ne bih da polemisem, vec bi dodao par podataka koje znam sa skijalista. Sto se tice znakova , sigurno postoje i za ranac, i za stapove da se drze u ruci i da deca budu u pratnji odrasle osobe i mnogi drugi, ali nazalost slabo ko ih i gleda odnosno cita a kamoli postuje. Imaju tamo istaknuta i pravila ponasanja na nekoliko mesta ali i njih retko ko cita. Sta ces takvi smo. A sto se tice osoblja tu verovatno ima pojedinacnih slucajeva koji zalutaju. Mislim na sezonce.

  3. #1313
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ma nije samo sezonsko osoblje, ne mozes postaviti jednog coveka da opsluzuje ski traku kada je Zakonom definisano da postoji osoba na ulazu i osoba na izlazu, dakle dvojica. TO je direktno krsenje Zakona o javnim skijalistima, dela koji govori o bezbednosti i direktna odgovornost sefa staza koji je takvu stazu pustio u rad, a da nisu ispunjeni svi bezbednosni uslovi, po Zakonu - na stranu to sto ski traku mahom koriste ubedljivo najmladji na skijalistu i na stranu to sto sezonac kuca poruke sa strane...

  4. #1314
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Ma nije samo sezonsko osoblje, ne mozes postaviti jednog coveka da opsluzuje ski traku kada je Zakonom definisano da postoji osoba na ulazu i osoba na izlazu, dakle dvojica. TO je direktno krsenje Zakona o javnim skijalistima, dela koji govori o bezbednosti i direktna odgovornost sefa staza koji je takvu stazu pustio u rad, a da nisu ispunjeni svi bezbednosni uslovi, po Zakonu - na stranu to sto ski traku mahom koriste ubedljivo najmladji na skijalistu i na stranu to sto sezonac kuca poruke sa strane...
    Ne znam za to. Verovatno si u pravu.

  5. #1315
    Junior Member
    Datum registracije
    06.12.2010
    Godina
    38
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Trebao bi za vikend gore.Zna li neko kakva je situacija,jel ima dovoljno snega?

  6. #1316
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Sale, jesi pogledao ski info? Imas na sajtu SS, a vala i ovde:

    http://www.skijanje.rs/ski-info/
    http://www.skijalistasrbije.rs/sr/temperatura#tornik

    Pored toga, imas i kamere na sajtu SS:
    http://www.skijalistasrbije.rs/sr/web-kamere-tornik

    Zatim, mozes da pratis i ovo:
    http://www.yr.no/place/Serbia/Other/Zlatibor~3186400/

    Bice ti dovoljno da sam procenis stanje.

    Mislim da si ovo mogao i sam da nadjes ali ajde da ti pomognem, nov si na forumu...

  7. #1317
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Ne razumem kako ove ljude ne mrzi da pitaju ista pitanja na svakih 5 postova, a vama koji odgovarate svaka vam cast.

  8. #1318
    Junior Member
    Datum registracije
    06.12.2010
    Godina
    38
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    hvala puno Macak,nisam znao za ovo...
    pozz

  9. #1319
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2015
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Interesuje me da li je potrebna kupovina ski pasa za poligon za obuku, pre svega mislim na onu malu traku, posto kada sam bio na Krvavecu, za taj deo nije potreban ski pass.
    Planiram da vodim dete (5 godina) koje je pocetnik.
    Takodje mi nije jasan onaj deo iz cenovnika SkiPass-a:
    "Deca rođena 2010. i kasnije imaju pravo na besplatno skijanje u pratnji jedne odrasle osobe", sta znači pratnja odrasle osobe - Da ja moram da kupim ski pass i da se vozim sa njim na pokretnoj traci?

  10. #1320
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2007
    Godina
    44
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Salemfk,
    nekad oko Bozica ove godine sam na Torniku kupio ski pass za sina koji tog dana nije imao pune 4 godine, 2011.-o je godiste. Radnica koja prodaje karte mi je sva odusevljena cestitala kako dete od nepune 4 godine dovodim na skijanje, kako je to super, a nijednog trenutka se nije setila da mi kaze da ne moram da kupujem ski pass za njega, jer je bas mali.
    Nakon toga, svi su mi rekli da nisam morao da kupujem ski pass za nega. U to sam se uverio i sam jer na pokretnoj traci pored sestoseda nema "rampa" za prolaz i citanje ski passa.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •