Strana 125 od 205 PrvaPrva ... 2575115123124125126127135175 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.241 do 1.250 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #1241
    SKInalko david avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    evo i moje utiske da podelim, cisto zbog auditorijuma.
    Prvi put na Torniku na skijanju, doveo klince da vidim sta ce oni da kazu , poveo i najmladjeg za sankanje i utiscu su odlicni.
    Ja sam uhvatio proslu nedelju celu za skijanje , prosli vikend je islo i do -8 ujutro a ovaj vikend je stiglo do +7 jutarnja.
    Tako da , ako sneg nije pao juce (najavljivali su) ili danas , tesko ce biti jos skijanja.
    moji utisci su odlicni! Preporuka za skijanje, smatram Tornik mladim skijalistem i stek u povoju i stvarno je prijatno skijanje! Staze odlicno priprmeljene , ali bas odlicno, ratraci i topovi rade dobro a staze su totalno prijatne za voznju.
    Istina , posle 13h popustaju te se teze skija (pogotovu za jucenji vikend posto je T stalno bila u plusu , dobroom) ali je bitno napomenuti pluseve:
    - parking profi i totalno sredjenjen i korektan (za razliku od onog divljastva na kopu)
    - ni traga ni glasa od guzve, mozda na sidru (donjem) ali na 6tosedu i sidru na crnoj ne
    - momci koji su izdaju opremu (za klince) vrlo predusteljivi i totalno za prepurku (kao i njihova rakija ...

    mana je , stvarno, skupi su ski pasovi, ali to je svuda tako , to bi trebalo da se ili iskoriguje ili da povecaju broj staza (za iste pare)

    rezime> svima totalna topla preporuka za skijanje na Torniku i dao Bog, skocicemo ponovo

  2. #1242
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od david Pogledati poruku
    - parking profi i totalno sredjenjen i korektan (za razliku od onog divljastva na kopu)
    Kolko košta to zadovoljstvo?
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  3. #1243
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    Kolko košta to zadovoljstvo?
    Parking je besplatan, koliko se ja secam...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  4. #1244
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Parking je 120din.

  5. #1245
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Parking je 120 din za cijeli dan, što je i više nego jeftino. Poređenja radi na Bjelasici je bio 2e za 1h , a sada je sat vremena - 1e odnosno 120 din .

    Nijesam vraćao ski pass jer nijesam znao da ako ga vratiš dobiješ nazad 200 din , što je cijena parkinaga ... ali sitna je to para pa nema veze.
    Mogao bi ski pass da ide na 1000 din poludnevni i to je sasvim ok cijena za ovo skijalište .

    O Torniku imam samo pozitivno mišljenje, a skijao sam i na Kopaoniku , i naravno na mojim stazama Durmitoru, Bjelasici i Vučju... tako da ga imam sa čime uporediti .
    Užučani , odnosno ljudi koji žive u cijelom ovom kraju ( Čajetina,Zlatibor,Sirogojno i u Kremnima ) su jako ljubazni i dobri domaćini, bar se meni tako čini evo deset godina od kada sam tamo sa porodicom svakog ljeta i ponekad zimi .

    Vjerujem da će se skijalište proširiti i dodati još neka staza jer zaista imam potencijala, ali to će vjerovatno biti praćeno izgradnjom gondole koja je planirana ...

  6. #1246
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od FreeRider Pogledati poruku
    ali to će vjerovatno biti praćeno izgradnjom gondole koja je planirana ...
    Misliš to će biti praćeno i odgovarajućim rastom cene ski passa na Torniku.
    Nikad nisam bila, idem tamo u ponedeljak, ako vreme bude obećavalo možda i u nedelju. Puno mi znači svaki detaljniji opis skijališta. Jel ima tamo neki kafić pored staze, kafanica ili nešto tog tipa?
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  7. #1247
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Cico, ne moraš da brineš, u podnožju staze postoje dva restorana, tu je i toalet koji moram priznati sasvim ok odžavaju obzirom na broj korisnika istog. Na vrhu takođe postoji restoran. Sve u svemu, imaš gde da provedeš vreme ako nisi na samoj stazi

  8. #1248
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Imaš caffe i na polovini staze , tako da ne može da nema

    Pogledaj one video snimke koje sam postavio sa skijanja od prije 7-8 dana , tako se možeš i upoznati sa stazom.
    Ono što je važno je da ne budeš lijena , nego da fino uradiš nekoliko fotografija sa cijele staze pa da nam ih po završetku skijanja postaviš u ovoj temi .
    Ako išta mrzim to su postovi sa pola rečeneice tipa ,, bilo je super,,
    Da li je moguće da su ljudi spremni da predju i 500km da dodju do ski centra, skijaju pet dana i na kraj bez ijedne slike izvale nešto sl .

    Tako Sunčice , aparat u ruke i postavljaj fotke i prenosi utiske .
    Ima ovdje na forumu NEKIH , koji imaju profi aparate i rade mnooogo dobre fotografije, ali su opet lijeni da to postavljaju i ako znaju da ljudi vole da vide

  9. #1249
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Hocu,hocu obavezno nije suncica lenja ... Samo da bude snega ...

  10. #1250
    SKInalko david avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    parking je 120din ceo dan ili pola dana 60din. to je blago smesno s obzirom da je uredjen, cist, lepo oznacena mesta itd... a smesno sam mislio pre svega na usporedbu sa kopaonikom i onim bezakonjem gore.
    ski pas, ako je vise od 1dana moze da se vrati i dobijem 200kinti, ako je pokudnevni (karton) ne vraca se ...

    slazem se sa kolegom da bi trebalo da cena ide dole na recimo 1000din i to pije totalno vodu...

    kafic gore na vrhu je jako dobar, odlicna pozicija, ko voli da se cvari na suncu / nista bolje od toga...

    svima prepuka za lep , svez i beo odmor

    i kada na sve to dodas teletinu pod sacem, uvece, hmmm / can't talk - eat (by homer simpson)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •